Консультаційний центр "По-людськи"

По-людськи - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 105
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Пт10:00 - 16:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 • Консультаційний центр «Страхування по-людськи» пропонує доступне та вигідне страхування на різні випадки життя. Маємо «за плечима»  більше 10 років  досвіду та понад 1000  постійних клієнтів .

Оскільки ми є незалежним агенством , то зможемо надати  для Вас  найкращі умови від надійних страхових компаній 

Користуючись послугами  нашого агенства , що представляє інтереси клієнта перед страховою компанією, Ви отримаєте ряд суттєвих переваг. Перш за все, ми з’ясуємо Ваші побажання та професійно проконсультуємо з усіх питань, які стосуються отримання страхового полісу . Адже наше головне завдання — задовільнити потреби споживача у послугах страхування.

Важливу частину нашої діяльності займає врегулювання збитків. Часто страхові компанії відмовляються здійснювати виплати по страховому випадку. Ви можете скористатись нашим 10 -ти літнім досвідом ,та  убезпечити себе  від цього. Перевагою взаємодії з нами ,а не з страховою компанією напряму  є також і те, що відшкодування страхового збитку відбудеться набагато швидше. Спеціаліст з врегулювання збитків повідомить всю необхідну інформацію. Вам не доведеться турбуватися про те, які документи подати, куди їх надсилати і в які терміни це слід зробити. 

Як все відбувається на практиці?

Ви звертаєтеся до нас  і ми, врахувавши всі Ваші побажання та потреби, підбираємо  оптимальний для Вас варіант страхового договору .Слід відзначити, що сучасний ринок перенасичений страховими компаніями (тільки в Україні їх 407), тому такий вибір є доволі складним і потребує комплексного, професійного підходу.

Що пропонуємо? Наші послуги:

 • міні-каско;
 • автоцивілка;
 • зелена картка;
 • різні види страхування майна та життя ;
 • медичне страхування подорожуючих за кордон .
Власникам авто рекомендуємо звернути увагу на нашу послугу «міні-КАСКО».                                                                                                                          Це недороге страхування авто ( 2000- 4000 грн.) від різних пошкоджень, отриманих в результаті дорожньо-транспортної пригоди з іншим транспортним засобом  . У разі настання страхового випадку, Ви отримаєте в межах 10 днів  потрібну для ремонту суму (  максимально 100 000 або 130 000 грн.) «міні-КАСКО » є додатковим страхуванням при оформленні обов’язкової  «Автоцивілки» та убезпечує Вас від витрат в разі страхового випадку. За невелику суму коштів Ви отримуєте надійний страховий захист на дорозі , адже навіть якщо вина при ДТП не Ваша отримати кошти по чужій автоцивілці часто буває непросто .<<міні КАСКО >> саме той вигідний  продукт , що захистить  Ваш гаманець  в непростих ситуаціях на дорогах України .
Отже " міні КАСКО " :
 • - це організація та оплата медичної допомоги водію застрахованого авто на випадок  дорожньо-транспортної пригоди. Страхова сума цієї програми складає до 200 000 грн. ;
 •  - це страхування та оплата відновлювального ремонту автомобіля страхувальника, постраждалого в ДТП, виплата страхового відшкодування у випадку викрадення авто, а також оплату витрат на рятування та евакуацію застрахованого автомобіля. В рамках програми на розсуд страхувальника можна вибрати 3 варіанта опцій захисту:
 • Опція «1» - страховим випадком є ДТП з вини страхувальника;
 • Опція «1+2» - страховим випадком є будь-яке ДТП (з вини або без вини страхувальника);
 • Опція «1+2+3» - страховим випадком є будь-яке ДТП (з вини або без вини страхувальника) та викрадення авто.
 
 • цілодобова підтримка та організація технічної, медичної та юридичної допомоги в дорозі.


Відгуки