Консалтингова група "Септіма"

Септіма - фото
Львів
вулиця Некрасова, 57
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ПП “КГ СЕПТІМА” засноване з метою надання послуг в сфері оцінки майна, інвестиційного консалтингу, супутніх юридичних послуг.

Вирішуємо поставлені перед нами задачі, які пов’язані з визначенням вартості під час купівлі-продажу нерухомого майна, оформлення договорів застави, відображення вартості майна в статутному фонді підприємств та інше.

 

Послуги підприємства:

  1. Оцінка майна:
    • Оцінка об’єктів у матеріальній формі: оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок, оцінка машин і обладнання, оцінка дорожніх транспортних засобів, оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність.
    • Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності: оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності), оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності. 

       2. Інвестиційний консалтинг: Розробка бізнес-планів (інвестиційних проектів) Оцінка та аналіз інвестиційних проектів, в тому числі, аналіз фінансового стану підприємств Фінансові консультації. Дослідження ринку. Аналіз ринку та його сегментів. Статистичні дослідження.

 

        3. Нерухомість: Підготовка аналітичних оглядів ринку нерухомості і його сегментів Консультації з питань нерухомості Надання інформаційно-довідкових послуг Проведення вибіркових спостережень ринку нерухомості.

Відгуки