Комунальна установа "Тернопільська обласна бібліотека для дітей"

Відгуків 7
Тернопіль
вулиця Коперника, 17
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт09:00 - 18:00Без перерви
Пт09:00 - 17:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Художня та наукова література для дітей. Читальний зал. Інтернет-центр, безкоштовний доступ до мережі інтернет. Організація пізнавальних та розвиваючих заходів для дітей віком від 1 року, проведення зустрічей з цікавими людьми.

Події

Відгуки

Марія Токарик (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Ну як же без книги! Памятаю ще себе в цій бібліотеці. Скільки себе памятаю школяркою, саме в цю бібліотеку я ходила.
Пройшло вже багато років , тож повернулася я знов сюди, та вже за руку з своєю дочкою. Записалися ми по новому в бібліотеку вже напевно три роки тому, і регулярно відвідуємо заклад. Так тішить те , що незважаючи на кількість всіх тих гаджитів, любов до книжки все ж присутня.
Ми ще поки що відвідуємо зал для наймолодших. Там облаштований досить великий та цікавий куточок для діток щоб погратися, бо все ж таки то ще малеча. За маленькими столиками маленькі відвідувачі переглядають улюблені книжечки.
Книжечок там ''видимо невидимо'', частенько бачила як поступають нові партії книжок, так що є завжди саме цікаве.
Завжди беремо з собою збірочку казок, наступні пригоди ведмежатка з дрімучого Перу Падінгтона,ну дуже нам полюбився, ми іже мабудь дочитуємо всю збірку. Обовязково почитайте з своїми дітками. Та ми почали читати самі, тож беремо книжечку для початківців читачів, там є книжечки по рівнях складності для тих ,хто починає читати.
В бібліотеку приходять дітки малі та старшокласники не тільки по книжки, а й весело провести час, познайомитися з новими друзями, зустрітися із старими. Там проводять різні тематичні зустрічі, майстер- класи, разом конструюють, ліплять,граються, дорослі обговорюють якісь актуальні теми.
Для нас цікавий день вівторок. Бо щовівторка дітей чотирьох шести років запрошують на веселі, розвиваючі, творчі заняття,майстер- класи, бібліочитання і багато іншого. Заняття проводять о 15:00. Що не маловажно для більшості людей , то є безкоштовно.
Дуже багато подій висвітлюється в полосі на list.in.ua, якщо ви підпишетесь на новини.
Персонал просто чудовий, чи то тому що ми ще наймолодші читачі, але я думаю насправді то немає значення. З терпеливістю та увагою відносяться до наймолодших читачів.
Дуже зручне розташування, та те що працюють у неділю.
Загальне враження: Люди добрі читайте та прививайте любов до книги своїм діткам.
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Бібліотека мого дитинства. До сих пір пам'ятаю затишні, теплі зали та безліч цікавих книжок.
Зараз відвідую бібліотеку зі своєю дитиною. Бібліотека змінилась в кращу сторону. Звичайно ж, поповнився фонд новою яскравою літературою для дітей. З'явились нові послуги для дітей: різноманітні клуби за інтересами для різних вікових груп, мультимедійна кімната. Проводяться цікаві заходи, коли дітки на канікулах. Біля бібліотеки є велопарковка.
Переглянути всі відповіді ()
Інна Кипибіда-Рачковська (Ревізор)
Сподобалось
Загальне враження: навчаючись в українській гімназії, що навпроти даної дитячої бібліотеки, частенько забігала по ту чи іншу книжку. Виручали мене не раз. Завжди привітні працівники. Великий вибір книг як навчальної літератури, так і художньої.
Переглянути всі відповіді ()
Nata Bilenka - Simko (Ревізор)
Сподобалось
Декілька разів брала книжки для доці в даній бібліотеці. Тут завжди можна знайти книжку з цікавими казками, історіями чи для навчання. Також приємно що тут завжди проводять цікаві заходи та майстер-класи для діток. Мої враження тільки позитивні.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Західна (Критик)
Сподобалось
Дуже красива виставка під назвою " Осінні барви книжкового саду" у Тернопільській області бібліотеці для дітей. Підібрано все зі смаком, хотілося все прочитати і покуштувати всіма дарами осені, яка чудова пора року.
Тут працюють дуже хороші люди, які завжди готові прийти на допомогу, також у цій бібліотеці проводиться безліч масових заходів, як для малят, так і для учнів 5-11 класів.
Дуже багато нової літератури, є що почитати.
Знаходиться бібліотека на вулиці Коперника, 17 🤗
Доповнено майже 2 місяці тому
У бібліотеці дуже красива виставка у вигляді великої бібліотеки, і дуже цікава дитяча література.😍🤗
Переглянути всі відповіді ()
Катя Дишкант (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Ходимо сюди з сином. Літератури багато. Є книги, які можна брати додому, а є ті, які лише в читальному залі. Багато дитячих журналів.
Деякий період дуже захопився син книгами про драконів. Але то ж дитина... Книжка має бути не тільки про дракона, а ще й з малюнками. А на малюнках дракон має бути страшний... і т.д. Бібліотекар дуже спокійно віднеслась до наших забаганок і запропонувала кільканадцять книг, поки дві таки ми забрали додому. Дякую 😊
Є послуга "ксерокс".
ДУЖЕ сподобалось: бібліотекарі проводять багато роботи з дітьми. Тут і зустрічі з відомими людьми, і майстер-класи, тематичні заняття. На території бібліотеки діє маленький компютерний клуб. Є заняття з робототехніки, англійської мови. А можна просто сісти і пошастати по теренах інтернету в пошуках потрібної інформації.
В бібліотеці дуже чисто. Причому в любу пору року. І дуже гарно пахне книгами.
Любимо з сином посидіти в читальному залі і почитати багато книг "по кусочку", повідгадувати загадки і кросворди, чи порозмальовувати розмальовки.
На фото заняття з робототехніки:
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Farion (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:дуже люблю цю бібліотеку! Відвідую з своєю донечкою дитячий відділ і завжди хочеться затриматися тут. Гарне дитяче оформлення, чистота, великий вибір книг і цей запах!...люблю як пахнуть книги!

Переглянути всі відповіді ()