Комп'ютерна Академія "IT Step"

IT Step - фото
Івано-Франківськ
вулиця Гузара (Новгородська), 49
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Якщо ви хочете дізнатися більше, покращити свої навички, дізнатися нове або розпочати професійний ріст «з нуля», заглибитися в системне адміністрування, сервера, мережі, віртуалізацію і багато іншого, або навіть просто почати працювати і заробляти в сфері ІТ. Якщо ви не знаєте з чого почати та хочете спробувати як все це працює, та ще й отримати цінні знання в різних областях комп'ютерної сфери, тоді IT Step - це та компанія, з якої варто почати!

Комп'ютерна Академія IT Step - найбільший в Україні міжнародний навчальний заклад, який спеціалізується на професійній комп'ютерній освіті. За 21 рік успішно відкрилось 102 філії, що працюють в 21 країні світу.

IT Step — один з найбільших авторизованих навчальних центрів Microsoft, Cisco, Autodesk. Після закінчення навчання, студенти отримують міжнародний диплом комп'ютерної академії IT Step, а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів. 

У нас викладають справжні професіонали, які ідеально обізнані не тільки в теорії, але ще й на практиці. Їх мета — зробити освіту такою, якою вона має бути: усвідомленою, цікавою та  результативною.


Перелік напрямів навчання:

Мала Комп'ютерна Академія - це базова комп'ютерна освіта для школярів 7-14 років. Тут діти знайомляться з комп'ютерними технологіями,  віртуальною реальністю, робототехнікою, створюють власні ігри та WEB-проекти. Ким би не стала ваша дитина і чим би вона не займалася в майбутньому - знання і навички, отримані нею в Малій Комп'ютерної Академії, виявляться корисними.

Професійна комп'ютерна освіта для усіх від 15 до 55 років. Готуємо по трьох напрямках:
- Розробка програмного забезпечення;
- Комп'ютерна графіка та дизайн;
- Мережі та кібербезпека.
Ми розробили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику.Головна мета Комп'ютерної Академії IT STEP - працевлаштування кожного випускника. Результативність навчання підтверджують тисячі випускників академії, які стали кваліфікованими розробниками в найбільших IT-компаніях світу.

Індивідуальні комп'ютерні курси:
- курс "Користувач ПК(Windows 7, Word, Excel, Internet, електронна пошта, архіватори і т. Д.)".

Спеціалізовані комп'ютерні курси:
- курс "Тестування програмного забезпечення". Навчальна програма "Тестування ПЗ" створена для тих, хто хоче освоїти престижну і високооплачувану професію інженера QA і закласти міцний фундамент для своєї кар'єри в IT.
- курс "Інтернет-Маркетинг". Курс включає в себе ряд реальних практичних кейсів, які дозволяють заглибитися в навчальні теми, а також практичну роботу з реальними проектами, що забезпечує закріплення пройденого матеріалу.

Зимові та літні комп’ютерні табори

Комп'ютерна Академія «IT Step» і цифрах:
  • 21 рік досвіду;
  • 21 країна світу;
  • 102 філії;
  • 1700 викладачів;
  • 57000 студентів;
  • 125000 випускників.

Відгуки