Компанія "Брамус"

Брамус - фото
Чернівці
вулиця Василя Лесина, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Компанія «Брамус» виготовляє і постачає: якісні ворота і автоматику до них, металопластикові вікна та двері, а також інші огороджувальні конструкції.

Сервіс від компанії «Брамус» не залишить байдужим навіть найбільш вибагливого замовника, який прагне максимального комфорту і затишку. Почавши свою діяльність в 2005 році, компанія «Брамус» зайняла гідну позицію на ринку огороджувальних конструкцій. За цей час, ми набули немалого досвіду з надання послуг по встановленню всіх типів воріт, а також автоматики до них і можемо гарантувати високу якість і сервісне обслуговування своєї продукції.

Застосування сучасного обладнання і високих технологій виготовлення, дозволяють втілити в життя будь-які дизайнерські задумки і проекти, виготовити ворота, ролети, вікна чи двері різних форм і конфігурацій.

Крім того, ми також пропонуємо Вам перевантажувальне обладнання, шлагбауми і боларди, металоконструкції різних видів. Якщо Вам потрібна якісна продукція, підтверджена гарантією, а також надійний монтаж і сервісне обслуговування, Ви попали якраз за адресою!

Будемо раді співпрацювати з Вами! З побажаннями тепла і затишку, - колектив Компанії «Брамус».

 

Гаражні ворота. При огляді будинку гаражні ворота вважаються його візитною карткою. Саме їх форма, колір і виконання можуть підкреслити характер будинку, вважаються невід'ємним елементом цілісності будинку. Ось чому при виборі гаражних воріт необхідно врахувати кожну найменшу деталь, провести правильний розрахунок вартості гаражних воріт.

Ворота автоматичні - зручний, оптимальний і надійний вибір для вимогливих господарів. Система поєднує в собі високу міцність конструкції і безшумність роботи. Різні дизайнерські рішення дозволяють встановлювати і пристосовувати їх до оригінальних архітектурних форм. Можуть відкриватися як всередину, так і назовні. Не менш популярні гаражні ворота з дистанційним управлінням.

Ворота ролетні. Чому ролетні ворота настільки популярні? Вони естетичні, міцні, відмінно захищають гараж від зловмисників, пилу, стихійних явищ, і не тільки. Мабуть, головна причина, чому в ролетних воріт настільки величезна популярність - це можливість встановити цей тип гаражних воріт в умовах, коли ніякі інші ворота не встановлюються.

Ролетні ворота - нове рішення для сучасних будинків. Їх основна перевага в функціональності, адже ними можна управляти навіть дистанційно. Це також бюджетні ворота, адже вони заповнені поліуретаном без фреону, що значно підвищує теплоізоляцію. Сучасні ворота можуть бути з віконцями для кращого провітрювання і освітлення приміщення.

Ворота секційні. Секційні автоматичні ворота для гаража - це кращий вибір. Головна перевага автоматичних секційних воріт полягає в тому, що вони економлять корисний простір перед гаражем і всередині нього. Відкриваючись, вони піднімаються вгору і розташовуються під стелею гаража.

Секційні ворота - один з найпопулярніших видів воріт. Вони не тільки істотно економлять простір, а під час відкриття плавно піднімаються вгору. Деякі різновиди мають теплозберігаючі панелі, тому взимку проблем з відгортання снігу не буває. Кожен тип воріт в залежності від силового навантаження має різний вигляд приводу. Секційні ворота сьогодні використовують також для різних типів промислових об'єктів.

Перевагою гаражних секційних воріт є простота використання, зручність експлуатації, надійність, безпека, висока теплоізоляція і хороша герметизація отвору. За рахунок енергоефективних панелей і ущільнення по всьому периметру воріт забезпечується комфортна температура всередині гаража.

Ворота промислові Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький. Ворота повинні бути безпечними, надійними і протизламними. До таких можна віднести ворота з листової сталі, які попередньо піддаються гарячому цинкуванню, а потім наноситься захисне поліефірне покриття. Є також підвісні, швидкісні і розсувні промислові ворота.

Шлагбауми Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький. Останнім часом автоматичні шлагбауми стали якщо не символом міста, то, принаймні, його незамінним атрибутом. Шлагбаум - неодмінний сучасний атрибут в'їзду на певну територію.Будь-якастоянка автомобілів або транспортних засобів вимагає шлагбаума. Найпопулярніші з них автоматичні шлагбауми. Кожен автоматичний шлагбаум складається зі стійки, силового механізму і електронного блоку управління. Простота в управлінні, швидкість реакції і компактність - ось визначальні риси сучасних шлагбаумів.

Шлагбаум - це унікальний у своєму роді пристрій, що дозволяє максимально просто і дуже ефективно вирішити проблему управління доступом автотранспортних засобів на будь-яку відокремлену територію.

 

Відгуки