Компанія "Добробуд"

Добробуд - фото
Тернопіль
вулиця Микулинецька, 3а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Компанія «Добробуд» — сучасне, професійне та досвідчене підприємство, що спеціалізується на будівництві й продажі житлових та комерційних приміщень.

За час роботи на ринку спорудження нерухомості компанія здобула чималий практичний досвід, налагодила зв’язки з відповідальними й надійними партнерами. У процесі зведення житлових та комерційних об’єктів «Добробуд» використовує виключно новітні технології та якісні будівельні матеріали, строго дотримується строків та умов здачі будинків.

Ми впевнені — споруди від «Добробуду» стануть успішним та дуже вигідним капіталовкладенням, чудовою інвестицією в майбутнє.

Офіс компанії «Добробуд» розташований за адресою вулиця Микулинецька, 3а. Будівництво та продаж ведеться на вулиці Злуки-Коновальця.

Пропонуємо продаж або оренду приміщення, розташованого в центральній частині парку — це ідеальне, дуже зручне місце для облаштування спортивного залу, ігрової кімнати для дітей або розважального чи відпочинкового закладу, кафе для святкувань тощо. Гарантуємо вигідні й прозорі умови придбання чи оренди приміщення.

Відгуки