Компанія "ВАЛКОЛ"

ВАЛКОЛ - фото
Львів
вулиця Шота Руставелі, 34
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

     Увага! Шановні клієнти, повідомляємо, що, відповідно до Закону України № 354-IX від 05.12.2019 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна» та Наказу ФДМ України № 658 від 17.05.2018 р. «Про затвердження порядку ведення Єдиної бази даних звітів про оцінку», встановлено новий порядок реєстрації звітів з оцінки майна у Єдиній базі даних звітів про оцінку, а саме:
 
1.  З 31 січня 2020 року відключити всі авторизовані електронні майданчики від Єдиної бази даних звітів про оцінку.
2.  Функціонування Єдиної бази даних звітів про оцінку з прямим, безперешкодним та безоплатним внесенням суб’єктами оціночної діяльності (оцінювачами) до Єдиної бази даних звітів про оцінку та інформації з них про вартість об’єктів нерухомості передбачається в терміни від 01.02.2020 р. до 01.07.2020 р.
3.  З 01.07.2020 року передбачається функціонування у складі Єдиної бази даних звітів про оцінку модуля електронного визначення ринкової вартості та автоматичного формування електронних довідок про ринкову вартість об’єкта нерухомості.
4.  Довідка про ринкову вартість об’єкта нерухомості за результатами електронного визначення ринкової вартості є чинною впродовж 30 календарних днів з дня її формування Єдиною базою.
5.  Якщо Замовник не погоджується з результатами автоматичного визначення ринкової вартості об’єкта нерухомості, він має право звернутися до суб’єкта оціночної діяльності (оцінювача) з метою визначення ринкової вартості такого об’єкта.

     Аналітично-консалтингова компанія «ВАЛКОЛ» проводить оцінку всіх типів майна, в тому числі земельних ділянок (Ліцензія Державного агентства земельних ресурсів України), яким на правах приватної власності володіють фізичні особи, згідно з вимогами, встановленими Податковим кодексом України та Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України», з наступним внесенням результатів оцінки до Єдиної бази звітів та присвоєнням виконаному нами звіту реєстраційного номеру, який необхідний для вчинення нотаріальних дій.
      Яким чином ми можемо допомогти Вам? У своїй роботі ми використовуємо автоматизовані робочі міста оцінювача (АРМ), що дозволяє в стислі терміни (1-2 робочих дні) швидко, професійно і в інтересах замовника виконувати  оцінку всіх типів майна і майнових прав. Також ми надаємо кваліфіковані консультації з проблем, які пов’язані з оцінкою Вашого майна. 
     
     Орієнтовні тарифи на послуги з оцінки майна
Квартири: 
  • однокімнатна – 500 грн.
  • двокімнатна – 700 грн.
  • трикімнатна – 900 грн.
  • "економ-клас", "люкс" – від 1000 грн. 
Будинки житлової забудови, дачі із земельними ділянками – 800-1500 грн.
Гаражі – 500-800 грн.
Земельні ділянки, що належать фізичним особам – 500-800 грн.
Земельні ділянки, що належать юридичним особам – договірна. 
Рецензія на звіт з оцінки земельної ділянки – 300 грн.
 
Більш детально з діяльністю ТзОВ «ВАЛКОЛ»  і з нашою тарифною політикою ви можете ознайомитися на сайті http://valkol.com.ua 

Відгуки