Компанія "Бурпанель"

Бурпанель - фото
Відгуків 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Настінні панелі в дизайні інтер'єрів — прийом давно не новий, але тим не менш, гаряче улюблений як споживачами, так і дизайнерами. Їх унікальність в тому, що панелі однаково гармонійно можуть виглядати і в класичному оформленні, і в сучасних стилях. Гіпсові 3D-панелі використовуються при обробці стін, стелі та колон. Головна мета — отримання потужного видового ефекту, вираженого в різних рельєфах і текстурах. 

Гіпсові панелі в інтер'єрі виглядають дуже оригінально та незвично, знаходять широке застосування в різних стилях, в залежності від обраного рельєфу та нанесеного кольору на поверхню.

У нашій колекції гіпсових панелей 3д ви знайдете різноманітні хвилясті та геометричні рельєфи, якими можна прикрасити поверхні будь-якого розміру — всі лінії і вигини будуть ідеально збігатися в місцях стику. До того ж в нас є безліч варіантів покритих лаком чи іншими речовинами для кращого ефекту.

Компанія «Бурпанель» представляє 3D гіпсові панелі власного виробництва для оригінального та ексклюзивного оформлення інтер'єру. Екологічно чистий матеріал гіпс, мабуть, представляє один з найдавніших і випробуваних природних речовин, який широко застосовується й до цього дня. І ми для виготовлення продукції використовуємо високоміцний гіпс. Екологічно чистий матеріал, без будь-яких добавок і домішок. 

А для готової продукції використовуємо якісну упаковку. Пакуємо в міцний з пінопластом між панелями, що дасть вам впевненість у цілості продукту при доставці.
Гіпсові 3Д панелі від компанія «Бурпанель», можливо, використовувати практично в будь-яких приміщеннях: квартирах, офісах, кафе та місцях відпочинку або дозвілля.

Наші перерваги:

  • широкий асортимент товару;
  • грамотна консультація — співробітники компанії допоможуть підібрати і розрахувати кількість панелей;
  • влсне виробництво з дотримання всіх норм та стандартів;
  • використання екологічно чистих та безпечних матеріалів;
  • гарантія якості;
  • універсальність продукції;
  • вигідні ціни

Відгуки