Комп'ютерна Академія "IT Step"

IT Step - фото
Івано-Франківськ
вулиця Гузара (Новгородська), 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Якщо ви хочете дізнатися більше, покращити свої навички, дізнатися нове або розпочати професійний ріст «з нуля», заглибитися в системне адміністрування, сервера, мережі, віртуалізацію і багато іншого, або навіть просто почати працювати і заробляти в сфері ІТ. Якщо ви не знаєте з чого почати та хочете спробувати як все це працює, та ще й отримати цінні знання в різних областях комп'ютерної сфери.Тоді IT Step для вас — це та компанія з якої, можливо, варто почати!

Тут ви отримаєте по-справжньому сильні знання і досвід, щоб статті системним адміністратором і IT-шником практично на будь-який смак.

IT Step — один з найбільших авторизованих навчальних центрів Microsoft, Cisco, Autodesk. Студенти IT Step, після навчання в якому ви отримаєте міжнародний сертифікат. .

В основі нашої роботи є декілька принципів:

 • Команда кваліфікованих викладачів котрі зможуть поділитись як теоретичними так і практичними знаннями. Ми здатні навчити тому, про що не згадується в книгах, але використовується на практиці;
 • Під час навчання ми використовуємо автоматизовані передові технології та сучасне обладнання;
 • Сучасна навчально-методична база та використання унікальних авторських методик для кращого освоєння інформації.

Після закінчення навчання, студенти отримують міжнародний диплом комп'ютерної академії IT Step, а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

У 2014 р Комп'ютерну Академію IT Step було нагороджено як кращий Центр підтримки Академій та Центр підготовки інструкторів Cisco за видатні досягнення в розвитку програми Мережевих академій Cisco в Україні.

IT Step завоювало перші місця на важливих конкурсах:

 • міжнародному чемпіонаті Золотий Байт;
 • чемпіонаті Microsoft Imagine Cup;
 • міжнародній олімпіаді Cisco;
 • міжнародному змаганні NetRiders.

Форми навчання:

 • професійна освіта (від 15 до 55 років);
 • мала комп'ютерна академія (від 8 до 14 років);
 • професійні курси (від 15 до 55 років);
 • індивідуальні курси (від 15 до 55 років).

Комп'ютерна Академія «IT Step» і цифрах:

 • майже 20 років досвіду;
 • 18 Країн світу;
 • 55 Філій;
 • 1200 Викладачів;
 • 40000 Студентів;
 • 95000 випускників.

Події

Безкоштовний пробний урок для дітей зі створення ігор
Запрошуємо дітей 8-14 років та їхніх батьків на пробне заняття з програми Малої Комп’ютерної Академії!Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть одразу взяти участь у безкоштовних пробних уроках!Навчання в Малій Комп'ютерній Академії IT Step – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше. Під час пробних уроків діти поринуть в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачать сучасні і комфортні аудиторії, познайомляться з викладачами.Дітей очікують пробні уроки з:* 3D-моделювання - 15 серпня* Створення ігор - 22 серпня* Моделювання будинку мрії - 29 серпняТим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп'ютерній Академії IT Step. У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.У програмі заходу:- презентація навчальної програми- особливості навчання та знайомство з викладачами- індивідуальні консультації за потреби Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо! Запрошуємо Вас щочетверга впродовж серпня, о 16:00 за обов'язковою попередньою реєстрацією на сайті чи за телефоном 
Безкоштовний пробний урок для дітей по моделюванні будинку мрії
Запрошуємо дітей 8-14 років та їхніх батьків на пробне заняття з програми Малої Комп’ютерної Академії!Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть одразу взяти участь у безкоштовних пробних уроках!Навчання в Малій Комп'ютерній Академії IT Step – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше. Під час пробних уроків діти поринуть в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачать сучасні і комфортні аудиторії, познайомляться з викладачами.Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп'ютерній Академії IT Step. У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.У програмі заходу:- презентація навчальної програми- особливості навчання та знайомство з викладачами- індивідуальні консультації за потреби Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо! Запрошуємо Вас щочетверга впродовж серпня, о 16:00 за обов'язковою попередньою реєстрацією на сайті чи за телефоном 
День відкритих дверей
Хочете знати, в чому переваги роботи в IT? Давно мрієте потрапити в IT, але не знаєте з чого почати?Почніть з якісної та актуальної комп'ютерної освіти!Запрошуємо всіх від 15 до 55 років на День відкритих дверей 31 серпня об 11:00 в Комп'ютерній Академії IT STEP В програмі:- 7 найбільш затребуваних професій майбутнього- 5 технологій, які ніколи не залишать вас без роботи- 8 переконливих причин стати IT-шником- 7 важливих показників хорошого навчального закладу- 10 причин навчатися в IT STEP- 5 переваг, які отримують випускники Академії Презентація освітніх програм:Розробка програмного забезпеченняКомп’ютерна графіка і дизайнМережі і кібербезпека Основна мета Комп'ютерної Академії IT STEP - готувати професійних IT-фахівців, які по закінченню навчання будуть відповідати основним вимогам ринку праціПереконайтеся, що світ IT - це Ваша стихія. У неї не важко потрапити, потрібно лише знайти правильний підхід, в чому ми вам і допоможемо.Ми впевнені, Ви зможете стати фахівцем з програмування, кібербезпеки або комп'ютерного дизайну.Діє попередня реєстрація!

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Степ айті   Айті степ   Іт степ   Комп'ютерні курси   Комп'ютерне навчання   It навчання   It спеціальність   Step it academy   Індивідуальні комп'ютерні курси   Індивідуальні курси   Інтелектуальний розвиток   Ай ті степ   Айтишник   Базова комп'ютерна освіта   Базова комп'ютерна освіта для дітей   Вивчити комп   Вивчити комп'ютерну спеціальність   Де навчитися дизайну   Де навчитися комп'ютерній графіці   Де отримати комп'ютерну освіту   Де отримати професійну комп'ютерну освіту   Де пройти комп'ютерні курси   Добре працювати на компі   Знімати фото і відео   Комп'ютерна академія   Комп'ютерна графіка та дизайн   Комп'ютерний табір в сіетлі   Комп’ютерні курси для початківців   Комп’ютерний літній табір у грузії   Літній комп'ютерний табір   Міжнародний професійний сертифікат   Мала комп'ютерна академія   Мережі та кібербезпека   Навчитися створювати ігри   Навчитися створювати інтернет сайти   Навчитися створювати графіку   Отримати міжнародний професійний сертифікат   Підвищити кваліфікацію з комп'ютерної спеціальності   Підтвердити кваліфікацію з комп'ютерної спеціальності   Перше заняття пробне   Практичні навички в комп'ютерних технологіях   Працювати з електронними бібліотеками   Працювати з пошуковими системами   Пробне заняття   Професійні комп'ютерні курси   Професійні курси   Професійна освіта   Розбиратися в пристрої комп'ютера   Спеціалізовані комп'ютерні курси   Старт в іт сфері   Створювати   Створювати ігри   Створювати інтернет сайти   Створювати графіку   Створювати презентації   Теоретичні знання в комп'ютерних технологіях   Тестування програмного забезпечення   Якісні комп’ютерні курси   Якісні комп’ютерні курси для початківців  
Показати більше