Клінічний лікувально-діагностичний центр "СІМЕДГРУП"

СІМЕДГРУП - фото
Відгуків 100
Івано-Франківськ
вулиця Федьковича, 91а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

СІМЕДГРУП
КЛІНІЧНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП» – це сучасна медична клініка на базі кращих світових стандартів. Нове, сучасне обладнання, медикаментозне забезпечення, висококваліфіковані лікарі вищої кваліфікаційної категорії, які проходили практику в Україні, Європі і США дають змогу надавати медичні послуги на високому рівні. Якщо Ви хочете отримати дійсно якісний, Європейський сервіс, пройти обстеження без довгих черг, у зручний для Вас час та в комфортних умовах - звертайтеся до нас!

Ми проводимо діагностику і лікування хвороб по таким напрямкам:

  • кардіологія;
  • кардіохірургія;
  • хірургія;
  • неврологія;
  • гінекологія;
  • гастроентерологія;
  • стоматологія;
  • урологія.

Також ми маємо власну лабораторію, де встановлено обладнання нового покоління, що дає змогу проводити дослідження швидко і з високою точністю.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам обстеження за допомогою якісного високотехнологічного обладнання: МРТ, КТ, УЗД, Ендоскопія, Ангіографічна установка для коронарографії і стентування судин серця. Повне медикаментозне забезпечення в операційних блоках, палатах та у палатах інтенсивної терапії.

У 2012 році в нашому центрі "СІМЕДГРУП" було вперше в історії Івано-Франківської області проведено операцію на відкритому серці. Ми маємо великий досвід у лікуванні серцево-судинних захворювань.

Наша головна мета – покращити здоров’я пацієнта, який довірився нам і зробити все, що від нас залежить на найвищому рівні. Ми розвиваємо кардіохірургію в рідній області, і запевняємо Вас, що у нас краще, бо вдома - завжди краще. Чи не так?

Звернувшись до нас Ви отримаєте професіоналів своєї справи, сервіс і якість. Довіртеся справжнім лікарям, бо Ваше здоров'я цього варте!

КОНТАКТИ СІМЕДГРУП:
Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91A
Моб.тел. реєстратури: +38 (099) 15-65-958
Моб.тел. реєстратури: +38 (068) 37-74-417
Тел./факс реєстратури: +38 (0342) 52-40-40
Веб-сайт: www.smg.if.ua
Підпишіться на нашу сторінку Facebook

Відгуки