Клінінгова компанія "Універсальний прибиральник"

Універсальний прибиральник - фото
Івано-Франківськ
вулиця Залізнична, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 20:00Без перерви

Інформація


 Щодня ми робимо світ кращим, прибираючи сміття та бруд майже у всіх закутках та містах України. Тисячі замовників, листів та дзвінків отримує щодня “Універсальний Прибиральник” та вирушає у подорож з кінцевим пунктом “Чистота”.

Наша команда — це відповідальні, чемні та професійні клінінг-спеціалісти, які люблять свою роботу. Разом вони долають великі перешкоди, керуючись бажаннями клієнта. Незважаючи на те, що кожен з них окремо робить свою роботу, весь процес набуває дружньої обстановки. Завдяки цінному досвіду та вмінням кожного з них Ви отримуєте ідеально чисте приміщення у зазначений термін.

Клінінгова компанія “Універсальний Прибиральник” - це запорука вигідної та приємної співпраці з першої хвилини знайомства. Це — вигідний та надійний розподіл коштів. Це — гарантія якості та виконаних побажань.

З радістю обговоримо з Вами усі умови співробітництва та знайдемо вигідний компроміс у будь-якій ситуації. Чекаємо на Вас!
Здійснюємо прибирання офісних приміщень на постійній основі на необмежений термін! У весняно-літній період діє гнучка система знижок!!

Відгуки

Хватить "бабусь" експлуатувати, ставайте європейськими, краще дайте їм десятину з прибутку і найміть професіоналів))))
Переглянути всі відповіді ()
Дуже задоволена послугами цієї компанії. Після ремонту у квартирі залишився безлад. Все гарно поприбирали, що коли ми переселялися, мені довелося тільки трішки порохи протерти. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Якось довелось скористатись послугами цієї фірми. Як на диво, якістю робіт залишився задоволеним (до цього мав лише негативний досвід співпраці із подібними фірмами)
Переглянути всі відповіді ()