Клуб щасливих батьків "Мілагро"

Мілагро - фото
Відгуків 47
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 207
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ви готуєтесь до народження малюка і задаєте собі тисячі питань - як підготуватися, що прочитати, купити, встигнути зробити?? Адже кожен з нас хоче стати найкращими батьками для свого малюка.

В клубі щасливих батьків «Мілагро» Ви зможете отримати корисну інформацію і практичні навички, які допоможуть вам підготуватися до пологів, навчитися насолоджуватися вагітністю.

Автор  і ведуча курсу закохана в свою справу сертифікований фахівець, практикуюча доула, ментор для доул, мама 2 синів, вже більше 8 років працює з майбутніми батьками і зібрала в одному курсі все найважливіше і найнеобхідніше, щоб народження дитини стало для Вас щасливим спогадом!

Наші послуги:

✔️курс підготовки до пологів;
✔️гімнастика для вагітних;

✔️руханка для мам з малюками;

✔️консультації з питань грудного вигодовування;

✔️супровід доули в пологах;

✔️післяпологова підтримка;
✔️слінгоконсультації;
✔️ресурсні зустрічі для мам.


Щоб підготуватися до народження дитини ви можете обрати курси для майбутніх батьків або індивідуальні консультації, які охоплюють не лише пологи, партнерську взаємодію в пологах, медичні втручання, ваші права в пологовому та природні методи знеболення, а й все про грудне вигодовування, післяпологове відновлення, догляд та психологію дітей і те, як змінюється життя й стосунки з появою малюка.

Переваги:

  • затишна атмосфера;
  • привітне ставлення;
  • компетентний підхід;
  • нові цікаві знайомства;
  • досвідчені працівники;
  • відповідна освіта.
     

Відгуки