Кафе "Епіцентр"

Відгуків 40
Івано-Франківськ
вулиця Івасюка, 17
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Смачна українська кухня.

Відгуки

Наталія Хоманчук (Користувач)
Не сподобалось
Їдальня жахлива. Замість курячої котлети вибили свинину. А пізніше виявилося,що котлети в одну ціну. Ціни не вказані, береш кота у мішку
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська (Ревізор)
Нейтрально


Загальне враження:кава не погана)але трошки зависокі ціни на харчування. З плюсів,можна пообідати. Є кухня.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Гурман)
Сподобалось
2 роки назад тут харчувався , коли працював неподалік. Без затримок,смачно і швидко.
Переглянути всі відповіді ()
Stesha Cherepakha (Користувач)
Сподобалось
Дуже зручно, що при Епіцентрі є кафе. Можна зайти, відпочити, випити смачне лате і скуштувати солоденьке 😊🥧☕
Але майте на увазі, що в обідній час місць там небуде😉 😊🍜🍛🥗🥪🥟
Переглянути всі відповіді ()
Чи буде завтра робити епіцентр
Переглянути всі відповіді ()
та вже відкрили, біжить і купляйте ще по старих цінах.
Переглянути всі відповіді ()
Коли відкриють Епіцентр??
Переглянути всі відповіді ()
А Епіцент вже відкрили?
Переглянути всі відповіді ()
Цілком зідна з тим, що необхідно з повагою ставитися до покупців, нам завжди про це наголошують. Але коли до тебе звертається клієнт і не може пояснити, що йому потрібно і скільки, ти намагаєшся з'ясувати, за яким товаром він прийшов, його потребу, а він каже що ти нічого не знаєш і нічого не розумієш, мало того - цей товар вже купляв в Епіцентрі його родич, а ти йому щось втираєш. в результаті з'ясовується, що куплявся товар у Метро, а не тут - і все одно ти виходиш наглим і нерозумним некваліфікованим брехуном...
Так трішки негарно, по-моєму
Якщо людина йде за покупками, вона повинна чітко знати, що вона хоче, а не вимотувати нерви п'ятьом працівникам, а своєї неправоти так і не визнати. Чи не так?
Хоча негатив є скрізь. А хіба на підприємствах де працюєте ви, все ідеально? Чомусь не віриться у таку ідилію...
Переглянути всі відповіді ()
А я хочу подякувати консультантам магазину, яких не прийшлось шукати і вчасно отримати допомогу, навіть більше, дівчина, яка змішувала фарби допомогла відкоригувати моє побажання,результат мені сподобався,я навіть вражена, бо була раніше не дуже позитивної думки.
І коментуючи якийсь попередній відгук: хіба можна називати клієнтів не дорозвинутими і тупими?? Я жінка, яка робить ремонт сама,і не зобов'язана розумітись в матеріалах!!! Я ж не питаю своїх клієнтів про складники та хімічні формули ліків..мій обов'язок знати це!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні в гіпермаркеті "Епіцентр" м.Стрий до нас зневажливо поставилася охорона! Мало того, що вони нас затримали помилково, так після вияснення обставин вони не вибачилися перед нами!Це говорить про низьку культуру охорони в "Епіцентрі" м.Стрий.
Переглянути всі відповіді ()
А знаєте... читаючи весь цей жах про крадіжки, про не освіченість персоналу ітд... ви забули подивитись на себе, бо до кишень вам не лізуть і совість треба мати і якщо вкрав то вкрав і нема чого тут вину перекладати. Злодій-це завжди злодій, треба було віддати якщо голова є на плечах! А на рахунок покупок то можна бути більше уважними і перепитувати персонал і все вам підкажуть, а не брати все якби ви були найрозумніші. Я особисто закуповувалась на великий ремонт і з цими матеріалами живу вже 6 рік у квартирі і все ОК, тому думайте, що купляєте, і не шукайте винних, бо навіть за кордоном в таких магазинах неможливо за всім прослідкувати...
Переглянути всі відповіді ()
Відгук негативний. Ніколи неможливо знайти продавця-консультанта.
Переглянути всі відповіді ()
не супермаркер а просто каламбур.щоб зроуміти яка ціна товару треба бути філософом.товар неякісний.цей магазин просто велика замануха.
Переглянути всі відповіді ()
Напишіть будь-ласка яка зарплата у продавців консультантів, які преміальні...які умови праці.....і який графік роботи.

Питання адресую працівникам епіцентру.
Переглянути всі відповіді ()
ая випадково виніс новорічні іграшки 4 шт з вашого магазину,зайшов через вхід потім пішов у дитячий магазин для того,щоб купити дитині Миколая і вийшов на вулицю,а коли побачив у руках іграшки був шокований,але повертатись назад не став,оскільки зрозумів ,що охоронці не зрозуміють,пробачте за випадкову крадіжку і поміняйте охоронців,а то станете банкротами
Переглянути всі відповіді ()
Проблема з Епіцентром в тому,що вони практично не мають конкуренції в Франківську.Коли конкуруючі фірми зможуть відкрити такого же калібру магазини,проблема ввічливості персоналу вирішиться сама собою.Велика частина клієнтури (в тому числі і я)принципово перестане закуповуватись в Епіцентрі,після чого їх прибутки в цьому відділенні зменшуться, і адміністрація магазину буде на планьорках наголошувати персоналу про необхідність ввічливого ставлення до покупців.
Переглянути всі відповіді ()
Вже 1 рік як я працюю водієм в ЕПІЦЕНТРІ розвожу товар. Що можу сказати на мою думку магазин розрахований для категорії людей не освідчиних (тобто розумово відсталих), або для багатих які тупо купуют не розбираючись в матеріалах. І до речі по правді кажучи матеріал таки не якісний ( як сказала моя жінка відчуття що ми попали у великий китайський магазин )
Переглянути всі відповіді ()
шановні покупці епіцентер магазин жах
матеріал не якісний
шпалери міранда жахливі в жовтих плямах.обслуговування жахливе не заходіть в цей мегазин
Переглянути всі відповіді ()
Нещодавно відкрився Ваш відділ в м. Стрий а я вже нажив 3 проблеми.
1. У звязку некомпетентності касира при розрахуванні за товар платіжною карткою я отримав відмову але кошти були зняті з мого рахунку. Тепер маю проблему з біганням між банками для повернення коштів.
2. Купляв у т.ц паркетну дошку і мені не вистачало 3 пачки. Співробітник Залужний А. запевняв, що до 19-12 буде в наявності ті 3 пачки. З таким розрахунком я замовив майстрів на 20-12 для встановлення підлоги. Вияснюється, що ця паркетна дошка буде аж на кінець наступного тижня(29-12).
3. Сьогодні 19-12 роблю покупку для облаштування душової кабіни. Зупинився на виборі змішувача ПОЛО душ хром 4820104855391 так як була вивісена акційна пропозиція "Чесна вигода" і ціна була 268 грн. Під час оплати в касі в мене зняли з платіжної карти 319 грн. виявилось що акція була прикріплена випадково.
Зверніть увагу на обслуговування покупців.
Переглянути всі відповіді ()
Це не магазин, це жах.
Де вони такі кадри набрали?
Більше ніколи туди не піду, і всім раджу.
Переглянути всі відповіді ()
І знову зіткнулася з проблемою, проте тепер іншого характеру. Написавши заяву на проведення службового розслідування, до сих пір не отримала жодної відповіді на неї. Звернувшись в телефонному режимі до адміністратора, мені було сказано, що передадуть знову всі звернення до начальника служби охорони, оскільки телефонувала я у вихідний день - 24.11.12, але відповіді не було. Сьогодні, вирішивши уточнити ситуацію, мені було сказано адміністратором, що моєї заяви просто немає, мабуть, я, написавши її, забрала просто з собою!!!!! Чи не смішно таке слухати!!!!?????
Коли зверталась у листопаді, то заява була, адміністратор перевірила, сказала, що бачить, навіть, назвала мій контактний номер телефону, але сказала звертатись до нач-ка служби охорони, оскільки вона не компетентна в даній справі, а всі питання слід вирішувати з ним, і ще додала, що йому передасть моє звернення!!!
То що виходить???? Заява пропала???? Чи просто це зробили навмисно, ухиляючись від відповідальності??? Аж надто впевнено сьоодні адміністратор відповідала, що заяви немає, і, взагалі, почувши прізвище особи, з вини якої було написано заяву, заявила, що дана людина навпаки хороша і від людей тільки можна почути хороші слова про цього охоронця!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Гіпермаркет Епіцентр це просто чудовий магазин,він мені подобається,просто деколи не можна найти продавця для консультації і це бісить.Вам потрібно щоб ваші продавці краще ставилися до покупців а не тікали від них коли ті бачать що до них ідуть щось запитати,але сам магазин класний!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Купляла стійку для одягу. При покупці мені не перевірили чи все в комплекті в упаковці. Коли я приїхла додому і розпакувала, виявилось що невистачає всіх деталей. Волосся стало дибки, бо дуже багато наслухалась що ніхто нічого не повертає, не додає і таке інше.... Вже думала викинути свою покупку, а далі всетаки взяла те все і поїхала з острахом в магазин. І була шокована....приємно. На протязі 5 хв, всі деталі додали, тільки потрібно було поставити єдиний підпис))))))))))
Переглянути всі відповіді ()
В мене вийшов з ладу глибинний насос, що перебував ще на гарантії. Сервісний центр дав заключення про неможливість ремонту та необхідність заміни. Приїхав в епіцентр із острахом, в очікуванні неприємного спілкування та затримок. Все виявилось навпаки, дуже класно. Без заперечень до мене одразу викликали представника відділу, який одразу зайнявся оформленням документів. Мене ввічливо попросили підійти до адміністратора через 15 хвилин вже за новим насосом. І дійсно, у вказаний час на мене вже чекали, і за 3 хвилини я забрав новий насос на заміну. Я давно купую різні будівельні речі в цьому магазині. Різне бачив за цей час. Але сьогодні мене посто вразили виключною ввічливістю та оперативністю
Переглянути всі відповіді ()
Вибір великий все класно, але робота персоналу вимагає кращого. Цін немає на деякі товари, а коли попросили сказати відправили до відділу , де на компютері можна взнати ціну, так ще з таким виглядом ніби не знати що попросили і я їм щось винна...Жах просто, зажерлись вони від бездіяння... Звикли нічого не робити цілими днями...
Переглянути всі відповіді ()
Сьогодні мною у гіпермаркеті "Епіцентр" у м. Івано-Франківську було куплено товар (товарний чек IV- 5720420), і після виходу від каси, при наближенні до стійки адміністратора, до мене підійшов охоронник - Лазаренко Орест, та без жодних пояснень почав вимагати чек. Я пред"явила чек, і запитала для чого він це робить,і в чому причина затримання. Та він почав просто хамити, " я знаю що мені робити краще....". Коли я сказала що це створює безліч проблем, виникають затримки в часі, і клієнт може виявити бажання більше не приходити до даного т/ц, то мені було сказано " Ну і не приходьте, мені все одно". Я попросила адекватного відношення до мене, і повідомила, що буду звертатись в Інспекцію з питань захисту прав споживачів, на що мені знову було сказано " Та куда хочете туда і йдіть! Хоч сьогодні!Хоч завтра! Мені все одно!" Такого ганебного відношення до мене як до клієнта я не мала ніколи і вважаю, що це є неприпустимо, а також відбуваються порушення чинних норм законодавства,а саме 264 статті Адміністративного Кодексу України, ст. 289 Цивільного кодексу України, Закону України про захист прав споживача,статті 29 Конституції України.
Після цього я підійшла до адміністратора, заявила про факт самоправства з боку охоронця, про приниження моєї гідності, де мені було запропоновано написати заяву для проведення службового розслідування. При написанні мною даної заяви цей охоронець був неподалік, і було чутно, коли до нього хтось підійшов і запитав " Що там ?", а він у відповідь сказав " Та вот пише, бл***!".
Це все є ознакою неосвіченості, низького рівня культури та підготовки.
Тому вимагаю провести службове розслідування по факту,призначити відповідальних осіб по даному розслідуванні, встановити винну особу та притягнути її до відповідальності, а також відшкодувати мені, як потерпілій стороні, моральну компенсацію.
У випадку порушення чи невиконання даних дій, мною буде направлено позовну заяву до суду, а також органів прокуратури для справедливого вирішення даного конфлікту.
Дякую за розуміння.
Переглянути всі відповіді ()
Мені подобається. Великий асортимент, поміпні ціни. Завжди продавці-консультанти надають інформацію протой товар що цікавить вас.
Переглянути всі відповіді ()
Жахливе обслуговування,на касі яка знаходиться в сер. приміщення обманюють людей ( мене обманули на 100грн.) В касі машинка знаходиться на підлозі,порушені всі правила і вимоги НБУ.Керівництво не слідкує,значить зацікавлене...
Переглянути всі відповіді ()
враження негативне.продавці тупі.про доставку можна забути плитку привезли побиту замість клею до гіпсокартону привезли клей до плитки.ніхто нізащо не відповідае.цікаво чи керівництво епіцентру читае відгуки людей.жах
Переглянути всі відповіді ()
Вітя, не можу і не хочу погоджуватись з Вашою думкою - хіба шо Ви прийшли і чекали неабикого задоволення саме Ваших вибаганок - взагалом продавці-консультанти і касири дійсно стараються, незнажаючи на передноворічний шум, все ж таки працюють старанно і наполегливо. Кажу це впевненно, бо за цей тиждень тричі була по різних питаннях - приходилось по гарантії товар міняти і дещо повертати, і зношу шукати та будь-якого дизкомфорту з сторони персоналу не було - всі вони привітні, ввічливі і знають свою роботу.
Переглянути всі відповіді ()
епіцентр супер,продавці-консультанти дуже ввічливі,люди, які пишуть негативні відгуки про них, самі не знають культури спілкування!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наші УКРАЇНЦІ дуже наглі люди (культури нуль) тому і продавці так ставляться до ВАС. До мене працівники Епіцентру завжди гарно говорять і допомагають вибрати товар. Епіцентр супер.
Переглянути всі відповіді ()
Мені дуже подобається Епіцентр
Переглянути всі відповіді ()
МАГАЗИН ДЛЯ ЧАЙНИКІВ!!! КОНСУЛЬТАНТІВ НІКОЛИ НЕМА, А ЯКЩО Є ТО ГОВОРЯТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ ЧИ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД ЩО ЗАЙНЯТІ.
Переглянути всі відповіді ()
Відгук 50на50 широкій вибір товарів є з чого вибрати але консультанти що їх не спитай вони або незнают або зневажливо дають відповідь або незвиртають увагу на покупця і йдуть в іншу сторону такі враження про епіцентир
Переглянути всі відповіді ()
Продавцы действительно малоприятные,не понимают.чего от них хотят.При попытке купить затирочный шов к плитке-указывают на гипсовую шпаклевку))))Даже женщина понимает разницу-продавец не понимает.Цены разные.Вполне возможно найти качественный товар за низкую цену,но удовольствия от общения с персоналом никакого.Консультантов еще найти надо-они не находятся на рабочем месте.Тратится много сил и здоровья на общение с ними.Но сам магазин стоит того-все в одном месте собрано и удобно.
Переглянути всі відповіді ()
Відгук негативний , тому що потрібно брати професіоналів на роботу , а не родичів які нічого не тямлять але ж кровинка рідна)))
Переглянути всі відповіді ()
Відгук негативний. Купив бензопилу "Орегон" по акції китайського виробництва коштувала недорого, але як мене запевнив продавець-консультант хорошої якості. Вдома в той же день зламався стартер. Я нею навіть не різав бо ще проходила "обкатку" (треба спалити 2 баки бензину і аж тоді можна щось робити). На другий день я вирішив віддати її як неякісний товар згідно Закону "Про захист прав споживачів". Але це виявилося не так просто. Бензопилу магазин здав на ремонт, а після ремонту майстер дав заключення що дефект (поломка стартера) виник з вини покупця, тобто мене. Стає смішно адже в селі кожен пияк, який ріже дрова бензопилою так смикає як хоче стартер і він не ломиться. Але хочу сказати мені в той же день все таки повернули гроші завдяки моєму батькові який добре знає що і як сказати хоча на це пішло багато нервів. Після всього ми поїхали в фірмовий магазин і купили бензопилу "Долмар". Я задоволений тому що вона мене ще поки що не підводила. Що можу сказати потрібні речі купуйте тільки в спеціалізованих магазинах а не в "Епіцентрі" де хочуть збути "лівий" китайський товар.
Переглянути всі відповіді ()
Відгуки про Епіцентр негативні.Якось брав ламінат Witex, який мені порекомендував прдставник цієї фірми, а він виявився не тої якості про яку мені говорили. Це огидно, так брехати рекламуючи свою фірму.Заводський брак майже на кожній планці.На обмін непідлягає, так мені заявив хлопчина вульгарної зовнішності, представившись начальником відділу Андрій, а також щось там ще висказуваа показуючи свій негатив дівчина, представившись керівникм секції.Отож, шановні покупці некупляйте товар в Епіцентрі особливо ламінат.Пишіть все що наболіле в Київ.

Переглянути всі відповіді ()