Каміни "Браво"

Браво - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Анатолія Живова, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний
Тернопіль
вулиця Промислова, 26
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Сучасні каміни і печі давно перестали бути тільки джерелом «для душі». Вони перетворилися в якісне, практичне і красиве джерело опалення (такі технології давно затребувані й успішно застосовуються в країнах Європи). Якщо грамотно провести модернізацію каміна, він перетворюється на справжній опалювальний ресурс для цілого будинку поряд із загальновизнаним нагрівальним пристроєм заводського виробництва.

Погодьтеся, це іноді адже хочеться посидіти в зручному кріслі біля багаття, і при цьому не виходити з дому. Саме тому каміни з натурального каменю — найкращий вибір. І ми зможемо запропонувати вам саме якісну продукцію.

Пропонуємо каміни:

  • англійського типу;
  • французького типу;
  • модерн;
  • індивідуальні роботи;
  • вироби з мармуру;
  • аксесуари

Крім продажу, ми забезпечуємо супутній сервіс: виконуємо доставку замовлення і монтаж камінів під ключ. Кожному клієнту, який хоче купити камін, можуть бути запропоновані знижки або інші вигідні умови співпраці.

Ми прагнемо до досягнення ваших цілей, при цьому реально оцінюючи терміни, вартість і обсяги робіт, необхідні для їх досягнення. Скористайтеся нашим досвідом і знаннями — ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

Ми розуміємо, що взаємовигідна співпраця можлива тільки при наявності чесних і прозорих відносин. 

Ми регулярно відстежуємо умови, на яких працюють наші конкуренти. Тому ми постараємося запропонувати вам найбільш вигідні варіанти співпраці. Гнучка система знижок, бонусів, постійні акції роблять наші пропозиції ще більш привабливими і привабливими.

Ми постійно працюємо над тим, щоб процес покупки каміна став для вас не менш приємним, ніж його використання!

 


 

Відгуки