Кав'ярня-галерея "Штука"

Відгуків 11
Львів
Вулиця Котлярська, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 22:00Без перерви
Нд10:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Смачні сніданки, десерти та безалкогольні напої. Проведення виставок, концертів, дегустацій кави.

Події

Виставка Катерини Білетіної «Вітчизна»
«Штука» запрошує на відкриття виставки живопису Катерини Білетіної «Вітчизна». Подія відбудеться з участю авторки. Експозицію можна буде оглянути щодня до кінця грудня з 10:00 до 21:00.Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського - головного представника епохи «Молодої Польщі» та символізму в польському живописі зламу ХІХ-ХХ століть. Робота з циклу «Право. Між життям і смертю - Вітчизна - Мистецтво» 1903 року, в якому, як кажуть критики, художник продемонстрував нерозривний зв’язок між власним творчим призначенням, підпорядкуванням особистого життя його вимогам і прийняттям його як патріотичної місії, оскільки скороминущість долається через і завдяки мистецтву.Також оглянемо серію етюдних робіт із пейзажами різних куточків України, які художниця відвідала впродовж останніх кількох років.Про авторкуХудожниця Катерина Білетіна (1977р.н.) - живописець, книжковий графік, портретист. Живе та працює в Одесі.У 1992р. закінчила живописне відділення Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова (майстерня В. М. Алікберова). Здобула академічну освіту в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (майстерня історичного живопису Ф. М. Гуменюка).Історичні портрети, дитяча ілюстрація, листівки та українська етнографія - улюблені жанри та сюжети художниці.Є автором ілюстрацій до дитячих книжок відомих українських та закордонних письменників - Лесі Вороніної, Ірен Роздобудько, Клауса Хагеррупа, Данути Вавілув.Протягом останніх десяти років працює над проектом "Український портрет"- серією живописних і графічних робіт, зібраних з портретів друзів та знайомих у національних строях різних регіонів України, а також портретів, створених як сучасні реконструкції старовинних світлин з альбому Івана Гончара "Україна і українці".З 2014-го Катерина Білетіна - активний учасник фестивалів та живописних пленерів, що відбуваються в Одеській, Львівській, Івано-Франківській областях і на Закарпатті.
Презентація книжки "Оперний світ Соломії Крушельницької"
Видання знайомить читачів з оперним репертуаром славетної української співачки, що налічував майже 60 опер різних національних шкіл і напрямів. Лаконічно подано інформацію про композиторів, їхні твори, сюжет опери, а також вміщено уривки з рецензій на виступи Соломії Крушельницької в оперних партіях. Видання багато ілюстроване портретами композиторів та фото Крушельницької в різних сценічних образах.Над книжкою працювали: редакційна колегія - Ірина Криворучка, Данута Білавич, Роксоляна Мисько-Пасічник, художниця Леся Квик, упорядкування і переклад з польської, російської, італійської та англійської Мар’яни Зубеляк, переклад з іспанської Христини Іванькової, передмова Олександра Козаренка, літературний редактор Галина Тихобаєва.   Вхід вільний.
Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму
6 лютого Кав'ярня-галерея "Штука" та історик архітектури і мистецтва Тетяна Казанцева запрошують на лекторій Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму. Для участі просимо зареєструватися за нижчевказаним посиланням. Заплановано 12 лекцій, у яких серед іншого будуть докладно висвітлені ідеологія, характерні риси та особистості архітекторів, що творили основні архітектурні стилі Львова до 1939 року – сецесію, Ар Деко, кришталковий і дворковий стилі, неокласицизм, кубізм, функціоналізм. Час: щосереди з 6 лютого до 24 квітня.Тривалість: дванадцять лекцій з 18:30 до 20:30.Вартість: 1200 гривень за увесь курс, окреме заняття – 200.Знижки: 10% для слухачів першого курсу Школи архітектури.Розклад лекцій:1) Віденська сецесія у Львові: ідеологія, розвиток, персоналії (від Й. Ольбріха та О. Вагнера до А. Захарєвича, В. Садловського, Т. Обмінського, І. Левинського);2) Українська ("гуцульська") сецесія у Львові: архітектори І. Левинський, Т. Обмінський, О. Лушпинський, Ф. Левицький, І. Долинський, М. Ковальчук та діяльність фабрики І. Левинського;3) Єврейська сецесія: архітектори Ф. Касслер, Ю. Авін, М. та Я. Зільберштайни, С. Рімер, А. Шлеєн, Л. Райс, М. Улям, Ф. Мончинський, Р. Фелінський та виробники брати Мунд, брати Флек, А. Грюнер, А. Кампель, І. Гіршрітт, Г. Ебер, Л. Аппель, Л. Фортер, Г. А. Браттель і Ю. де Цет;4) Варіанти сецесії (модерну) у Львові: польський (закопанський стиль, національно-романтичні варіанти), чеський (Кароль Боублік, Матей Блеха) та північний модерн (німецька та петербурзька школи). Виробники L.&C.Hardmuth, Barta&Tichy, L&G.Kaden;5) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (громадські та сакральні будівлі);6) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (житлові будівлі);7) Архітектура 1920-тих років у Львові - генеза, розвиток, варіанти (Ар Деко, кришталковий стиль, дворковий стиль, неокласицизм, кубізм);8) Монументальні розписи, вітражі, скульптура -- ключ до оновлення храмів у 1929-1939рр.;9) Творчість Яна Генрика Розена та Казімєжа Смучака в архітектурі Львова міжвоєнного періоду;10) Архітектура функціоналізму у Львові: якість, розкіш, традиція. Вплив Баухаусу та авангарду;11) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина І;12) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина ІІ.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Що можна сказати про замовлення, так це те що ми не отримали нічого особливого на смак. Кава була не смачною й нагадувала "Нескафе 3 в 1". Можливо то нам так попало. Торт був не поганий. Замовлення отримали досить швидко, так як тоді ми були єдині відвідувачі) Доречі у меню було й що поїсти, проте мінімально, бо все ж це кав'ярня. "Штука" здивувала, також, своїм персоналом - там працюють старші жіночки, що ходять в білих халатиках й тим-самим нагадують медсестер)))
Тут на фото ви можете побачити інтер'єр кав'ярні. Досить затишно, проте вдень було безлюдно. Саме розташування є трошки непримітним (недалеко від центру). Того дня, коли ми завітали до кав'ярні там була виставка акварелі якоїсь художниці. Виставка невеличка, проте досить цікаво, що відбуваються такі івенти.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Атмосферний заклад з ретро-декором. Тут є фортепіано, за яким проводять живі концерти. Кав'ярня слугує майданчиком для проведення культурних закладів "в дружньому колі". Випічка тут дуже смачна. Капучіно теж було смачним.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Victoria Zheleznyak: (Критик)
Не сподобалось
Ставлю негативний відгук, оскільки, як на мене, в цьому закладі підкачує головний його елемент - кава. Щодо інших елементів, як атмосфера, обслуговування, культурні заходи, то все чудово.

Відповісти:

Victoria Zheleznyak,
Victoria Zheleznyak, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже атмосферне кафе зі смачними десертами, гарним та продуманим інтер'єром, хорошим обслуговуванням.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Атмосферне кафе, яке не так просто знайти. Дуже цікавий і затишний інтер'єр, смачні тортики і кава. Часто проводять маленькі концерти та різноманітні виставки.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Гучок: (Гурман)
Сподобалось
Заклад зачепив своєю атмосферою . Була у схожих закладах , але у них все якесь не справжнє . Кожна річ інтер'єру є дуже цікавою . Великий вибір чаю та сніданків .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Козіброда: (Критик)
Сподобалось
Неймовірне місце, пройняте атмосферою мистецтва та кондитерських виробів Кава, звичайно, на любителя, але десерти смачні. Ну, і різноманіття концертів та інших івентів - одне з найкращих у Львові. Дуже приємна атмосфера та й сама кав'ярня у найкращих львівських традиціях

Відповісти:

Іра Козіброда,
Іра Козіброда, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Yakubiv: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже смачна кава і оптимальні ціни! Хороше обслуговування, зручне місце розташування.

Відповісти:

Oleh Yakubiv,
Oleh Yakubiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Крижанівський: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Атмосфера творчості присутня в старому гарно презентовано у інтер'єрі. Кава на різні смаки, може і комусь не підходить. Але, чесно, практично щовечора цікава мистецька подія, чи музика чи малярство, фотогалерея, чи презентація літературна за участі автора. Оце і приваблює. А ще, для студентів гарні знижки в меню. Загалом ціни як на мене зависокі на каву, чаї та солодке. Але враховуючи традиційно безкоштовні події, то можна і зрозуміти. Арт менеджер чудово працює. Гарні анонси в неті.

Відповісти:

Михайло Крижанівський,
Михайло Крижанівський, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Критик)
Нейтрально
Сподобалось: Івенти та інтер''єр на висоті
Не сподобалось: Весі світ змінюється, і якщо швидкість змін зовні більша то всередині вже не то - це я про каву. Зерно, техніку потрібно замінювати, а персонал постійно навчати.
Загальне враження: Рекомендую відвідувати, коли хочете посидіти не в переповненому залі

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Зятик: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Чудовий заклад! Неймовірна атмосфера австрійського Львова. Постійні концерти та виставки! Смачна кухня. Привітний персонал. Жива музика.
 

Відповісти:

Богдан Зятик,
Богдан Зятик, 
Переглянути всі відповіді ()