Кав'ярня-галерея "Штука"

Відгуків 14
Львів
Вулиця Котлярська, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 22:00Без перерви
Нд10:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Смачні сніданки, десерти та безалкогольні напої. Проведення виставок, концертів, дегустацій кави.

Події

Виставка графіки Ігоря Колісника "Клуб Творчої Молоді"
1 лютого, о 17:00 кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на відкриття виставки графіки Igor Kolisnyk «Клуб Творчої Молоді». Експозицію можна оглянути до кінця лютого з 10:00 до 21:30, вхід вільний.Запрошуємо на виставку асоціативних образів-спогадів про КТМ - спільноту львівських митців 1980-их років.Клуб творчої молоді спершу виник у Києві як осередок ранніх шістдесятників. Серед учасників – Лесь Танюк, Алла Горська, Василь Симоненко, Опанас Заливаха та інші. За прикладом київського у середині 1960-их виник і львівський «Пролісок», де тривав «організований просвітницький, культурно-мистецький рух з виразними ознаками ідеологічної опозиції, хоча політичні цілі відкрито не декларувалися», у гроні якого працювали Грицько Чубай, Стефанія Шабатура, Ігор Калинець, Ірина Стасів, Богдан і Михайло Горині, Михайло Косів та інші.
Концерт струнного дуету Богдана Ільницького та Павла Кропа
Гості кав'ярні «Штука» матимуть нагоду послухати концерт струнного дуету скрипаля Богдана Ільницького та контрабасиста Павла Кропа, вхід вільний.Програма: One Republic – Secrets; Beatles - Hey jude; Linkin park – Numb; Michael Jackson- Smooth criminal; Adele -Rolling in the deep; Muse – Resistanсe; ОЕ - Не питай, Холодно; музика з к/ф «Гра престолів», «Мисливці за привидами» та інші Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.
Танго і джаз, вибране
Гості кав'ярні "Штука" матимуть нагоду послухати збірку танцювальних і джазових мелодій у виконанні Олексія Карпенка, вхід вільний.Програма: Carlos Gardel "Por una Cabeza"; Astor Piazzolla "Libertango"; Matos Rodriguez "La Cumparsita"; Johannes Brahms "Hungarian dance №5"; Earl Wild "The Man I Love"; George Gershwin "Summertime"; Louis Armstrong "Go Down Moses"; Joseph Kosma "Autumn leaves".
Концерт "Під небом Парижа"
Кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на концерт Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка) «Під небом Парижа». Вхід вільний.У програмі:-        Hubert Giraud “Sous le ciel de Paris”;-        Michel Legrand “Les Parapluies de Cherbourg”;-        Mireille Mathieu “Der Pariser Tango”;-        Joe Dassin “Chanson Triste”;-        Joseph Kosma “Les feuilles mortes”;-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;-        Mireille Mathieu “La dernière valse”;-        вальс “L' Indifference”;-        "Tico-Tico no Fubá";-        Luiz Floriano Bonfá “Manhã de Carnaval” та інші.
Мелодії з кіно
За фортепіано Alex Karpenko. Серед іншого заплановані головні музичні теми з к/ф "Запах жінки", "Леон-кіллер", "Пірати Карибського моря", "What a wonderful world" тощо.  Вхід вільний.  Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.
Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму
6 лютого Кав'ярня-галерея "Штука" та історик архітектури і мистецтва Тетяна Казанцева запрошують на лекторій Школа архітектури Львова: від сецесії до функціоналізму. Для участі просимо зареєструватися за нижчевказаним посиланням. Заплановано 12 лекцій, у яких серед іншого будуть докладно висвітлені ідеологія, характерні риси та особистості архітекторів, що творили основні архітектурні стилі Львова до 1939 року – сецесію, Ар Деко, кришталковий і дворковий стилі, неокласицизм, кубізм, функціоналізм. Час: щосереди з 6 лютого до 24 квітня.Тривалість: дванадцять лекцій з 18:30 до 20:30.Вартість: 1200 гривень за увесь курс, окреме заняття – 200.Знижки: 10% для слухачів першого курсу Школи архітектури.Розклад лекцій:1) Віденська сецесія у Львові: ідеологія, розвиток, персоналії (від Й. Ольбріха та О. Вагнера до А. Захарєвича, В. Садловського, Т. Обмінського, І. Левинського);2) Українська ("гуцульська") сецесія у Львові: архітектори І. Левинський, Т. Обмінський, О. Лушпинський, Ф. Левицький, І. Долинський, М. Ковальчук та діяльність фабрики І. Левинського;3) Єврейська сецесія: архітектори Ф. Касслер, Ю. Авін, М. та Я. Зільберштайни, С. Рімер, А. Шлеєн, Л. Райс, М. Улям, Ф. Мончинський, Р. Фелінський та виробники брати Мунд, брати Флек, А. Грюнер, А. Кампель, І. Гіршрітт, Г. Ебер, Л. Аппель, Л. Фортер, Г. А. Браттель і Ю. де Цет;4) Варіанти сецесії (модерну) у Львові: польський (закопанський стиль, національно-романтичні варіанти), чеський (Кароль Боублік, Матей Блеха) та північний модерн (німецька та петербурзька школи). Виробники L.&C.Hardmuth, Barta&Tichy, L&G.Kaden;5) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (громадські та сакральні будівлі);6) Дизайн інтер'єрів в стилі сецесії - синтез просторових мистецтв, створення цілісного поліхромного ансамблю (житлові будівлі);7) Архітектура 1920-тих років у Львові - генеза, розвиток, варіанти (Ар Деко, кришталковий стиль, дворковий стиль, неокласицизм, кубізм);8) Монументальні розписи, вітражі, скульптура -- ключ до оновлення храмів у 1929-1939рр.;9) Творчість Яна Генрика Розена та Казімєжа Смучака в архітектурі Львова міжвоєнного періоду;10) Архітектура функціоналізму у Львові: якість, розкіш, традиція. Вплив Баухаусу та авангарду;11) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина І;12) Спроби ідеального міста у Львові І третини ХХ століття -- колонії Кастелівка, Францівки, Роллерівка, Филіпівка, Квітківка, Софіївка, Лоншанівка, "Залізна вода", Сигнівка, Майорівка, "Офіцерські" колонії, "Власна Стріха", "Новий Львів", Професорська колонія. Частина ІІ.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Оксана Груник: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Що можна сказати про замовлення, так це те що ми не отримали нічого особливого на смак. Кава була не смачною й нагадувала "Нескафе 3 в 1". Можливо то нам так попало. Торт був не поганий. Замовлення отримали досить швидко, так як тоді ми були єдині відвідувачі) Доречі у меню було й що поїсти, проте мінімально, бо все ж це кав'ярня. "Штука" здивувала, також, своїм персоналом - там працюють старші жіночки, що ходять в білих халатиках й тим-самим нагадують медсестер)))
Тут на фото ви можете побачити інтер'єр кав'ярні. Досить затишно, проте вдень було безлюдно. Саме розташування є трошки непримітним (недалеко від центру). Того дня, коли ми завітали до кав'ярні там була виставка акварелі якоїсь художниці. Виставка невеличка, проте досить цікаво, що відбуваються такі івенти.

Відповісти:

Оксана Груник,
Оксана Груник, 
Переглянути всі відповіді ()
Olya Shidlovska: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Загальне враження:непогана кафешка, смачна кава, десертики, ціни середні, привітний персонал)

Відповісти:

Olya Shidlovska,
Olya Shidlovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Volodimir Protsjuk: (Ревізор)
Сподобалось
Люблю даний заклад за приємну та теплу атмосферу, частк проведення виставок та виступів

Відповісти:

Volodimir Protsjuk,
Volodimir Protsjuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Атмосферний заклад з ретро-декором. Тут є фортепіано, за яким проводять живі концерти. Кав'ярня слугує майданчиком для проведення культурних закладів "в дружньому колі". Випічка тут дуже смачна. Капучіно теж було смачним.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Яворський: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: Івенти та інтер''єр на висоті
Не сподобалось: Весі світ змінюється, і якщо швидкість змін зовні більша то всередині вже не то - це я про каву. Зерно, техніку потрібно замінювати, а персонал постійно навчати.
Загальне враження: Рекомендую відвідувати, коли хочете посидіти не в переповненому залі

Відповісти:

Богдан Яворський,
Богдан Яворський, 
Переглянути всі відповіді ()
Darin Leskiv: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже атмосферне кафе зі смачними десертами, гарним та продуманим інтер'єром, хорошим обслуговуванням.

Відповісти:

Darin Leskiv,
Darin Leskiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Victoria Zheleznyak: (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Ставлю негативний відгук, оскільки, як на мене, в цьому закладі підкачує головний його елемент - кава. Щодо інших елементів, як атмосфера, обслуговування, культурні заходи, то все чудово.

Відповісти:

Victoria Zheleznyak,
Victoria Zheleznyak, 
Переглянути всі відповіді ()
Oleh Yakubiv: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже смачна кава і оптимальні ціни! Хороше обслуговування, зручне місце розташування.

Відповісти:

Oleh Yakubiv,
Oleh Yakubiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Гучок: (Гурман)
Сподобалось
Заклад зачепив своєю атмосферою . Була у схожих закладах , але у них все якесь не справжнє . Кожна річ інтер'єру є дуже цікавою . Великий вибір чаю та сніданків .

Відповісти:

Анна Гучок,
Анна Гучок, 
Переглянути всі відповіді ()
Іра Козіброда: (Гурман)
Сподобалось
Неймовірне місце, пройняте атмосферою мистецтва та кондитерських виробів Кава, звичайно, на любителя, але десерти смачні. Ну, і різноманіття концертів та інших івентів - одне з найкращих у Львові. Дуже приємна атмосфера та й сама кав'ярня у найкращих львівських традиціях

Відповісти:

Іра Козіброда,
Іра Козіброда, 
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Крижанівський: (Користувач)
Сподобалось
Атмосфера творчості присутня в старому гарно презентовано у інтер'єрі. Кава на різні смаки, може і комусь не підходить. Але, чесно, практично щовечора цікава мистецька подія, чи музика чи малярство, фотогалерея, чи презентація літературна за участі автора. Оце і приваблює. А ще, для студентів гарні знижки в меню. Загалом ціни як на мене зависокі на каву, чаї та солодке. Але враховуючи традиційно безкоштовні події, то можна і зрозуміти. Арт менеджер чудово працює. Гарні анонси в неті.

Відповісти:

Михайло Крижанівський,
Михайло Крижанівський, 
Переглянути всі відповіді ()
Olenka Osipchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Атмосферне кафе, яке не так просто знайти. Дуже цікавий і затишний інтер'єр, смачні тортики і кава. Часто проводять маленькі концерти та різноманітні виставки.

Відповісти:

Olenka Osipchuk,
Olenka Osipchuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Олена Химко: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Крутий інтер‘єр , хороший персонал. Смачні десерти та кава.

Загальне враження:Рекомендую цей заклад.

Відповісти:

Олена Химко,
Олена Химко, 
Переглянути всі відповіді ()
Богдан Зятик: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Чудовий заклад! Неймовірна атмосфера австрійського Львова. Постійні концерти та виставки! Смачна кухня. Привітний персонал. Жива музика.

Відповісти:

Богдан Зятик,
Богдан Зятик, 
Переглянути всі відповіді ()