Йога центр "Сур'я"

Сур'я - фото
Відгуків 1
Чернівці
вулиця Героїв Майдану, 71, офіс 414
(ТЦ "Майдан", 4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний
Чернівці
вулиця Садова, 6а
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 21:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Біль у спині, постійна втома, запаморочення, задишка при підніманні на 10 сходинку, малорухливий спосіб житті – це звісно все шкода «викидати» зі свого життя, адже ці відчуття кожного дня просто неповторні. А що ви скажете про те. що ми запропонуємо замінити їх на хороший настрій, красиву фігуру, відмінне самопочуття, здоровий колір шкіри та бадьорість? Запитаєте, що для цього потрібно? Нічого надзвичайного – прийти на заняття йогою в йога-клуб «Сурья». Не обіцяємо, що вже на першому занятті ви зможе з легкістю «закидати ногу за голову», але принаймні зігнутись – реально.

Ми знаємо, що тільки гармонійне поєднання активних занять йогою, розвитку та вдосконаленню мислення допоможуть досягти бажаного результату – хорошого самопочуття, як фізичного, так і духовного.

Ми знаємо точно, що в «здоровому тілі – здоровий дух», тож впевнені, що після наших занять ви почуватиметесь не тільки більш здоровими, але й більш розкутими, спокійними та впевненими в собі.

Ми не пропонуватимемо вам одразу ж з перших занять відтворювати найскладніші асани – всі заняття проходять з поступовим збільшенням навантаження.

10 причин займатись йогою:

  • Сприяє розвитку гнучкості. Завдяки регулярним заняттям тіло стане більш слухняним, неприємні або навіть больові симптоми, які є наслідком м'язових затискачів, відступлять.
  • Йога сприяє гармонійному розвитку м'язів, вони стають пружними, міцними.
  • При збалансованій практиці асан з великою кількістю прогинів, нахилів і скручувань диски отримують необхідну порцію здорових різнобічних навантажень, що запобігає появі міжхребцевих гриж.
  • Заняття йогою покращують поставу, а пряма спина, розкриті плечі - це не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і необхідність для гарного самопочуття.
  • Поєднання асан йоги з техніками дихання прискорює циркуляцію крові і, відповідно, збагачує клітини киснем і поживними речовинами, прискорюючи регенераційні процеси.
  • Неодноразово доведено, що йога допомагає зміцнити кістки і служать профілактикою остеопорозу.
  • Скорочення і витягування м'язів, «масаж» внутрішніх органів під час практики, дихальні вправи активують рух лімфи і підвищують опірність організму до захворювань та інфекцій.
  • Регулярні тренування серця знижують ризик виникнення інфаркту та ефективно долають депресивні стани. Йога знижує рівень кортизолу – «гормону стресу»,
  • Практика йоги знижує рівень цукру і ЛНП ( «поганого») холестерину в крові і збільшує вміст ЛВП ( «хорошого») холестерину.
  • Йога може стати притулком від стресу в повсякденному житті.

Відгуки