Заклад швидкого харчування "Street burger"

Street burger - фото
Відгуків 29
Тернопіль
бульвар Тараса Шевченка, 8а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Більшість людей сьогодні сприймає їжу швидкого харчування, тобто fast food, як шкідливу та калорійну їжу, проте, зараз концепція такої їжі абсолютно інша.

За основу наших бургерів ми беремо свіжу яловичину, яка не піддається заморожуванню та проходить складні етапи перевірки якості. Саме тому м’ясо в наших бургерах завжди свіже, не містить домішок, є дуже соковитим та смачним. Свіжа та хрумка булочка, щойно з печі, розпалює апетит та дарує чудовий аромат і неймовірний смак.

«Street Burger» було створено двома друзями у 2016 році, які подорожуючи Америкою, мріяли поширити й у своєму рідному місті культуру споживання бургерів.

Особливістю нашого нового, проте уже популярного закладу, є те, що весь процес приготування їжі можна споглядати, адже кухня у нас відчинена, тому кожен гість може переконатися у якості свого бургера на власні очі.

Тепер ви можете смакувати смачнючими бургерами не виходячи з дому, адже ми пропонуємо послугу доставки до ваших дверей 7 днів на тиждень. Ми не дозволимо, щоб ваші животики бурчали від голоду.

Наше меню пропонує:

  • безліч різновидів бургерів;
  • нагетси;
  • картоплю фрі;
  • додатки;
  • напої.

«Street Burger» — ласуй в нашому закладі, на ходу чи вдома.

Відгуки