Жіночий бізнес-клуб "Новація"

Новація - фото

Інформація

Жінка — прекрасна та незрівнянна, амбіційна та рішуча. Жінки вміють гармонійно поєднувати дім та роботу, блискучу кар’єру та догляд за дітьми.

«Новація» — це перша освітня платформа клубного формату для жінок. Саме тут ти знайдеш підтримку, спілкування, обмін досвідом та нових подруг. Ми створюємо нові можливості для роботи та спілкування активних жінок.

Ми постійно проводимо різноманітні майстер-класи, тренінги, дискусії, презентації та розвиваємо проекти, до яких може долучитися кожна наша учасниця. Напрямками наших майстер-класів є психологія, стиль, мода, бізнес, краса, здоров’я та натхнення.

«Новація» — це об’єднання успішних жінок, яким цікавий розвиток, вдосконалення та краса. Ми розуміємо наскільки для тебе важливим є прогрес бізнесу, пошук нових можливостей та розвиток ділових відносин, тому в нашому клубі ти знайдеш не лише хороших подруг, а й чудові можливості для співпраці.

Чим більше любові, мудрості, краси і розуму ти відкриєш в самій собі, тим більше зустрінеш їх в навколишньому світі.

Події

Фотопроект "Вибух Емоцій"
Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук