Жіночий фітнес центр "Амазонки"

Амазонки - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Василя Симоненка, 45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Чт,Пт20:00 - 21:00Без перерви
Ср,Сб,НдВихідний

Інформація

Жіноча студія "АМАЗОНКИ" 

Zumba (зумба) fitness - що це таке і чому Вам варто це спробувати?

Насамперед заняття чудово загартовують характер і волю, тренують серцево-судинну систему (кардіо навантаження) та м'язи (силові вправи).

Як результат - маса позитивних емоцій, відмінне самопочуття, позбавлення від зайвої ваги, стресу і напруги, а шалена енергетика та унікальна атмосфера тренувань є джерелом ендорфінів, енергією щастя і задоволення.

Займатися можуть всі бажаючі, незалежно від віку, комплекції та фізичної підготовки.

Тренування підвищують витривалість, покращують координацію, гнучкість та спритність, пластичність і відчуття ритму, вчать красиво рухатися та підвищують рівень працездатності і самооцінки.

Різноманітні комбінації рухів та енергійна музика створюють атмосферу запальної вечірки! В основі програми Zumba fitness використовується нескладна хореографія, легка для запам'ятовування та відтворення. А ритмічна музика примусить будь-кого танцювати із задоволенням!

Динамічна і захоплююча суміш іспанських ритмів (меренге, сальса, кумбія,реггетон, фламенко) та латиноамериканської чуттєвості (самба, ча-ча-ча, румба, бачата) в поєднанні з елементами арабських та індійських танців утворюють екзотичний коктейль гарячих мелодій!

За одне тренування Ви зможете спалити 400-800 калорій!

Все залежатиме від інтенсивності програми запропонованої Вам інструктором Zumba fitness і Вашої самовіддачі в тренуваннях.

Спробуйте Zumba fitness з жіночою студією АМАЗОНКИ!!!

І нехай тренування принесуть Вам радість!

 

розклад занять станом на 06.09.2017 р

вівторок на 18-00 і на 20-00,       четвер на 20-00         субота на 17-00

тривалість заняття від 50 хв

Відгуки