Експертна оцінка "Експерт - Львів"

Експерт - Львів - фото
Відгуків 3
Львів
вулиця Академіка Андрія Сахарова, 46, пов. 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Оціночна компанія надає професійні послуги в області оцінки рухомого та нерухомого майна. Персонал володіє досвідом в області оціночної діяльності, спеціалізоване програмне забезпечення та допоміжні довідкові матеріали, що використовуються провідними оціночними і аудиторськими компаніями по всій країні є складовими частинами успіху нашої організації і дозволяють надавати клієнтам нормативно підтверджені, точні звіти про оцінку різних об'єктів власності.

Оцінка нерухомого майна (квартира, будинок, комерційна нерухомість, та ін.)

Оцінка нерухомості проводиться на підставі договору між суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання - і замовником оцінки або на підставі рішення суду про призначення відповідної експертизи з оцінки майна.

Договір на проведення оцінки укладається в письмовій формі. Замовниками оцінки можуть бути власники майна або їх довірені особи. Замовник повинен забезпечити доступ до майна, що підлягає оцінці, дати йому необхідну і достовірну інформацію про об'єкт.

До істотних умов договору на проведення оцінки майна відносяться наступні:

 • перелік майна, що підлягає оцінці;
 • мета проведення оцінки;вид вартості майна (яке підлягає визначенню);
 • дата оцінки, термін виконання;
 • розмір і порядок оплати, права та обов'язки сторін, умови про конфіденційність;
 • відповідальність сторін, порядок врегулювання суперечок.

Експертна оцінка нерухомого майна може бути нами виконана за напрямами:

 • Експертна оцінка гаражів;
 • Експертна оцінка будівель, нежитлових приміщень (складського, офісного, виробничого призначення);
 • Експертна оцінка незавершеного будівництва;
 • Експертна оцінка житлової нерухомості (квартир, будинків, котеджів та ін.);
 • Експертне оцінювання різного роду споруд.

Документи які необхідно надати для проведення оцінки:

 • Документи на право власності;
 • Технічна документація;
 • Фотографії (робимо на місці)
 • Паспорт власника (співвласника) квартири. У випадку смерті власника необхідно надати свідоцтво про смерть, документ, який пов'язує померлого та спадкоємця (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця.

Будь ласка, зверніть увагу, що згідно чинного законодавства у всіх вище перелічених випадках під оцінкою нерухомості слід розуміти визначення ринкової вартості нерухомого майна (вона ж оціночна вартість для цілей оподаткування).

Згідно п. 10 Тимчасового порядку визначення оціночної вартості нерухомості та об'єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються) затвердженого Постановою КМУ від 26 жовтня 2011 р. №1103, оціночною вартістю земельних поліпшень є ринкова вартість таких поліпшень.

Ринкова вартість – вартість, за яку можливе відчуження об'єкту оцінки на ринку подібного майна на дату оцінки за угодою, укладеною між покупцем і продавцем, після проведення відповідного маркетингу за умови, що кожна зі сторін діяла із знанням справи, розсудливо і без примусу. (Національний стандарт № 1 «Загальні положення оцінки майна і майнових прав», затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1440 від 10.09.2003 р.).

Оцінка рухомого майна (транспортні засоби, обладнання, спецтехніка, особисте майно)

Оцінка рухомого майна проводиться на підставі договору між суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання - і замовником оцінки або на підставі рішення суду про призначення відповідної експертизи з оцінки майна.

Договір на проведення оцінки укладається в письмовій формі. Замовниками оцінки можуть бути власники майна або їх довірені особи. Замовник повинен забезпечити доступ до майна, що підлягає оцінці, дати йому необхідну і достовірну інформацію про об'єкт. До істотних умов договору на проведення оцінки майна відносяться наступні:

перелік майна, що підлягає оцінці;

 • мета проведення оцінки;
 • вид вартості майна (яке підлягає визначенню);
 • дата оцінки, термін виконання;
 • розмір і порядок оплати, права та обов'язки сторін, умови про конфіденційність;
 • відповідальність сторін, порядок врегулювання суперечок.

1. Транспортний засіб та спецтехніка:

Незалежна оцінки автомобілів проводиться у відповідності із Методикою товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів (Наказ Міністерства Юстиції України від 24.07.2009 №1335/5/1159). Вартість розповсюджених моделей автомобілів розраховується на підставі даних, наведених у довіднику «Бюллетень автотоварознавця» (Періодичний довідник. Міністерство юстиції України, Донецький науково-дослідний інститут судових експертиз, Інформаційно-обчислювальний центр Союзу експертів України).

Документи які необхідно надати для проведення оцінки:

Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
Паспорт власника. У випадку смерті власника необхідні: свідоцтво про смерть, документ, який підтверджує зв'язок між померлим на спадкоємцем (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця;
Фотографії автомобіля (робимо на місці).
2. Обладнання:

Зверніть увагу, що у більшості випадків під оцінкою обладнання слід розуміти визначення його ринкової вартості.

Ринкова вартість – вартість, за яку можливе відчуження об'єкту оцінки на ринку подібного майна на дату оцінки за угодою, укладеною між покупцем і продавцем, після проведення відповідного маркетингу за умови, що кожна зі сторін діяла із знанням справи, розсудливо і без примусу. (Національний стандарт №1 «Загальні положення оцінки майна і майнових прав», затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1440 від 10.09.2003 р.).

При цьому залишкова (балансова) вартість до ринкової не має жодного відношення. Верстат може бути повністю амортизований, однак при цьому перебувати у доброму технічному стані та мати високу ринкову вартість. Також можлива ситуація, коли обладнання є непридатним для подальшої експлуатації та підлягає утилізації (металобрухт), а його залишкова балансова вартість завищена.

Документи які необхідно надати для проведення оцінки:

 • Перелік обладнання із вказаними марками та моделями, датою вводу до експлуатації та первісною вартістю кожної позиції. У деяких випадках, ми також пропонуємо замовнику вказати стан обладнання, що підлягає оцінці;
 • По деяким видам обладнання необхідно надати технічну документацію.

Відгуки