Дігер-паб "Underground"

Underground - фото
Відгуків 42
Львів
вулиця Русових, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Сб,Нд12:00 - 24:00Без перерви
Пт12:00 - 03:00Без перерви

Інформація

Хочете відчути незвичний екстрім?

А як щодо подорожі підземними сховищами Львова? У Дігер-пабі Underground ви зможете поринути в історичні підземелля, побувати у покинутій секретній лабораторії чи навіть пережити "ядерну зиму" у спеціалізованому бомбосховищі.

«Underground» розташований у підвалі старовинного будинку та складається з декількох тематичних залів. Основу інтер'єру складають важкі металеві, бетонні та цегляні конструкції, у поєднанні з плакатами цивільної оборони, військовим та лабораторним обладнанням, протигазами, та іншим "хабаром", який можна зустріти у "природному середовищі існування" дігерів. Проте, така жорсткість підземелля оздоблена теплом дерев'яних меблів та м'яко підкреслена приглушеним освітленням. Стилістично, різні зали закладу обігрують теми від "Холодної війни", до пост-апокаліптичної картину недалекого майбутнього. Вас неодмінно вразять такі радикальні поєднання.

Хто ж такі дігери? — запитаєте ви.

Дігери — це люди із напівпрофесійною підготовкою, які обожнюють екстремальні мандрівки підземеллями, будь то звичайний дощовий колектор, чи секретна урядова гілка метрополітену. Сміливі та затяті дослідники покинутих бомбосховищ, заводів, гротів та підземних річок. Іншими словами, дігери бувають там, де 99% людей зазвичай не буває. Так і наш заклад абсолютно нетиповий і не створений, щоб подобатися абсолютно всім. Але якщо ви вже сюди потрапите - враження вас не покинуть ніколи!

«True Beer, Only Rock!» — це наш слоган та перше, що ви зрозумієте, завітавши до Дігер-пабу Underground. Це і місце для душевних посиденьок за келихом пива у дружній компанії, і площадка, де можна повністю відірватися на гучних рок-концертах чи святкуваннях, які ми частенько проводимо. Від різноманіття сортів пива розбігаються очі. Тут ви скуштуєте плоди кропіткої праці кращих вітчизняних та закордонних крафтових пивоварень, а також різні елі сидри та пунш. Окремо можна говорити про широкий вибір міцних напоїв, власних настойок, та винну карту, де кожен знайде собі щось до смаку. А якщо не знайде, то більш ніж 70 коктейлів зі світової класики та за нашими власними рецептами вас точно підкорить або навіть підкосить ;). Для любителів нездорової їжі Дігер-паб пропонує увесь спектр різноманітних закусок та снеків до пива, а гурманів наша кухня потішить величезними Бургерами, ковбасками гриль, м'ясними, рибними, картопляними та сирними тарілками. У пабі «Underground» у вас є можливість скуштувати щось справді особливе та оригінальне: ми сміливо поєднуємо нові смаки та проводимо цікаві експерименти зі смаковою гамою. Для музичного оформлення використовуються усі жанри та напрямки "андеґраундної" рок-музики: від Рок-н-ролу 60х до, наприклад, Металкору. І навіть не просіть включити щось своє! Наші брутальні бармени цього ніколи не дозволять;) Цінова політика нашого закладу не менш приємно вразить кожного.

От чого ви не знайдете в цьому закладі, так це пафосу, примітивної музики і спортивних трансляцій. Завітати в «Underground», це ніби забігти на пиво до старого друга байкера — тут завжди радо зустрінуть, запитають про настрій, розкажуть цікаві історії та наллють із розумінням. Публіка нашого закладу — це окрема історія. У нас завжди весело, завжди є про що і з ким поговорити. Абсолютна більшість наших гостей саме тут знайшла собі надійний притулок, вірних друзів або емоціональну відраду. Працівники та власники закладу (які, до речі, в минулому дігери) такі ж звичайні люди, які спілкуються із усіма на рівні і частенько сидять разом із відвідувачами навіть коли не на зміні.

За час нашого існування з початку 2012р «Underground» обріс безліччю легенд та оповідок. Найбільше їх виникає через неординарний підхід до барної справи, та надзвичайні святкування. Ми не покладаємо рук, щоб надалі робити наш заклад ще цікавішим та зручнішим для наших відвідувачів. Наприклад, зараз активно працюємо над відкриттям літнього майданчику із великою сценою для виступів рок-гуртів.

Поєднавши усе це, можна сміло казати, що Дігер-паб Underground — місце для незвичайних людей і неординарних подій. І ми будемо раді прийняти вас у нашу велику і дружну компанію!

 

Відгуки