Друкарня "Отто Ганс"

Отто Ганс - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 227а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 11а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 

  • Широкоформатний друк (білборди, банери, прапори, постери);
  • Цифровий повно колірний друк (афіші, листівки, буклети, візитні картки);
  • Нанесення друку (на ручки, попільнички, запальнички, чашки);
  • Широкоформатне ламінування;
  • Друк на різографі А3;
  • Зовнішня реклама.

Відгуки

Iryna Yablon (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось
Замовляли тут таблиці. Хлопці дуже класні, зробили все швидко і якісно. Я дуже задоволена сервісом і відношенням. І ціни тут, якщо порівнювати з іншими типографіями, досить демократичні.
Переглянути всі відповіді ()
Назар Шиптур (Користувач)
Сподобалось
Дуже якісний та оперативний друк
Користуюся регулярно!
Дуже задоволений
Переглянути всі відповіді ()
Oleg Korolevych (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:не рекомендую!
Загальне враження:обіцяли виконати замовлення за один день, але не зробили навіть за три дні. В результаті забрав своє замовлення на четвертий день не виконаним. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Василина Модний-Одяг (Перехожий)
Не сподобалось
зробила замовлення ще 4 червня,до тепер ніхто не відписався,не відзвонився.Три рази дзвонила сама,а толку з того жодного.То не прийшло на пошту нічого,то помилково відкрилось...одним словом жах.Але надіюсь працівники таки виконають моє замовлення,інакше навіщо братись за роботу і не доводити її до кінця
Переглянути всі відповіді ()
Eduard Semernya (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Швидкість роботи, дешева ціна, відправляють на Калуш автобусом по проханню, якість роботи, кмітливі менеджери.
Працюю з ними від 2016 року
Не сподобалось: Все супер!
Загальне враження: Чекаємо Вас в місті Калуш
Переглянути всі відповіді ()
Наташа Меркулова (Перехожий)
Сподобалось
Виникла потреба скористатись послугами в терміновому режимі . Не підвели, все було зроблено вчасно , в обіцяні терміни - " на завтра". Круті хлопці! Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Vod (Перехожий)
Сподобалось
Співпрацюю із друкарнею вже досить багато років. Щодо строків виконання все влаштовує, правда замовлення роблю завчасно. Друк якісний, дизайн нормальний, колектив привітний. На телефонні дзвінки, електронні листи відповідають вчасно, завжди можна домовитись. Ціни досить нормальні. Замовляв вивіски рекламні, блокноти, ручки, календарики, візитки, брошури та багато інших друкованих послуг. Щодо недоліків - були випадки граматичних і технічних помилок, тому добре перевіряйте і тоді вже затверджуйте до друку. Якщо вина друкарні, то передрук здійснюють за свої кошти.
Всім рекомендую друкарню.
Бажаю колективу "ОттоГанс" стабільності, процвітання і вдячних клієнтів.
Переглянути всі відповіді ()
Олег Рокецкий (Перехожий)
Сподобалось
Роботою друкарні задоволений-все якісно . Сроками особливо не переймаюсь-не розумію,як до-прикладу, час виготовлення візиток в декілька днів ,може грати роль.
Переглянути всі відповіді ()
Не рекомендую друкувати в даній друкарні візитки, якість візитки погана, ціна досить висока, папір дуже тонкий та дешевий, а також обрізають їх криво та як небудь, довго виконували замовлення. Одним словом мати справи з даної друкарньою в плані візиток не рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Сама найкраща типографія в Франківську, працюють швидко,оперативно,головне найкраще відношення ціна-якість,змінив типографію через неякісний друк, тут з цим проблем немає)
Переглянути всі відповіді ()
хз, ми вже кілька років в них друкуємося - завжди все вчасно і якісно.
А якщо попросити, то замовлення навіть в той самий день забираємо, ну але це звісно залежить і від об'єму, але все ж.
Переглянути всі відповіді ()
Друкуємося вже більше року. Співпрацею задоволені. Все вчасно та якісно. Не розумію, може ви не можете як слід з ними налагодити співпрацю?
Переглянути всі відповіді ()
Дуууууже довго виконують замовлення!!!Другий раз робимо замовлення(на першому "попеклись", але не навчились),тепер не можемо забрати,так як не готово(роблять 4 тижня,замість обіцяних 1тиж.!! )Не можете робити вчасно-не беріться і не обіцяйте!!
Переглянути всі відповіді ()
+1 до попереднього відгуку. Обіцяють по часу одне, а реально треба чекати в два рази довше.
Ще й персонал реально не зацікавлений в співпраці з тобою. Що тобі треба, то ледь не силою доводиться вибивати.
Всі нбюанси друку узнаєш, вже коли замовлення готове, а мали би з самого початку пояснити, що можна зробити, а що ні.
Одним словом - незадоволений таким сервісом :(
Переглянути всі відповіді ()
ну дуже довго все роблять,говорять шо буде на ранок,а реально виходить ще плюс три-чотири дні
Переглянути всі відповіді ()
Ото Ганс   Видавництва   Широкоформатний друк   Друкарні   Поліграфічні послуги   Рекламні агенції   Сувеніри, подарунки   Видавництво   Видавничі послуги   Видавнича діяльність   Друк великих форматів   Друкарня   Друкарські послуги   Поліграфія   Рекламні фірми   Реклама   Рекламна фірма   Рекламна компанія   Рекламна агенція   Рекламні агенства   Рекламні агентства   Рекламні організації   Рекламні компанії   Рекламне агентство   Рекламне агенство   Рекламна організація   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Афіша   Біл борди   Білборди   Банери   Візитні картки   Виготовлення банерів   Виготовлення візиток   Виготовлення зовнішньої реклами   Виготовлення листівок   Друк а1   Друк а2   Друк а3   Друк а4   Запрошення   Зробити кружку з фото   Лазерний друк   Ламінування   Листівки   Нанесення друку   Нанесення зображення на запальнички   Нанесення зображення на сувеніри   Нанесення логотипів   Нанесення логотипів на ручки   Оперативна поліграфія   Повно колірні візитки   Повно колірний друк   Послуги дизайну   Постери   Прапори   Різограф   Реклама на транспорті   Ручки з написом   Тиражування   Футболки з фото   Широкоформатне ламінування  
Показати більше