Дитячий клуб "Світлинка"

Відгуків 5
Луцьк
вулиця Караїмська, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Підготовка до школи, вивчення англійської мови, дитяча школа моделей, заняття з малювання, танців, музики та вокалу. Садок неповного та повного дня.

Відгуки

Оксана Ольхова: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відвідуємо Світлинку протягом року. Задоволена на всі 100% Дитина щоранку із захопленням переступає поріг улюбленого закладу. У Світлинці все передбачено,і мене, як маму, це не може не тішити!!!
Вихователі працюють на найвищому рівні, з упевненістю можу сказати,що це висококваліфіковані спеціалісти!!!
У Світлинці діють гуртки на будь-який смак: кожна дитинка знайде для себе щось цікаве!!!
Групи невеликі,вихователі достатньо часу приділяють кожній дитині,харчування хороше ( особисто моя дитина додому завжди приходить сита)!!!
Ніколи б не подумала,що дитина настільки може любити ходити в садок,але ми тому підтвердження) Усім рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Лилия Бернадин: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дитячий садок Світлинку відвідуємо вже місяць. За цей час важко сказати про обсяг знань які вклали в голову сину бо ще справді дуже мало ходимо сюди. Проте вже є результат занять із логопедом!!! Синові подобається його садок, він не хникає коли туди рано його з чоловіком будимо.
Тому скажу чому ми обрали цей садочок серед інших в місті: 1. у нашій групі де трирічки в основному, всього 8 діток. На двох педагогів! 2.Тут щоранку всіх діток дивиться медсестра - це вже зменшує шанс вхопити "соплі". 3.Для таких маленьких уже є майтсер-класи -ми і клеїли і малювали і англійський клуб відвідуємо. 4.все це входить у вартість садка - ми нічого додатково не доплачуємо!!! А про розвиваючі іграшки і обстановку взагалі мовчу - тут така база крута для дітей того всього добра, що можна позаздрити.
Переглянути всі відповіді ()
Соня Сонях: (Користувач)
Сподобалось
Ми ходимо в модельну школу вже три роки. Мала не може дочекатися суботи, так їй подобається. І я, як мама, бачу результат.
Переглянути всі відповіді ()
Lena Dmytruk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Ми з "Світлинкою" вже більше двох років і кожного дня переконуюсь, що зробила вірний вибір!!! Навчання в ігровій формі, цікаві розваги, дослідницька робота, надзвичайні екскурсії, пікніки на природі, індивідуальний підхід до кожного малюка, розвиток творчих здібностей - це просто неймовірний світ дитинства! Однозначно рекомендую!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Anyuta Kozlyuk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
"Світлинка"це накйращий розвиваючий центр для дітей.Найкращі педагоги ,які знаходять підхід до кожної дитинки.рівень і професіоналізм педагогів дозволяє моєму синові здобувати знання і з цікавістю пізнавати все нове.Дуже щаслива від того що мій син може там займатись.Дитина щаслива, і доглянута.ставлю найвищий бал і рекомендую всім👍

Переглянути всі відповіді ()