Дитяча студія розвитку "LogoHome"

LogoHome - фото
вулиця Кауркова, 39а

Інформація

Дитяча студія розвитку «LogoHome» проводить заняття для діток від 2-х років. У нас працює кваліфікована команда спеціалістів, що вміють знаходити підхід до дітей. Проводяться цікаві заняття, різноманітні заходи та святкування особливих подій з дітьми.

Пріоритетом нашої роботи є забезпечення різностороннього та гармонійного розвитку дітей. Особливою спеціалізацією у «LogoHome» є мовленнєвий розвиток дітей віком від 2-х до 6-х років. Нашу студію можуть відвідувати різні дітки, включаючи дітей з особливими потребами, для яких застосовуються спеціальні методики навчання. Ми складаємо цікаві заняття за сучасними та ефективними психологічними методиками саме для дітей з особливими потребами.

Дитяча студія розвитку «LogoHome» є другою в області за використанням прогресивної Томатіс терапії — нейрослухової стимуляції, що застосовується при мовних та емоційних порушеннях, порушенні уваги, для покращення самопочуття та розвитку, покращення музикального слуху та постави голосу, підготовки до школи, ефективного вивчення іноземних мов. Дану методику застосовують та підтримують провідні спеціалісти Львова, Києва, Харкова.

У нас працюють фахівці з педагогічною освітою, є кваліфікований логопед та психолог. Наявний логопедичний кабінет для перевірки мовленнєвого розвитку дітей. Проводиться діагностика та надаються професійні консультації.

Постійно проводиться підвищення кваліфікації персоналу, відвідуються тематичні семінари та тренінги. На заняттях з дітками використовується методика мозочкової стимуляції, що направлена на покращення пам’яті, концентрацію уваги, стимуляцію мозку, розвиток логіки. Методика включає елементи нейробіки (робота з пальчиками), щоб одночасно залучати обидві півкулі мозку.

Ми ретельно підготуємо вашу дитину до школи. Адже відомо, що відправляючись до 1-го класу дитина вже повинна вміти розповісти про себе, орієнтуватись у просторі, мати розвинену увагу та логіку, вміти ставити запитання, мати мінімальні навички письма та знати математику. Ми візьмемо на себе підготовку вашої дитини та пропрацюємо з нею необхідні теми. Працюємо з дітками від 2-х років.

Є заняття з шахів для дітей віком від 5-и років. Заняття триває годину та забезпечує прогресування пізнавальної, виховної, фізичної та корекційної складової розвитку. Шахи вчать логічно мислити, пам'ятати інформацію, аналізувати, порівнювати, передбачати дії суперника, бути спокійним та врівноваженим. Даний вид діяльності чудово підійде для гіперактивних малюків.

Впродовж навчального року у студії діє група продовженого дня з 12 год до 18 год. Наші педагоги допоможуть вашим дітям виконати домашні завдання, творчі проєкти та цікаво провести вільний час. У групах всього до 6 дітей для того, щоб педагоги могли забезпечувати їм належну увагу. Проводиться індивідуальна робота з учнями та забезпечується грамотний підхід. Коли погода хороша ми з дітками виходимо на прогулянки. 

Влітку замість групи продовженого дня працює літній табір для дітей віком від 4-х років. У групі — до 8 дітей. Табір почне працювати на початку липня з 13 год до 18 год.

Проводяться також заняття англійської мови для дітей від 4-х до 7-и років.

Записуйтесь та приходьте, адже ми пропонуємо:

  • розвивальні заняття;
  • заняття для діток з особливими потребами;
  • підготовку до школи;
  • шахи;
  • послуги логопеда та психолога.

Ми знаходимось у приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату за адресою вул. Кауркова, 39а (на мікрорайоні Шахтарському).

Відгуки