Дитячий Центр "Територія Розвитку"

Територія Розвитку - фото
Відгуків 7
Луцьк
вулиця Гончара, 3

Інформація

Дитячий Центр «Територія Розвитку» — унікальний заклад, готовий дати дітям можливості долучитися до світу прогресивних, новітніх технологій та здобути корисні, якісні знання.

На наших заняттях панує вільна, невимушена атмосфера, а тому діти можуть залишатися собою, відкриватися та показувати свої сильні сторони. Ми не обмежуємо суворими рамками природне формування особистості. Водночас, діти вчаться розуміти, що для досягнення успіху варто докласти чималих зусиль, бути наполегливим та терплячим.

Важливим напрямком діяльності Дитячого Центру «Територія Розвитку» є застосування індивідуальної розробки у складанні кубика Рубіка. Працюємо за унікальною для нашої країни власною методикою.

Переваги роботи Центру:

  • застосування новітніх технологій у процесі навчання;
  • креативний підхід до занять;
  • спілкування між дітьми та викладачами відбувається на рівних.
Дитячий Центр «Територія Розвитку» пропонує курси:

  • Legotechnic — легоконструювання на базі сучасних конструкторів Lego Education. Це 30 занять, які охоплюють важливі сфери життя — тваринний і рослинний світ, природні явища, механізми та ін.
  • KidIT — IT-школа для дітей від 5 років. На заняттях із візуального програмування діти активно розвивають креативне мислення під час створення історій, мультфільмів та ігор.
  • Rubikus — Школа Спідкубінгу, це курси для дітей віком від 7 до 12 років по вирішенню різноманітних головоломок (складаємо кубик Рубіка 3 на 3, 2 на 2, 4 на 4, пірамідку, ск'юб, скваер, мегамінкс). Це захопливі уроки, які дозволять дитині завдяки візуалізації складних спідкуберських формул без особливих труднощів зібрати кубик.
  • Rhema —  курси дитячої психології, які проводяться у форматі зустрічей-тренінгів та допомагають дитині розвиватися, розуміти свої емоції та переживання, спрямовувати їх в потрібне русло. 

Відгуки