Дитяча студія "Капітошка"

Капітошка - фото
Івано-Франківськ
вулиця Володимира Великого, 10а

Інформація

Наші цілі:

1. Підготувати дітей до школи і до життя.

2. Розвинути мислення та навчити приймати самостійні рішення.

3. Розвинути стійкий інтерес до навчання.

4. Заохочувати розвиток особистих і лідерських якостей

 

 

HappyEnglish” (діти від 3-х років).

Заняття англійської мови проходять в ігровій формі з використанням музичного та відео супроводу. В цікавій та доступній формі ваш всезнайка буде ознайомлюватися з різними областями знань. Найбільший акцент надаємо розмовній мові, яку з початку навчання можна використовувати у побутовому житті. Для закріплення мовних навичок і особливостей вимови в різних регіонах залучаються іноземні викладачі. Кожного місяця відбувається конкурс “Учень Місяця”, який передбачає цікаві подарунки у кожній групі. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 1 годині. 

 

 

“Мамине Сонечко” (діти від 1,9 до 3-х років).

Заняття проходять в ігровій формі з використанням різних навчальних методик раннього розвитку: Монтессорі, Глена Домана, Олени Данилової та ін. Заняття включають: уроки творчості, розвиток дрібної моторики, сенсорики, пальчикові ігри, казкотерапію та ляльковий театр.

Заняття розраховані на розвиток зв'язного мовлення, взаємодію з однолітками, виконання логічних завдань, фізичне виховання,адаптацію до сучасного світу. Заняття відбуваються 2 рази в тиждень по 2,5 години.

 

 “Образотворче мистецтво” (діти від 3-х років).

Дозвольте Вашій дитині потрапити у казкову країну мрій, де вона зможе викласти все на клаптику паперу за допомогою пензля, пальчиків ручок і навіть ніжок. Також передбачаються ліпка, аплікація та вивчення різних технік. Як відомо, курс «образотворчого мистецтва» допомагає дитині в майбутньому у письмі, а також розвиває уяву та логічне мислення. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень і тривають 1 годину. 

“Хореографія” (діти від 3-х років).

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 1 годині і проводяться в ігровій формі поєднуючи елементи гімнастики, ритміки, вправи для фізичного розвитку та постановку танцю. Постановка танцю є тематична з використанням різних костюмів, які забезпечує студія. Два рази на рік відбуваються відкриті заняття.

Садок неповного дня “Зростаємо разом” (діти від 3-х років).

В основі навчання лежить пізнавальний процес. Заняття базуються на новітній програмі, яка включає такі предмети: Рідна мова, Метематика, Природознавство, Географія, Астрономія, Творчість, Театр, Іноземна мова, Хореографія, що забезпечує різносторонній розвиток особистості дошкільника. На заняттях використовуються навчальні матеріали та розвиваючі іграшки, глобуси , макети, пазли. Також будуть відбуватися майстер-класи на будь-який смак. З групою працюють такі викладачі: 

- педагог-психолог; 

- викладач з англійської мови; 

- викладач хореографії; 

- логопед. 

  Логопедія.

Мова - основа розвитку дитини, запорука її успішного навчання у школі. Розвиток мовлення є важливим завданням всебічного виховання дітей, тому слід своєчасно усувати всі вади вимови. Заняття групові та індивідуальні. 

 

 “Підготовка до школи” (діти 5-7 років).

Програма цього курсу включає 3 блоки: 

- розвиток мовлення та вивчення грамоти; 

- розвиток дрібної моторики і підготовки до письма;

- навчальний курс з математики і логіки.

Курс допоможе вашій дитині підготуватись до проходження вступного тесту в школі, здобути навички читання, письма, математики. Ці заняття дозволять дитині мислити логічно, творчо і вирішувати різні проблеми. На заняттях використовуються безліч навчальних матеріалів.Для діток відбуватимуться майстер-класи і зустрічі з людьми різних професій. Заняття відбуваються 2 рази в тиждень по 1 годині. 

 

Творча студія (діти від 6-ти років)

 

Творча студія— це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси. Заняття включає в себе ліплення, малювання, торцювання, квілінг, орігамі, бісероплетіння, малювання піском і т.д. Заняття проходять 1 раз в тиждень 1,5 години. Оплата буде здійснюватись одноразово.

 

 

Театральна студія

Театральна студія займається розвитком творчих здібностей дитини за напрямком : 

  • акторська майстерність;

  • сценічна мова;

  • сценічна пластика і ритміка;

  • ораторське мистецтво.

 

Кожне заняття складається з двох частин – навчально-розвивальної та практичної.

 

Навчально-розвивальна частина – це комплекс вправ-ігор за театральними дисциплінами.

 

Практична частина – закріплення вправ в процесі постановки та репетицій різноманітних сценок, етюдів або робота над великою виставою. Це чудова можливість навчитися працювати у творчій команді та вдало імпровізувати! Заняття проходять 1 раз в тиждень 1,5 години. Оплата буде здійснюватись одноразово.

  

Відгуки