Дитяча студія "Капітошка"

Капітошка - фото
Івано-Франківськ
вулиця Володимира Великого, 10а

Інформація

Наші цілі:

1. Підготувати дітей до школи і до життя.

2. Розвинути мислення та навчити приймати самостійні рішення.

3. Розвинути стійкий інтерес до навчання.

4. Заохочувати розвиток особистих і лідерських якостей

 

 

HappyEnglish” (діти від 3-х років).

Заняття англійської мови проходять в ігровій формі з використанням музичного та відео супроводу. В цікавій та доступній формі ваш всезнайка буде ознайомлюватися з різними областями знань. Найбільший акцент надаємо розмовній мові, яку з початку навчання можна використовувати у побутовому житті. Для закріплення мовних навичок і особливостей вимови в різних регіонах залучаються іноземні викладачі. Кожного місяця відбувається конкурс “Учень Місяця”, який передбачає цікаві подарунки у кожній групі. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 1 годині. 

 

 

“Мамине Сонечко” (діти від 1,9 до 3-х років).

Заняття проходять в ігровій формі з використанням різних навчальних методик раннього розвитку: Монтессорі, Глена Домана, Олени Данилової та ін. Заняття включають: уроки творчості, розвиток дрібної моторики, сенсорики, пальчикові ігри, казкотерапію та ляльковий театр.

Заняття розраховані на розвиток зв'язного мовлення, взаємодію з однолітками, виконання логічних завдань, фізичне виховання,адаптацію до сучасного світу. Заняття відбуваються 2 рази в тиждень по 2,5 години.

 

 “Образотворче мистецтво” (діти від 3-х років).

Дозвольте Вашій дитині потрапити у казкову країну мрій, де вона зможе викласти все на клаптику паперу за допомогою пензля, пальчиків ручок і навіть ніжок. Також передбачаються ліпка, аплікація та вивчення різних технік. Як відомо, курс «образотворчого мистецтва» допомагає дитині в майбутньому у письмі, а також розвиває уяву та логічне мислення. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень і тривають 1 годину. 

“Хореографія” (діти від 3-х років).

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 1 годині і проводяться в ігровій формі поєднуючи елементи гімнастики, ритміки, вправи для фізичного розвитку та постановку танцю. Постановка танцю є тематична з використанням різних костюмів, які забезпечує студія. Два рази на рік відбуваються відкриті заняття.

Садок неповного дня “Зростаємо разом” (діти від 3-х років).

В основі навчання лежить пізнавальний процес. Заняття базуються на новітній програмі, яка включає такі предмети: Рідна мова, Метематика, Природознавство, Географія, Астрономія, Творчість, Театр, Іноземна мова, Хореографія, що забезпечує різносторонній розвиток особистості дошкільника. На заняттях використовуються навчальні матеріали та розвиваючі іграшки, глобуси , макети, пазли. Також будуть відбуватися майстер-класи на будь-який смак. З групою працюють такі викладачі: 

- педагог-психолог; 

- викладач з англійської мови; 

- викладач хореографії; 

- логопед. 

  Логопедія.

Мова - основа розвитку дитини, запорука її успішного навчання у школі. Розвиток мовлення є важливим завданням всебічного виховання дітей, тому слід своєчасно усувати всі вади вимови. Заняття групові та індивідуальні. 

 

 “Підготовка до школи” (діти 5-7 років).

Програма цього курсу включає 3 блоки: 

- розвиток мовлення та вивчення грамоти; 

- розвиток дрібної моторики і підготовки до письма;

- навчальний курс з математики і логіки.

Курс допоможе вашій дитині підготуватись до проходження вступного тесту в школі, здобути навички читання, письма, математики. Ці заняття дозволять дитині мислити логічно, творчо і вирішувати різні проблеми. На заняттях використовуються безліч навчальних матеріалів.Для діток відбуватимуться майстер-класи і зустрічі з людьми різних професій. Заняття відбуваються 2 рази в тиждень по 1 годині. 

 

Творча студія (діти від 6-ти років)

 

Творча студія— це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси. Заняття включає в себе ліплення, малювання, торцювання, квілінг, орігамі, бісероплетіння, малювання піском і т.д. Заняття проходять 1 раз в тиждень 1,5 години. Оплата буде здійснюватись одноразово.

 

 

Театральна студія

Театральна студія займається розвитком творчих здібностей дитини за напрямком : 

  • акторська майстерність;

  • сценічна мова;

  • сценічна пластика і ритміка;

  • ораторське мистецтво.

 

Кожне заняття складається з двох частин – навчально-розвивальної та практичної.

 

Навчально-розвивальна частина – це комплекс вправ-ігор за театральними дисциплінами.

 

Практична частина – закріплення вправ в процесі постановки та репетицій різноманітних сценок, етюдів або робота над великою виставою. Це чудова можливість навчитися працювати у творчій команді та вдало імпровізувати! Заняття проходять 1 раз в тиждень 1,5 години. Оплата буде здійснюватись одноразово.

  

Відгуки

Який час тривають заняття для самих маленьких, і яка ціна?
Переглянути всі відповіді ()
Ми Також відвідуємо Капітошку, дуже задоволені результатом. Видно що викладачі працюють за покликанням, люблять дітей, а також втілюють найцікавіші ідеї, дуже креативні. Тому і діткам так подобається і є хороші результати. Дякуємо...
Переглянути всі відповіді ()
а чому ніде (на оф. сайті в тому числі) не вказана вартість занять? хоча б на що орієнтуватись? ми б хотіли походити на декілька курсів паралельно.....
Переглянути всі відповіді ()
заклад хороший дійсно для заробітку грошей,щоб мами мали відпочинок від дітей,а насправді за такі гроші можна наймати особистого репетитора,який буде займатись тільки з вашою дитиною-8 год. на місяць Це модно,якщо дитина відвідує приватний садок.............мабуть!!!!Задумайтесь,що правильніше займатись самими з дітьми розвитком,а ті гроші використовувати на особисті потреби дитини?Адже наші батьки виховали нас без приватних садочків
Переглянути всі відповіді ()
Ми відвідуємо Капітошку вже два роки. моя дитина задоволена і я в захваті від того, що вона в три роки вже читає та вирішує логічні завдіння. Викладачі справді чуйні і дуже професійні. Часто проводяться різні майстер-класи. Якщо дитина багато пропустила,то з нами завжди допрацьовують викладачі, тобто їм не байдуже. А також тут ніколи не буває сумно і весь колектив дуже привітний. Дякуємо...
Переглянути всі відповіді ()
Шановний “ПЕДАГОГ”. Я мама однієї з дітей, котрих ви назвали “табуном коней”. Вас запросили в групу до наших дітей в якості асистента, чому ви не навели тоді дисципліну і не організували діток, а впродовж години сиділи склавши руки в цьому, як вами було сказано, “дурдомі”. Ми ходимо на заняття вже не перший місяць і маємо змогу бачити той величезний обсяг матеріалу, який використовує Тетяна Василівна. А якщо вас не взяли на роботу, бо ви не впорались з поставленими перед вами завданнями, то гріш ціна вам як “ПЕДАГОГУ”. І не потрібно обливати брудом заклад і людей. В своїх невдачах не звинувачуйте інших, а шукайте причину в собі!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Чудовий садочок,відвідуємо 6 місяців,почали з молодшоі групи. Сину дуже подобається,і я задоволена: професійний підхід до кожної дитинки,тепла атмосфера,розвиваючі ігри і танці! Педагоги та власники - відмінні, . А попередні коменти,особливо ПЕДАГОГа вважаю недоречними: який же педагог дозволить собі назвати дітей 'табуном диких коней'?! напевне , у Вас багато спільного з цими чудовими тваринами!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Пані Світлана насамперед спасибі за коментар!..Позитивна оцінка роботи наших викладачів це дуже приємна обставина для керівництва нашого закладу...Стосовно критики в мій адрес, то я маю надію, що батьки які вміють об'єктивно оцінити ситуацію при виборі закладу в якому навчатиметься їхня дитина не звертатимуть увагу на особисті якості працівника (тобто мої), який не має прямого відношення до роботи з дітками , а звертатимуть увагу на те як працює викладач, як проходить заняття, на скільки задоволені результатом батьки, які відвідують студію на протязі кількох років та багато інших факторів, які ви на жаль не мали змоги оцінити... Дуже прикро що в вас склалось таке враження(( та я вважаю що ваша інформацію про мою меркантильність, не вихованість і не компетентність не є коректною...!
Переглянути всі відповіді ()
Адміністратор – це напевне єдиний, але великий мінус закладу, вона зовсім не вміє працювати з людьми. Загалом викладачі уважні і доброзичливі. Незручності ще викликає відсутність роздягалень.
Переглянути всі відповіді ()
Вихователі хороші,особливо Тетяна Василівна і Христя....А от Адміністратор Оксана маркентильна,не вихована,наіграна особистість,невміє вирішувати конфлікти між дітками....одним словом добре думайте чи варто Вам давати свою дитину в їхні руки...
Переглянути всі відповіді ()
шановні батьки,хороший заклад можливо для старших дітей,коли вони все розуміють,а коли дітки ще маленькі 2-3 р, іх залишають з вихователем в групі, перепрошую ,як табун коней неорганізовано- хто ,що хоче те і робить ,батьки стоять над головами у вчителів і говорять -Моя дитина хоче те, інша каже те, діти дивляться на це плачуть-одні соплі,а вихователь розривається-її просто ніхто не поважає,а де ж дисципліна,де організованість,порядок робочого часу з дітьми,як у держ садках,це дурдом.А ще пишуть ,що працюють по монтессорі-гарно тільки написано,щоб з батьків гроші здерти!!!!!!!!!!!!!!ОКСАНА ,ЗАДУМАЙТЕСЯ НАД МОЇМИ СЛОВАМИ,ЗАРОБЛЯТИ ТАК НА ЛЮДЯХ НЕ МОЖНА ЦЕ Я ЯК ПЕДАГОГ ВАМ ПИШУ,ЯКА ВЖЕ ПРАЦЮВАЛА У ДИТ ПРИВ САДКАХ
Переглянути всі відповіді ()
Справді хороша студія. Відвідуємо вже давно, ходимо на підготовку до школи та англійську. Тішить те , що є результат. Моя дитина уже читає і говорить по англійськи. Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
дуже хороша студія...дитині подобається адже і справді індивідуальний підхід... і всім хто ще думає що обирати рекомендую просто прийти і спробувати...
Переглянути всі відповіді ()
Привіт!!! Мій синок ходить в Капітошку, дуже задоволений англійською та німецькою мовами

"Мама" не знаю, як на мене все там чудово і роздягальні і викладачі!!!!
Задоволена цим закладом і ходим туди з задоволенням!!!!
Переглянути всі відповіді ()
моя дитинка ходить в *Капітошку* і їй цей заклад дуже подобається!!!там є все що для неї потрібно...
ходимо на англ. мову і на образотворче мистецтво...
хотілося б бачити побільше таких закладів...
дуже любимо Капітошку
Переглянути всі відповіді ()
Теж тут займаємось, але особливих відмінностей від звичайного садочка,крім занять англійською, не бачу. Як на мене заняття досить одноманітні і за покликанням там працює лише 2 людей ),ігрові кімнати дуже маленькі. Відсутність роздягалки теж великий мінус. Але мабуть + більше, бо діткам подобається.
Переглянути всі відповіді ()
Записала дитину в групу з образотворчого мистецтва і дуже задоволена результатом. Наступого року віддам старшу на підготовку до школи, бо знаю,що тут викладачі працюють на совість!
Переглянути всі відповіді ()
Наша малеча відвідує студію. Ми надзвичайно задоволені. Відвідуємо англійську та менша дитина садочок . Все на вищому рівні,а відкриті заняття та свята просто прекрасні.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороший заклад, викладачі професіонали своєї справи. Залишаючи там свою дитину я впевнена, що з нею все буде гаразд і їй приділять максимум уваги. Я дуже задоволена!
Переглянути всі відповіді ()
Дитячий садок неповного дня   Курси англійської мови   Курси німецької мови   Дитячі розвиваючі центри   Курси іноземних мов   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Happy english   Lustiges deutsch   Ігрова фізкультура   Англійська для дітей   Англійська мова   Дати дитину на курси німецької мови   Дитячі гуртки   Заняття з дітьми від 2 років   Заняття з розвитку   Заохочення розвитку лідерських якостей   Заохочення розвитку особистих якостей   Комплексні заняття з дітьми   Куди дати дитину на курси німецької мови   Курси англійської для дітей   Логіка   Логопедія   Німецька мова   Навчання дітей застосовувати знання   Навчання дітей передавати свої знання   Навчання приймати самостійні рішення   Непосиди   Образотворче мистецтво   Підготовка дітей до школи і до життя   Підготовка до школи   Пальчики допомагають говорити   Розвивання мислення   Розвивання стійкого інтересу до навчання   Розвиток мовлення   Садок неповного дня   Хореографія   Школа вихідного дня   Щаслива родина  
Показати більше