Дитячий розважальний центр "Веселий вулик"

Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 225а
(ТРЦ "Велес", 3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Розваги для дітей: багаторівневий лабіринт, сухий басейн з кульками, атракціони, ігрові автомати.

Відгуки

Галина Грабар (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні вперше з дончкою відвідали Ваш заклад. Все більш-менш нормально, персонал привітний, але так як наша ляля ще маленька то по лабіринту я ходила разом із нею, тому можу із впевненістю сказати , що тут досить брудно!!!! А це ж заклад для діток, де вони повзають, за все беруться рученятями. Особливо гляньте під гірку маленьку, там жах, моя мала сподобала собі там сидіти і гратися кульками, тому я і побачила. Теж саме стосується каруселі яка крутяться від діток у відділі до 4-рочків. Зверніть будь ласка увагу на чистоту, тому що це головне!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Нещодавно відвідали з дітками Веселий вулик. Але мені стало не зовсім весело... Персонал: некваліфікований, безвідповідальний, байдужий. Лабіринт поділений на дві зони: для старших і менших дітей, але працівники пускають в великий лабіринт абсолютно всіх, не питаючи про вік малечі, за якою ніхто навіть і не намагається дивитися! Хоча б запропонувати можна погратися в зоні для дітей до 4-х років. Взуття віддають не вчасно, ми дуже довго чекали. Антисанітарія всюди. І автомати брудні, не кажучи про лабіринт. Придивіться до підлоги в ньому: вона чиста тільки там, де бігають діти і протирають її собою! А кульки в басейні?! Це давно вже не кульки, а незрозумілі почавлені фігури... Дуже сумна картина. Ми відвідали вас в останнє.
Переглянути всі відповіді ()
Так званий "вулик" став жлобським, що далі вже нема куди!!!
Щойно з нього, дитина в розпачі, а це для мене найгірше! Ноги нашої там більше не буде!!!
Розповів чому:
- всі дитячі ігрові апарати пере налаштовані, щоб невидавати дітям більше 5-ти квиточків ( а в дитини азарт якомога більше виграти квитків щоб обміняти на приз).
- автомат з " качками " котрі потрібно заганяти з допомогою водяного пістолета взагалі не працює належно. Води спеціально не долили, щоб було неможливо заганяти качки. Струя з пістолета настільки скучена, що вода не досягає до качок. Та це півбіди, як би дитина не старалась набрати якомога більше очок- все рівно вилізе максимум 5 квитків!!!
- водяний пістолет - майже те саме що й качками!!!
- поліцейська машина та бандити - максимум 5 квитків!!!
- жабки - спеціально налаштовують цифру 180 щоб неможливо було її перевершити! Взагалі бе шансів на квиток!!!
Та й всі інші теж саме!!!!
Тож батьки, якщо Ви збираєтесь з дитиною прийти сюди, щоб щось виграти ( бодай найпримітивнішу іграшку ) то потрібно потратити щза вечір не менше 300 грн (так виходить у них, що один квиток-1грн а тої більше )
Не раджу нікому сюди ходити тільки тому, що ці ЖЛОБИ не поважають Вас, а найгірше Ваших дітей!!!
Переглянути всі відповіді ()
Мої донечки дуже люблять бавитись у Веселому Вулику. Лабіринт величезний, і гірки, і батути, і карусель, і безліч іграшок... Персонал дуже привітний, що дуже тішить. Раджу усім!
Переглянути всі відповіді ()