Дитячий клуб "Смайлик"

Смайлик - фото
Відгуків 18
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

В листопаді 2007 року Клуб дошкільного розвитку "Смайлик" відкрив свої двері для діток та їх батьків. Цього року ми пропонуємо Вам обрати для Вашої дитини один з наших курсів: 

 • Дошкільний монтессорі-клас -під час 4-х годин (9:00-13:00) заняття діти віком 3-6 рочків і в колі разом працюють, і у групах, і парами, досхочу спілкуються, вчаться допомагати один одному, або цивілізовано відмовлятися від допомоги, вчаться робити власні помилки і не боятися їх робити і йти далі, організовують свята і вистави, займаються творчістю, і стають один одному друзями. І коли Ваша п’ятирічка із захопленням розповідатиме другові про фасеточний зір бджоли, його мама із подивом запитає: « А звідки ти про це довідався?» – Дитина відповість: «Прочитав у енциклопедії в класі» – «А хто ж тебе навчив читати?» – Дитина здивується: «Та я сам навчився…» І це буде не вихваляння, а факт життя.

  Монтессорі тоддлер-клас – це 2-х годинні заняття для діток 1,5-3 рочки. Дітки тут і в колі займаються, і творчістю різноманітною, і пальчикові пісеньки співають, а ще з великим задоволенням вчаться допомагати мамі на кухні чи майструвати. Ось що можна побачити через 2-3 місяці навчання тут: дитина заходить до класу, сама роздягається, проходить до зали, вітається з педагогом та іншими дітками. Бачить на полицях матеріал, підходить, щось небачене раніше приваблює її, вона бере це і сідає з цим. Коло неї з’являється педагог і каже: «Я покажу тобі, як з цим працювати». Швидко показавши алгоритм роботи, педагог залишає її, а дитина концентрується на повторенні дій педагога.

  Підготовка до школи -   заняття триває 1 годину, завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками. Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.Метою роботи з дітками 5-ти річками є, в першу чергу, поступовий розвиток їх психоемоційної, поведінкової, комунікативної готовності до перебування у шкільному колективі. Ми хочемо, щоб майбутні першокласники почувалися комфортно у стінах школи, вміли будувати стосунки з вчителями та однокласниками, адекватно ставилися до критики та помилок, вміли сприймати та підтримувати дисципліну, вміли слухати і чути вчителя, концентрувати свою увагу на власній роботі, не зважаючи на оточення, хотіли йти до школи. Насправді, вищесказане є тими умовами, за яких дитина зможе успішно засвоювати знання та отримувати вміння, заради яких ми посилаємо дитину до школи. Ми прагнемо дати дітям зрозуміти, що створення цих умов багато в чому залежить від них.

  Англомовне середовище – це годинні заняття для дошкільнят (3-6 років) та школяриків 1-5 клас. ми робимо спробу створити для діток середовище англійської мови, у яке вони занурюються, щойно переступивши поріг клубу. Але так як їх перебування тут дуже обмежене в часі, ми поєднуємо це із використанням підручників видавництв Oxford University Press та MacmillanEducation, як сучасних розробок наших іноземних колег.

  Мама і я – заняття для діток  від 1 до 3-х років включають: оздоровчу гімнастику, елементи бебі-йоги, ритмічні і рухливі ігри, психогімнастику, логіку, інтеллекторику, розвиток пам’яті, мисленя, уваги, основи математики, знайомство з кольором, формою, пальчикові ігри, артикуляційну гімнастику, вивчення букв, розвиток мови, арт-терапію, розвиток великої і дрібної моторики, казкотерапію, загальну соціалізацію.

   Також працює тренажерний зал.

Додаткову інформацію зможете отримати зателефонувавши або завітавши до нас в гості, а також відвідавши наш сайт на якому в повній мірі описаний кожен напямок роботи з дітками у нашому клубі

Завжди раді вас бачити!

Відгуки