Дитячий клуб "Смайлик"

Смайлик - фото
Відгуків 17
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

В листопаді 2007 року Клуб дошкільного розвитку "Смайлик" відкрив свої двері для діток та їх батьків. Цього року ми пропонуємо Вам обрати для Вашої дитини один з наших курсів: 

 • Дошкільний монтессорі-клас -під час 4-х годин (9:00-13:00) заняття діти віком 3-6 рочків і в колі разом працюють, і у групах, і парами, досхочу спілкуються, вчаться допомагати один одному, або цивілізовано відмовлятися від допомоги, вчаться робити власні помилки і не боятися їх робити і йти далі, організовують свята і вистави, займаються творчістю, і стають один одному друзями. І коли Ваша п’ятирічка із захопленням розповідатиме другові про фасеточний зір бджоли, його мама із подивом запитає: « А звідки ти про це довідався?» – Дитина відповість: «Прочитав у енциклопедії в класі» – «А хто ж тебе навчив читати?» – Дитина здивується: «Та я сам навчився…» І це буде не вихваляння, а факт життя.

  Монтессорі тоддлер-клас – це 2-х годинні заняття для діток 1,5-3 рочки. Дітки тут і в колі займаються, і творчістю різноманітною, і пальчикові пісеньки співають, а ще з великим задоволенням вчаться допомагати мамі на кухні чи майструвати. Ось що можна побачити через 2-3 місяці навчання тут: дитина заходить до класу, сама роздягається, проходить до зали, вітається з педагогом та іншими дітками. Бачить на полицях матеріал, підходить, щось небачене раніше приваблює її, вона бере це і сідає з цим. Коло неї з’являється педагог і каже: «Я покажу тобі, як з цим працювати». Швидко показавши алгоритм роботи, педагог залишає її, а дитина концентрується на повторенні дій педагога.

  Підготовка до школи -   заняття триває 1 годину, завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками. Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.Метою роботи з дітками 5-ти річками є, в першу чергу, поступовий розвиток їх психоемоційної, поведінкової, комунікативної готовності до перебування у шкільному колективі. Ми хочемо, щоб майбутні першокласники почувалися комфортно у стінах школи, вміли будувати стосунки з вчителями та однокласниками, адекватно ставилися до критики та помилок, вміли сприймати та підтримувати дисципліну, вміли слухати і чути вчителя, концентрувати свою увагу на власній роботі, не зважаючи на оточення, хотіли йти до школи. Насправді, вищесказане є тими умовами, за яких дитина зможе успішно засвоювати знання та отримувати вміння, заради яких ми посилаємо дитину до школи. Ми прагнемо дати дітям зрозуміти, що створення цих умов багато в чому залежить від них.

  Англомовне середовище – це годинні заняття для дошкільнят (3-6 років) та школяриків 1-5 клас. ми робимо спробу створити для діток середовище англійської мови, у яке вони занурюються, щойно переступивши поріг клубу. Але так як їх перебування тут дуже обмежене в часі, ми поєднуємо це із використанням підручників видавництв Oxford University Press та MacmillanEducation, як сучасних розробок наших іноземних колег.

  Мама і я – заняття для діток  від 1 до 3-х років включають: оздоровчу гімнастику, елементи бебі-йоги, ритмічні і рухливі ігри, психогімнастику, логіку, інтеллекторику, розвиток пам’яті, мисленя, уваги, основи математики, знайомство з кольором, формою, пальчикові ігри, артикуляційну гімнастику, вивчення букв, розвиток мови, арт-терапію, розвиток великої і дрібної моторики, казкотерапію, загальну соціалізацію.

   Також працює тренажерний зал.

Додаткову інформацію зможете отримати зателефонувавши або завітавши до нас в гості, а також відвідавши наш сайт на якому в повній мірі описаний кожен напямок роботи з дітками у нашому клубі

Завжди раді вас бачити!

Відгуки

Natalia Lanevych (Перехожий)
Не сподобалось
Цей заклад не має нічого спільного з системою Монтесорі. Це просто розвиваючі заняття для дітей. Марія Монтесорі створила дану методику для дітей з особливостями розвитку, гіперактивністю, затримкою мовлення і т.п, тобто в основі має бути закладений підхід до кожної дитини. Якщо ж Ваша дитина "не зручна", активна, не виконує всі вказівки педагога, то будьте готові, що на другому занятті Вас попросять більше не приходити. Тут ніхто не зацікавлений в адаптації Вашої дитини до дитячого колективу. Якщо дитина не слухається - йде за двері. Із приємного - ввічливий адміністратор. Із найбільш шокуючого - некомпетентний психолог-вихователь Інна.
Переглянути всі відповіді ()
Nina Dmitriewna (Перехожий)
Не сподобалось
жах якийсь, пішли на пробне заняття протримався малий цілих 10хв але гроші взяли як за ціле заняття.Програми Монтессорі я так і не побачила,вихователь мою дитину ніяк навіть не спробувала зацікавити,бо займалася своєю, комарі як коні літали.І саме головне, на бетон постелили лінолеум, підлога холоднюща для занять у колі є карімати, але не всіх дітей на них посадиш.Зайшовши всередину закладу відчувається неприємний запах протухлої тряпки,підлога була ще мокрою.Я розчарувалася у Смайлику що в Калиновій Слободі.Хоча думала давати туди дитину в сад.Гадаю за такі гроші якість надання послуг має бути значно вищою.
Переглянути всі відповіді ()
Hristina Kostriba (Перехожий)
Сподобалось
Моя донечка в 1р. 9 міс. пішла на Монтессорі. Дуже цікаві заняття і уважні вихователі Софія та Орися. Надійка завжди з нетерпінням чекала на заняття в Смайлику. Мінус це недобросовісність деяких батьків які приводять хворих дітей і навіть після двінка викладача не хочуть забрати дитину.
Переглянути всі відповіді ()
Хто ходить на англійську, що можете розповісти?? скільки коштує??? З якого віку приймають???
Переглянути всі відповіді ()
Допускають до занять хворих дітей... Після чого і ми хворіємо!
Дітям займатись подобається - хворіти НІ
Переглянути всі відповіді ()
Прекрасний заклад. Водимо донечку на заняття "Мама і я". Педагог на заняттях настільки заряджає дітей енергією, що діти як сонечка! Дякую Вам!
Переглянути всі відповіді ()
а яка ціні для немовлят ,донечці 1рік і 3 місяця?
Переглянути всі відповіді ()
Ходимо на розвиваючі ігри до Наталі Леонідівни. Дитина в захваті! Атмосфера навчання надзвичайно позитивна, як і відношення вихователя до всіх без винятку дітей. Рекомендую всім.
Переглянути всі відповіді ()
Чомусь складається так враження, що смайлик сам про себе відгуки пише!?
хочеться сказати, що матеріальна база дійсно хороша, ми ходимо у монтессорі клас, проте з гіпер активними дітками, як у мому випадку, там дійсно поводяться незовсім добре! чуть що зразу до крану з водою, ніби інших методів не існує.
Ціна за послуги, які нам надають є зависока, це правда, наші знайомі займаються по програмі монтессорі у Києві і платять тіж самі гроші, проте якість послуг краща, (більша кількість ігрових стендів і до води нікого непхають). Нехай смайлик вибачить мене за мою відвертість. :) Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
нам дуже подобається СМАЙЛИК!шкода що заняття тільки годину и тільки 2 рази на тиждень(головне що синочку і донечці дуже подобається!!ми теж гіперактивні і непосиди але проблем ніяких не виникло!ходимо на розвиваючі заняття та підготовку до школи-педагог чудовий !заняття завжди цікаві-дітки задоволені!
Переглянути всі відповіді ()
Дійсно хороший заклад, гарна матеріальна база, син ходив у монтессорі клас, хороші педагоги, але є ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ НЕДОЛІК, якщо ваша дитина непосидюча чи гіперактивна, як в нашому випадку, вас просто попросять, щоб ви більше дитину неприводили.
Хоча програма монтессорі передбачає роботу і з такими дітьми ??????
Переглянути всі відповіді ()
В Смайлик син ходить на дитячу йогу, дуже нам подобаєтьтся.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарний заклад для діток !! викладачі прекрасні, особливо Валерія ! ми ходили недовго, але дуже задоволені. Плануємо обов"язково продовжити заняття )))
Переглянути всі відповіді ()
ми уже рік ходим, задоволенні,ходим на англійську та розвиваючі іги. англійська супер, за два тижні малий знпв уже дуже багато слів, а розвиваючі ігри прост супер.раджу всім.
Переглянути всі відповіді ()
Прекрасний спосіб зайняти дуже допитливих і цікавих дітей. Мій син (2роки)в захваті від Смайлика, легко спілкується з викладачем і дітьми. Домашня атмосфера і пізнавальні уроки. Дитина розкривається на очах.
Переглянути всі відповіді ()
Чудові спортивні заняття для дітей , навіть самих маленьких. Молодці!!! Ігрова кімната для дітей, в той час, коли мама займається фітнесом чи іншим видом спорту.
Перший заклад такого типу в нашому місті. Респект!!Бажаю Вам розширитися і розширити діяльність і площу!
Переглянути всі відповіді ()
Чудові викладачі,прикрасна атмосфера, правильний підхід до своєї роботи і до дітей.Дуже гарне чистеньке приміщення.ЦІКАВІ заняття.Моїй дитині дуже подобається і я задоволенна теж.
Переглянути всі відповіді ()