Дитячий клуб з повним робочим днем "BEE KIDS"

BEE KIDS - фото
Івано-Франківськ
шосе Калуське
(ЖК "Західний")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Дитячий садочок може стати чудовим місцем розвитку вашого малюка, подарує йому веселі знайомства та розваги, навчить спілкуватися та будувати стосунки з однолітками, доповнить фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток.

Якщо ви прагнете сучасного підходу до виховання вашого малюка, якщо мрієте забезпечити йому не лише безпечне, а й корисне перебування впродовж дня, радимо звернути увагу на Дитячий клуб з повним робочим днем «BEE KIDS». Садочок забезпечив достойні умови перебування вашої дитини, він розташований на Калуському шосе (ЖК «Західний») — сюди зручно возити дитину з довколишніх сіл та мікрорайону Пасічна міста Івано-Франківська.

В першу чергу, «BEE KIDS» приваблює красою та гармонією — заклад розміщується в сучасному, окремому особняку з власною просторою прилеглою територією. Діти мають постійні можливості гуляти на безпечній, огородженій території закладу — тут створено необхідні умови для рухливих ігор та забав на свіжому повітрі.

Діти займаються в кількох групах.

Вагомою перевагою закладу є навчання англійської мови — з дітьми спілкуються професійні педагоги, використовуючи англійські фрази у звичному побуті, персонал садочка теж спілкується англійською. Це м’яко та ефективно допомагає дітям із раннього віку засвоювати англійську мову, що, однозначно, полегшить подальший процес навчання в школі та покладе чудовий початок відмінному володінню мовою.

«BEE KIDS» пропонує:

  • датську методику навчання та розвитку дитини;
  • кваліфіковані послуги досвідченого педагогічного колективу;
  • чудові можливості для різностороннього навчання дитини та ігор;
  • якісні та безпечні іграшки на різний смак.

Довіряйте свого малюка професіоналам — у «BEE KIDS» подбають про комфорт та високий рівень навчання вашої дитини.

Відгуки