Дитяче кафе "Мама Мія"

Мама Мія - фото
Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 140

Інформація

Наближається день народження дитини? Шукаєте кафе для проведення дитячого свята? Зверніться до нас. У дитячому кафе «Мама мія» є яскравий зал для пам'ятних урочистостей. Життєрадісний інтер'єр і цікавий декор створюють атмосферу веселощів і дарують позитивні емоції. Спеціально для проведення дитячого дня народження кафе прикрашають композиціями з різнокольорових повітряних кульок та створюють навколо свято.

Немає нічого більш приємного і довгоочікуваного, ніж День народження! У День народження неодмінно повинно відбуватися щось чарівне і незвичайне — здійснюватись мрії і траплятись несподівані сюрпризи!

Свято у кафе «Мама мія» — це фірмове меню для дітей й дорослих, привітне обслуговування, унікальні програми розваг, барвисте оформлення, тепла і домашня атмосфера.

До ваших послуг анімаційні програми для будь-якого віку. Ми співпрацюємо з професійними аніматорами, які нікому не дозволять нудьгувати! Барвисті костюми улюблених героїв, захоплюючі програми та конкурси, веселощі й дитячий сміх. Левова частка успіху свята залежить від святкової програми, тому сценарії до них готують кваліфіковані працівники, а вести програму можуть професійні аніматори з великим досвідом роботи та відмінними відгуками, яких ми запрошуємо.

Для вас готують професійні кухарі. Ми намагаємося тримати нашу кухню на високому рівні. Кожна страва народжене з любов'ю в творчому процесі. Ну і, звісно ж, тільки якісні, свіжі продукти від перевірених та надійних постачальників. Ну і жодного алкоголю.

Ми гарантуємо вам відсутність шаблонів, нудних, передбачуваних свят. Ми намагаємося запропонувати вам тільки те, що здивує вас і ваших гостей.

Догодити всім маленьким гостям непросто. Але наші професіонали знають, чого чекають хлопчики й дівчатка від дня народження. Дитячі свята в кафе — це смачні частування, веселі конкурси та живе спілкування.

Щоб створити незабутні спогади та зберегти такі теплі моменти ми пропонуємо сталу фотозону для вашого свята.

Якщо ви бажаєте взяти свято з собою — придбайте наші товари для святкувань та днів народжень, свічки, гелеві кульки, подарункові пакети, та створіть його де забажаєте. А головною на цьому святі буде ваша щира посмішка.

Відгуки