Дизайн-студія "Mary"

Mary - фото
Відгуків 6
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 32
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


 Професійна команда дизайнерів Дизайн-Студії "Mary" пропонує наступні послуги:

  • Дизайн інтер'єру квартир, будинків, готелів та ресторанів тощо.  Ми розробляємо: 3Д - візуалізацію,  - надаємо цифрові та друковані на фотопапері А4 зображення з різних ракурсів,  - всі креслення (сантехніка, електрика, декоративні елементи тощо), - опис всіх матеріалів та вартість витрат на матеріали та ремонтні роботи якщо клієнт бажає отримати у нас послугу Ремонтні бригади. Розробляємо проекти в яких можна жити і проекти як Економ-класу так Преміум проекти так ВІП.
  • Ландшафтне проектування. Розробляємо ландшафти індивідуального підходу, в яких є стиль та символізм. Розробляємо і надаємо 3Д візуалізацію вашого ландшафту , а також відеопрогулянку по вашому майбутньому ландшафту, що полегшує бачення і розуміння того що у вас буде в реальності на вашій ділянці. Надаємо всі необхідні плани (ген.план, дендроплан, розбивочне креслення, розмітка бруківки, електрики, сантехніки, дренажної системи, зрошувальної системи). Альпійські гірки, басейни, фонтани, природні водойми, альтанки та зимові сади... Все, що забажає клієнт!
  • Дизайн фасаду будинку. Ми пропонуємо красиві ідеї по дизайну фасаду будинків. Розробляємо 3Д візуаліацію та надаємо фото в цифровому та друкованому варіанті з різних ракурсів. Розробляємо розгортку стін всіх елементів дизайну - вид спереді, та вид зверху всіх декоративних елементів. 
  • Ремонтні бригади. Виходячи з власного досвіду ми запустили ще один напрям - ремонти "під ключ". Багато ремонтних бригад не вміють виконувати дизайнерських завдань і часто під час супроводу проекту такі бригади важко йдуть на порозуміння. Багато хто звик робити все просто, щоб не думати. Ми розробляємо дизайн-проекти і по наших проектах надаємо своїх працівників. Займаємось повним пакетом від дизайн-проекту до здачі об'єкту до життя. Людина нічим не переймається. Ціни у нас такі як у всіх тому це послуга для тих, хто хоче не тратити свій час там , де він не "в темі", а хоче тим часом заробляти гроші і дати людям займатися своєю справою. Все відповідно оформляється, є люди, які відповідають за свою роботу і ми надаємо гарантії на свої ремонтні послуги.
 На фотографіях в галереї чи на нашому сайті ви побачите проекти по дизайну інтер'єру, ландшафтному дизайну, дизайну фасаду та плани по реконструкції будинків, підняття даху в будинках радянських часів та архітектурні плани "з нуля".
 
          Запрошуємо вас в Дизайн–студію “Mary”!

*** на FACEBOOK

Ми на Instagram

Відгуки