Дайвінг-центр "Немо"

Немо - фото
Відгуків 1
Львів
вулиця Княгині Ольги, 114
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Клуб: це люди, це спілкування, це подорожі, це нові знання, це відкриття.

Коли ти уперше замислюєшся зайнятися пірнанням, ти втрачаєшся від тієї кількості питань, що виникають в голові ...

- У кого вчитися?

- Куди поїхати, а чи їхати взагалі?

- З ким поїхати?

- В чому пірнати?

Отримавши відповіді на перші питання, ти виявляєшся перед новими ... Тут зібрані відповіді професіоналів на найпоширеніші питання новачків і вже досвідчених дайверів. І якщо на якесь питання ти відповіді не знайшов, завжди є можливість задати його особисто в клубі!

Наш клуб працює вже 5 років. Ми представляємо американську федерацію PADI, про яку ви зможете знайти інформацію на офіційному сайті PADI.

Інструктор клубу – Дземко Михайло.

 Навчання проводитися згідно з усіма міжнародними правилами плюс індивідуальний підхід до кожного учня. Людина, що завершила курс навчання не просто отримує сертифікат міжнародного рівня(дійсний у будь-якій точці світу, є найавторитетнішим), а ця людина стає постійним супутником і другом Немо. За ці роки нам є чим гордитися. Це 144 учні, які пройшли курс "Open Water", з них 27 продовжили навчання по інших курсах системи "PADI". Це багатократні сафарі-тури за кордоном і поїздки на водойми України і Львівської області. Ми намагаємося робити усе можливе для того, щоб людям було у нас цікаво, і, більше того, у нас це непогано виходить. Не вірите? Прийдіть і подивіться самі.

Що може дати клуб своїм учасникам?

1. Атмосферу

Наш клуб знаком багатьом. Наш клуб для багатьох коханий. І на це є причина - слово "клуб" - не просто назва. Атмосфера створювалася роками. Кожен учасник вносить свою частинку в її розвиток.

2. Сервіс

Наша мета – забезпечити максимальний сервіс для членів клубу і його гостей. Ми намагаємося вмить реагувати на пропозиції і удосконалюємося день за днем.

3. Спілкування

У клубі існує безліч хороших традицій. Це і посвячення в дайвери, і святкування видачі дипломів, і найголовніше - це підтримка сімейності. Адже не секрет, що часто дайверами стає уся сім'я - в цьому випадку у нас передбачені і хороші знижки на навчання, і спецпоїздки. Якщо ви хочете познайомитися з однодумцями і просто цікавими людьми, почерпнути корисну інформацію про світ дайвінгу - приходите до нас.

4. Інформацію

На лекціях ви зможете познайомитися із спорядженням для підводного плавання, дізнаєтеся про правила поведінки під водою, дізнаєтеся про вплив дайвінгу на людський організм. Також ви дізнаєтеся про те, як можна отримати сертифікат на самостійні занурення, про ті місця, де цікавий дайвінг, а також про те, де можна зайнятися дайвінгом в нашому регіоні і у всьому світі.

5. Спорядження

У нашому магазині ви зможете як придбати так і узяти на прокат все що вам треба для дайвінгу або підводного полювання. А також отримати професійну консультацію по устаткуванню.

Глибоких і цікавих вам занурень!

З повагою, клуб "Немо".

Відгуки