ДП "Арена Львів"

Відгуків 87
Львів
вулиця Стрийська, 199

Інформація

Проведення концертів, спортивних матчів, бізнес-подій та виставок.

Події

Decor2020
04.04.2020 - 05.04.2020 09:00
Перша в Україні конференція для декораторів та флористів. Топ спікери, проекти яких вражають. Розберемо декор на молекули.
Форум-виставка для дизайнерів/ архітекторів
16.05.2020 08:30 $ 800 грн
Якщо Ти асоціюєш себе, що Ти дизайнер/архітектортоді це не Твоя професія а Твій стиль життя, де є місце для: роботи, натхнення, мотивації, створенню чогось цікавого часто незвичного, нового...Цей форум об'єднає виробників, дизайнерів для співпраці, обміну досвідом, натхнення, і спілкування...   Наші спікери: Ольга Богданова, архітектор, засновниця дизайн платформи Prostir86 та дизайн бюро Bogdanova Bureau (Київ)Марко Савицький, архітектор, засновник студії Savytskyy Design (Львів)Олександра Ассаул дизайнер, засновниця студії Sasha Assaul design(Київ)Також можна буде познайомитись з виробниками меблів, плитки, вікон, дверей і різних предметів інтер'єру ....   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
ХХІІІ Міжнародна виставка "Деревообробка"
Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики. Цьогорічна виставкова експозиція охопить широкий асортимент обладнання та матеріалів для обробки деревини і виробництва меблів, сучасні технології для української лісової галузі, модульні системи аспірації, обладнання лісосушильних камер, комплексні рішення з організації нових і модернізації діючих лісопильних цехів та деревообробних виробництв, великий вибір інструментів та розхідних матеріалів, програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва, подрібнювачі вітчизняного виробництва та багато іншого.   Деталі за вказаним посиланням.
Беz обмежень
30.05.2020 20:00 $ 100 - 2000 грн
В підтримку нового альбому "Мільярди" гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ оголосив масштабний тур, що охопив максимальну кількість міст в Україні та за її межами. Це більше 120 концертів протягом 2019 – 2020 рр. Фінальними концертами туру стануть чотири стадіонні концерти – Львів 30 травня, Івано-Франківськ 6 червня, Одеса 15 серпня і 24 серпня 2020 року, на 29 річницю Незалежності України – Київ, НСК "ОЛІМПІЙСЬКИЙ". Звичайно ми не могли оминути «Арена Львів» серед стадіонів. Місто Лева завжди відрізнялося дружелюбністю і дуже теплими прийомами, про це свідчили два солд аути у Львівському Оперному Театрі. 30 травня 2020 року ми подаруємо грандіозне шоу і програму, яких ви ще не бачили. Це будуть як вiдомi хiти так і романтичні новинки. Підготовку до концерту ми розпочали вже зараз! Альбом "Мільярди" створювався з особливим натхненням і настроєм. В ньому є романтика, і лірика, є подяка і співпереживання. А головне є любов до людей, до Батьківщини, до своїх рідних. Нарешті прийшла нова ера української музики і ми хочемо бути в авангарді цього процесу разом з вами.

Відгуки