Громадська організація "Центр польської культури та європейського діалогу"

Центр польської культури та європейського діалогу - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Січових Стрільців, 56
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,НдВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб11:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську веде культурну діяльність та об’єднує ініціативних осіб, зацікавлених здобуванням знань. Тут відбуваються різного роду конференції, літературні вечори, мистецькі заходи та зустрічі з цікавими людьми, котрі охоче діляться своїми ідеями та досвідом. Центр є ідеальним місцем для осіб, які бажають зустріти нових людей зі спільними інтересами, пізнати польську культуру і вивчити польську мову. Важливим елементом Центру є його бібліотека, де зацікавлений читач знайде польську літературу, переклади зі світової літератури, публікації про Польщу, Європейський Союз та актуальну польську пресу. Центр є місцем зустрічі людей різних національностей. Інституція працює задля діалогу, порозуміння та співпраці, а її діяльність будується на базі потреб і очікувань поляків та українців. Пропозиції включають у себе проекти на постійній основі, річні та міжнародні для усіх вікових категорії.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Maryana Alfavitska: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже хороший центр!
-
Загальне враження: Подобається відношення викладачів, творчий підхід до занять, чистота і комфорт самого закладу. Також в центрі діє бібліотека, де можна взяти польські книги як для дітей (від наймолодщих), так і для дорослих. Донечка відвідує вже другий курс занять ("Ліній інтенсив з польської для дошкільнят"-2017, ""Молодий митець-2018" ) просто в захваті! Молодці, дуже приємно мати справу! Окреме вітання пані Аліні та пані Малгожаті! :)

Відповісти:

Maryana Alfavitska,
Maryana Alfavitska, 
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Шевчук: (Перехожий)
Сподобалось
Bardzo interesujące! Chciałabym wziąć udział w działaniach centrum kultury polskiej, nie jestem jedynym Polakiem z urodzenia, ale także sercem i duszą !!!

Відповісти:

Дмитрий Шевчук,
Дмитрий Шевчук, 

Дмитрий Шевчук, zapraszamy do odwiedzania www.ckpide.eu oraz udziału w organizowanych przez Centrum wydarzeń i realizowanych projektów.
майже 11 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()