Громадська організація "Центр польської культури та європейського діалогу"

Центр польської культури та європейського діалогу - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Січових Стрільців, 56
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,НдВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб11:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську веде культурну діяльність та об’єднує ініціативних осіб, зацікавлених здобуванням знань. Тут відбуваються різного роду конференції, літературні вечори, мистецькі заходи та зустрічі з цікавими людьми, котрі охоче діляться своїми ідеями та досвідом. Центр є ідеальним місцем для осіб, які бажають зустріти нових людей зі спільними інтересами, пізнати польську культуру і вивчити польську мову. Важливим елементом Центру є його бібліотека, де зацікавлений читач знайде польську літературу, переклади зі світової літератури, публікації про Польщу, Європейський Союз та актуальну польську пресу. Центр є місцем зустрічі людей різних національностей. Інституція працює задля діалогу, порозуміння та співпраці, а її діяльність будується на базі потреб і очікувань поляків та українців. Пропозиції включають у себе проекти на постійній основі, річні та міжнародні для усіх вікових категорії.

Події

Klub Gier Planszowych 2019
Бібліотека Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує на зустрічі Клубу настільних ігор 2019.Ігри, у які цього року ми зіграємо, міститимуть у собі акценти історії, культурології, логіки, креативності та абстрактного мислення. Не бракуватиме також орфографії, граматики і географії. Зустрічі проходитимуть два рази на місяць від 17:00 до 19:00 год. До участі запрошуємо особи старше 12 років. Участь в Клубі настільних ігор є безкоштовною. Готовий(а) до нових викликів? Приєднуйтесь до команди і грай разом з нами! Стартуємо 20 лютого. Попередня реєстрація обов’язкова! Кількість місць обмежена.Зацікавлених просимо про контакт за нижчевказаним телефоном чи поштою.

Відгуки

Maryana Alfavitska: (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже хороший центр!
-
Загальне враження: Подобається відношення викладачів, творчий підхід до занять, чистота і комфорт самого закладу. Також в центрі діє бібліотека, де можна взяти польські книги як для дітей (від наймолодщих), так і для дорослих. Донечка відвідує вже другий курс занять ("Ліній інтенсив з польської для дошкільнят"-2017, ""Молодий митець-2018" ) просто в захваті! Молодці, дуже приємно мати справу! Окреме вітання пані Аліні та пані Малгожаті! :)
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Шевчук: (Перехожий)
Сподобалось
Bardzo interesujące! Chciałabym wziąć udział w działaniach centrum kultury polskiej, nie jestem jedynym Polakiem z urodzenia, ale także sercem i duszą !!!

Дмитрий Шевчук, zapraszamy do odwiedzania www.ckpide.eu oraz udziału w organizowanych przez Centrum wydarzeń i realizowanych projektów.
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()