Громадська організація "Центр польської культури та європейського діалогу"

Центр польської культури та європейського діалогу - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
Вулиця Січових Стрільців, 56
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,НдВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб11:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську веде культурну діяльність та об’єднує ініціативних осіб, зацікавлених здобуванням знань. Тут відбуваються різного роду конференції, літературні вечори, мистецькі заходи та зустрічі з цікавими людьми, котрі охоче діляться своїми ідеями та досвідом. Центр є ідеальним місцем для осіб, які бажають зустріти нових людей зі спільними інтересами, пізнати польську культуру і вивчити польську мову. Важливим елементом Центру є його бібліотека, де зацікавлений читач знайде польську літературу, переклади зі світової літератури, публікації про Польщу, Європейський Союз та актуальну польську пресу. Центр є місцем зустрічі людей різних національностей. Інституція працює задля діалогу, порозуміння та співпраці, а її діяльність будується на базі потреб і очікувань поляків та українців. Пропозиції включають у себе проекти на постійній основі, річні та міжнародні для усіх вікових категорії.

Події

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych
Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Maryana Alfavitska: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже хороший центр!
-
Загальне враження: Подобається відношення викладачів, творчий підхід до занять, чистота і комфорт самого закладу. Також в центрі діє бібліотека, де можна взяти польські книги як для дітей (від наймолодщих), так і для дорослих. Донечка відвідує вже другий курс занять ("Ліній інтенсив з польської для дошкільнят"-2017, ""Молодий митець-2018" ) просто в захваті! Молодці, дуже приємно мати справу! Окреме вітання пані Аліні та пані Малгожаті! :)

Відповісти:

Maryana Alfavitska,
Maryana Alfavitska, 
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Шевчук: (Перехожий)
Сподобалось
Bardzo interesujące! Chciałabym wziąć udział w działaniach centrum kultury polskiej, nie jestem jedynym Polakiem z urodzenia, ale także sercem i duszą !!!

Відповісти:

Дмитрий Шевчук,
Дмитрий Шевчук, 

Дмитрий Шевчук, zapraszamy do odwiedzania www.ckpide.eu oraz udziału w organizowanych przez Centrum wydarzeń i realizowanych projektów.
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()