Громадська організація "Парі-ІФ"

Парі-ІФ - фото
Івано-Франківськ
Вулиця Цьоклера, 9а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Французька — «мова кохання», сучасної та класичної літератури, мистецтва та кінематографа. І неважливо, чи просто захоплюєтесь Францією, Плануєте подорож до цієї країни, хочете там навчатись і починаєте вивчення мови з нуля, або удосконалюєте вже отримані раніше знання — викладачі Громадської організації «Парі-ІФ» допоможуть вам в цьому.

Оволодівши французькою мовою, ви зможете будувати кар'єру в міжнародних компаніях, а також спілкуватися з новими знайомими з різних куточків світу. Подолати мовний бар'єр допоможуть наші курси. Це кращий спосіб швидко освоїти французьку вимову, розширити словниковий запас і та вільно оволодіти такою романтичною мовою.

Громадської організації «Парі-ІФ» це:

  • команда професійних викладачів;
  • індивідуальний підхід о кожного учня;
  • цікава та ефективна програма навчання;
  • зручний графік;
  • лояльні ціни.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Парііф   Курси французької мови   Переклади   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Вивчення мови   Викладання французької мови   Навчитись розмовляти французькою   Організація культурних заходів на французькій мові   Організація лінгвістичних подорожей до франції   Підготовка до іспитів французькою   Переклад текстів з французької мови   Переклад текстів на французьку   Поглиблене вивчення французької мови   Французька для дітей   Французька для дорослих   Французька для початківців   Французька з нуля   Французька за стандартами альянс франсез   Французька мова  
Показати більше