Готельно-ресторанний комплекс "Джентельмен"

Джентельмен - фото
Відгуків 33
Тернопіль
с. Петриків вул. Дорошенка, 3

Інформація

  • Ресторан

Ресторанний комплекс «ДжентльМен» — кращий заклад для святкувань чи відпочинку. Інтер'єр обох залів — це зразок класичного ресторану, котрі ідеально підходять для святкування весіль та банкетів. Більший зал може одночасно вмістити від 150 до 200 осіб, другий зал розрахований на 100 осіб.

Вишукані європейські та українські страви задовольнять смаки навіть дуже вибагливих гурманів. Наше меню складено на основі здорової та, водночас, смачної їжі. Жива музика, м'яке освітлення, дерев'яний декор та інше дороге оздоблення стін створює затишну атмосферу та задовольнить будь-які смаки клієнта.

  • Готель

Ресторанний комплекс «ДжентльМен» пропонує 5 номерів підвищеного комфорту для вашого відпочинку. Кімнати обладнані зручними меблями та широкими двоспальними ліжками, м'якими частинами, журнальними столиками. Кожна деталь кімнати створює затишну та елегантну атмосферу, підкреслюючи розкіш та затишок. Крім того, номери укомплектовані телевізорами із супутниковим телебаченням.

  • Сауна

Наші сауни допоможуть вам розслабитись, набратись сил та оздоровитись. Дві сауни мають індивідуальний дизайн, теплий басейн з шийним масажем та протитечією, розміром 6 х 5 м.

У вашому розпорядженні також кімнати для відпочинку з телевізором під'єднаним до супутникового телебачення. Крім цього ви можете замовити сюди їжу чи напої з нашого ресторану.

  • Конференц-зал

Ресторанний комплекс «ДжентльМен» пропонує конференц-зали для переговорів з технічним оснащенням для успішного проведення конференцій, семінарів, нарад і банкетів від 10 до 100 осіб. Зали зручно розташовані на першому поверсі поряд з бізнес центром і службою портьє. Перевага конференц-залів — природне денне світло і вид на Володимирський проспект.

Відгуки