Готельно-ресторанний комплекс "Осокори фест"

Осокори фест - фото
Відгуків 35
Івано-Франківськ
вулиця Приозерна, 33

Інформація

Розпочав роботу комфортабельний готель на 10 номерів з телевізорами і кондиціонерами.

Ваш незабутній відпочинок в Івано-Франківську та яскраве святкування пам’ятної події не обійдеться без чудового ресторану «Осокори фест», який знаходиться на вулиці Приозерній 33 (Набережна).

Гучні весілля чи веселі Дні народження, традиційні хрестини чи ділові корпоративи, урочисті випускні вечори та пам’ятні ювілеї — у цьому ресторані будь-яке святкування відбувається на найвищому рівні та запам’ятовується на довгі роки.

Передусім, варто відзначити надзвичайно зручне розташування ресторану «Осокори» (Івано-Франківськ) та місця для зручного паркування авто. Відвідувачів закладу огорне приємною прохолодою 2 літні майданчики, в яких приємно відпочивати у теплу пору року. Просторий хол зі зручними диванчиками та затишним інтер’єром приваблює теплою атмосферою та потішить тих гостей, які прагнуть приємно поспілкуватися.

Дуже часто під час проведення весіль саме у цьому залі встановлюють «селянський стіл» зі смачними традиційними наїдками.

Особливої уваги заслуговує зі смаком оформлений великий банкетний зал від 250-300 осіб, у якому проведення Вашого свята набуде особливого колориту.Саме приміщення залу є надзвичайно світлим, просторим, а зручне та продумане розташування столиків дозволить якнайкраще розмістити велику кількість гостей. Стіни та переходи залу вдало декоровані святковою атрибутикою у приємних пастельних відтінках.

У банкетному залі виокремлено місце для танцювального майданчика та живої музики, що подарує гостям чудовий настрій.

Вдячні відвідувачі неодноразово наголошують на перевагах ресторану «Осокори» (м. Івано-Франківськ), з-поміж яких варто виокремити:

  • вдалий дизайн інтер’єрів приміщень;
  • помірні ціни;
  • смачні страви української кухні та їхнє вишукане оформлення;
  • натуральні напої (прохолодний квас і бочкове пиво) та ін.

Окрім надзвичайно смачної кухні варто підкреслити ґречне обслуговування та ввічливість персоналу, які доповнюють позитивне враження від цього закладу.

Тож завітайте до нас, ми допоможемо зробити ваше свято незабутнім!

Дні народження, христини від 250 грн, весілля від 450 грн, випускні вечори від 350 грн.

м. Івано-Франківськ, вул. Приозерна 33
Тел.: +38 (099) 063-58-70
Факс: +38 (050) 674-80-09 

Відгуки