Готельно-ресторанний комплекс "Chateau Royal"

Chateau Royal - фото
Відгуків 16
Івано-Франківськ
с. Березівка вул. Шевченка, 1в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

«Chateau Royal» готельно-ресторанний комплекс.

Ресторан
За рестораном «Chateau Royal» закріпилась репутація статусного закладу. Ресторану вдалось закріпити свої позиції завдяки незмінно бездоганному обслуговуванню та якості кухні. «Chateau Royal» орієнтований на самих вимогливих гостей, для яких розкіш та якість – одна з найважливіших складових життя.

Ресторан створений в оригінальному інтер’єрі, який створює святкову та вишукану атмосферу, що підходить для пишного торжества, витонченого фуршету чи ділової зустрічі на високому рівні.

Європейська та українська кухні ресторану вразять навіть самого досвідченого гурмана. Оригінальна авторська подача страв зроблять трапезу стильною та елегантною. В багатій винній карті знайдуться позиції, здатні вдало підкреслити смак страв.

Відчути істинний смак життя можна тільки в «Chateau Royal»

Готель
Розміщення готельно-ресторанного комплексу дозволять гостям легко та швидко добратись як до м. Івано-Франківська, так і до гірсько-лижного курорту Буковель.

Класичний стиль, чорно-білі тони та кришталеві люстри роблять атмосферу готелю незабутньою, а елегантно оформлені номери та обслуговування залишать гостям тільки найприємніші враження.

Світлі готельні номери оформлені у класичному стилі з використанням теплих  кремових та кавових тонів з кришталевими люстрами та усіма необхідними умовами для відпочинку та ділового спілкування.

«Chateau Royal» - вишуканий готель європейського класу.

Сауна
Сауна – справжній відпочинок для душі та тіла. На території комплексу для гостей закладу працює суха фінська сауна на дровах, що містить відпочинкові кімнати, великий теплий басейн.

Гості зможуть приємно і з користю провести час. Тут Ви зможете повністю розслабитись і відновити сили.

 

     

Відгуки