Галерея "Зелена канапа"

Зелена канапа - фото
Відгуків 4
Львів
Вулиця Вірменська, 7
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Про нас:

Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" відкрилася в 2006 році. Pозташована вона в старовинній кам'яниці, в самому центрі середньовічного Львова. Кам'яний портал входу прикрашений орієнтальним орнаментом. Над ним різьблений картуш - таблиця з написом. "Зелена канапа" веде активну виставкову діяльність.

Наші переваги:

Експозиція галереї змінюється кожні три тижні. Отже, на протязі року в галереї відбувається близько 20-ти персональних або групових, концептуальних художніх виставок. Серед авторів переважно львів’яни. "Зелена канапа" з успіхом представляє сучасне львівське мистецтво на міжнародних фестивалях, а також різноманітних виставках в містах України. "ЗК" постійно відкриває нові імена. Напевно, половина персональних виставок у галереї є першими у творчому шляху художників. Таким чином галерея займається промо початківців авторів. «ЗК» співпрацює з близько сотнею кращих художників Галичини, популяризує і розвиває сучасне мистецтво, намагаючись при цьому бути цікавою глядачу.

Наші товари та послуги:

·        Авторські сувеніри ручної роботи (кераміка, скло, предмети інтер’єру)

·        Роботи львівських художників (живопис,графіка,скульптура)

·        Прикраси

·        Вітражне та гутне скло

Змінна виставка кожні 3 тижня

 

Події

Виставка графіки "Ритми" Наталії Федунь
В основу графічних композицій виконаних в техніці лінориту створених Наталею Федунь ліг типографічний елемент, що творить велике цілісне зображення. Метою, яку переслідувала автор виставки стало бажання привернути увагу глядача, як до великого зображення, так і до окремої деталі що його творить.“Лінорити підкреслюють мою любов до мистецтва типографії, шрифтів та музики.Музика є ключовим чинником натхнення для мене. Слухаючи ту чи іншу мелодію, що творить особливий настрій, я трансформую це відчуття в графічні композиції.Частина представлених робіт становлять чітку геометрію заповнюючи велетенську площину (близько 5 м в ширину) кольором та формами. Цими абстрактними композиціями Наталя прагне відобразити лаконічну красу асиметрії, балансу, нюансу, ритму та контрасту.Будуть на виставці ій інші ж графічні роботи, що комбінують в собі абстракцію з реалістичним зображенням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Maria Kostiv: (Гурман)
Сподобалось
В "Зеленій канапі" бувають такі виставки, що я під враженнями ще тижні два можу ходити. Дуже гарна була виставка акварелей Всеволода Шарка, картини з емалями Олексія Коваля, там любить виставляти свій іронічний батік Анна Атоян. Приміщення не велике, інколи хочеться відійти ще на пару метрів від картини - а там вже стіна! Проте такий маленький простір одразу акцентує увагу на якихось детялях, і насправді там завжди тепло, затишно і хороше освітлення.
Твори йдуть і під продаж - цим треба цікавитись, бо в експозиціях цінники не прийнято ставити. Крім того, робота може бути вже продана і взята у власника на певний час саме для експозиції. Постійно продають авторські прикраси, кераміку і невеликого розміру декори. Інколи львівські художники проводять в них платні групові майстер-класи по живопису, на які варто реєструватись заздалегідь.
Все завжди дуже пристойно і відкриття виставки не є закритим, можна прийти без запрошень. Відчувається, що це галерея, а не арт-магазинчик, який гордо називає себе галереєю!

Відповісти:

Maria Kostiv,
Maria Kostiv, 
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Цікава сучасна мистеька галерея з цікавими виставками. Бачила чудову експозицію пейзажів. Також тут є цікаві мистецькі штукенції на продаж. Тут дуже затишно та атмосферно. Всім рекомендую відвідати!

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()
Kate Maznyk: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Крутезна галерея, завжди цікава експозиція виставок, досить сучасна та затишна, хочеться туди повертатися знову, нудно не буде!
Тому закликаю молодь відвідувавти такі галереї, розвиватись та вдосконалюватися. Також тут можна придбати оригінальні авторські сувеніри, подарунки чи прикраси, які прекрасно доповнять ваш інтер’єр або одяг.

Відповісти:

Kate Maznyk,
Kate Maznyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Anna Rizak: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:цікаво відвідати навіть людині, віддаленій від тонкого мистецтва🌸

Загальне враження:рекомендую відвідати усім для загального розвитку 😉

Відповісти:

Anna Rizak,
Anna Rizak, 
Переглянути всі відповіді ()
Сувеніри, подарунки   Галереї   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Галерея   Художня галерея   Мистецька галерея   Галерея мистецтв   Виставка унікальних творів живопису   Виставка-продаж сувенірів   Виставка-продаж творів мистецтва   Галерея   Галерея сучасного мистецтва   Графіка   Експозиції картин   Живопис   Малюнок   Підбір картин для офісу   Скульптура   Скульптура   Фотографія   Фотографія   Художні твори митців   Авторські прикраси   Авторська біжутерія   Відвідати галерею сучасного мистецтва   Виставка картин   Виставка- продаж картин   Виставки   Виставки живопису відомих художників   Графіка   Гутне скло   Дизайнерський підбір картин для дому   Допомога у підборі творів мистецтва   Живопис   Кераміка   Кераміка   Ліногравюри   Лінорити   Малюнок   Мистецтво   Офорти   Предмети інтер’єру   Предмети декору   Продаж творів мистецтва   Сучасний живопис  
Показати більше