Галерея "Зелена канапа"

Зелена канапа - фото
Відгуків 4
Львів
Вулиця Вірменська, 7
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Про нас:

Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" відкрилася в 2006 році. Pозташована вона в старовинній кам'яниці, в самому центрі середньовічного Львова. Кам'яний портал входу прикрашений орієнтальним орнаментом. Над ним різьблений картуш - таблиця з написом. "Зелена канапа" веде активну виставкову діяльність.

Наші переваги:

Експозиція галереї змінюється кожні три тижні. Отже, на протязі року в галереї відбувається близько 20-ти персональних або групових, концептуальних художніх виставок. Серед авторів переважно львів’яни. "Зелена канапа" з успіхом представляє сучасне львівське мистецтво на міжнародних фестивалях, а також різноманітних виставках в містах України. "ЗК" постійно відкриває нові імена. Напевно, половина персональних виставок у галереї є першими у творчому шляху художників. Таким чином галерея займається промо початківців авторів. «ЗК» співпрацює з близько сотнею кращих художників Галичини, популяризує і розвиває сучасне мистецтво, намагаючись при цьому бути цікавою глядачу.

Наші товари та послуги:

·        Авторські сувеніри ручної роботи (кераміка, скло, предмети інтер’єру)

·        Роботи львівських художників (живопис,графіка,скульптура)

·        Прикраси

·        Вітражне та гутне скло

Змінна виставка кожні 3 тижня

 

Події

Василь Бажай. Проект Де-Терміно
Живопис є мистецтво, а мистецтво в цілому не є безсенсовним народженням творів, які розпливаються в пустоті, це цілеспрямована сила; вона покликана служити розвиткові і вдосконаленню людської душі… живопис – мова яка характерними саме їй формами і властивостями говорить нашій душі про її хліб насущний; і цей хліб може бути представлений душі саме таким, а не якимось іншим способом.   Художник Василь Бажай є визнаним класиком мистецтва інсталяції і перфомансу в Україні.В живописі обрав для себе шлях продовжувача традицій авангарду. Невипадковим є його цитування Василя Кандиського – одного з перших абстракціоністів, видатного теоретика мистецтва.   Цикл творів ДЕ-ТЕРМІНО Василь Бажай розпочав ще 1996 року. Одна з робіт на виставці, монументального розміру (2х3 м), що буде представлена датована 1997 роком.

Відгуки

Maria Kostiv: (Критик)
Сподобалось
В "Зеленій канапі" бувають такі виставки, що я під враженнями ще тижні два можу ходити. Дуже гарна була виставка акварелей Всеволода Шарка, картини з емалями Олексія Коваля, там любить виставляти свій іронічний батік Анна Атоян. Приміщення не велике, інколи хочеться відійти ще на пару метрів від картини - а там вже стіна! Проте такий маленький простір одразу акцентує увагу на якихось детялях, і насправді там завжди тепло, затишно і хороше освітлення.
Твори йдуть і під продаж - цим треба цікавитись, бо в експозиціях цінники не прийнято ставити. Крім того, робота може бути вже продана і взята у власника на певний час саме для експозиції. Постійно продають авторські прикраси, кераміку і невеликого розміру декори. Інколи львівські художники проводять в них платні групові майстер-класи по живопису, на які варто реєструватись заздалегідь.
Все завжди дуже пристойно і відкриття виставки не є закритим, можна прийти без запрошень. Відчувається, що це галерея, а не арт-магазинчик, який гордо називає себе галереєю!
Переглянути всі відповіді ()
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Цікава сучасна мистеька галерея з цікавими виставками. Бачила чудову експозицію пейзажів. Також тут є цікаві мистецькі штукенції на продаж. Тут дуже затишно та атмосферно. Всім рекомендую відвідати!

Переглянути всі відповіді ()
Kate Maznyk: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Крутезна галерея, завжди цікава експозиція виставок, досить сучасна та затишна, хочеться туди повертатися знову, нудно не буде!
Тому закликаю молодь відвідувавти такі галереї, розвиватись та вдосконалюватися. Також тут можна придбати оригінальні авторські сувеніри, подарунки чи прикраси, які прекрасно доповнять ваш інтер’єр або одяг.
Переглянути всі відповіді ()
Anna Rizak: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:цікаво відвідати навіть людині, віддаленій від тонкого мистецтва🌸

Загальне враження:рекомендую відвідати усім для загального розвитку 😉
Переглянути всі відповіді ()
Сувеніри, подарунки   Галереї   Сувенір   Подарунок   Сувенірна продукція   Подарункова продукція   Галерея   Художня галерея   Мистецька галерея   Галерея мистецтв   Авторські прикраси   Авторська біжутерія   Відвідати галерею сучасного мистецтва   Виставка картин   Виставка унікальних творів живопису   Виставка продаж картин   Виставка продаж сувенірів   Виставка продаж творів мистецтва   Виставки   Виставки живопису відомих художників   Галерея   Галерея сучасного мистецтва   Графіка   Графіка   Гутне скло   Дизайнерський підбір картин для дому   Допомога у підборі творів мистецтва   Експозиції картин   Живопис   Живопис   Кераміка   Кераміка   Ліногравюри   Лінорити   Малюнок   Малюнок   Мистецтво   Офорти   Підбір картин для офісу   Предмети інтер’єру   Предмети декору   Продаж творів мистецтва   Скульптура   Скульптура   Сучасний живопис   Фотографія   Фотографія   Художні твори митців  
Показати більше