Газета "Анонс Контракт"

Анонс Контракт - фото
Відгуків 9
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 11
+38 (0342) 55-95-97 (Приймальня)
+38 (0342) 50-13-80 (Прийом оголошень)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Будьте в курсі подій свого міста, вигідно продавайте і купуйте, орендуйте чи обмінюйте… З рекламною агенцією «Анонс Контракт» — це так легко! Впродовж десятиліть ми допомагаємо іванофранківцям у їх буденних справах, у розвитку їх бізнесу, безкоштовно публікуємо оголошення, розповідаємо про новини міста. Крім того, у нас є рекламні площі по місту, де може бути розміщена реклама про ваше підприємство чи компанію, ми займаємося виготовленням та розміщення різних видів рекламної продукції.

Рекламна агенція «Анонс Контракт» пропонує вам обрати найбільш потрібне та цікаве для вас видання. До ваших послуг:

  • Газета безкоштовних оголошень та реклами: друковане видання «Анонс Контракт»,
  • Рекламно-інформаційний каталог «Анонс Еліт»;
  • Політично-публіцистичний додаток «Захід Пост»;
  • Інтернет - портал «Anons.ua», де зібрані разом усі продукти нашого агентства (Інтернет - версія газети з оголошеннями та рекламою та новинна інформація).

Чому вам варто розмістити оголошення чи скористатися іншими послугами агентства «Анонс Контракт»? Наші переваги:

  • «Анонс Контракт» — це якість перевірена часом. Більшість мешканців міста асоціюють оголошення та рекламу саме із нашим агентством. Адже ми були одними з перших…
  • Завдяки можливості безкоштовного розміщення оголошень, ви зможете донести свою думку до тисяч читачів наших видань, не витрачаючи свої кошти. Реклама ще ніколи не була такою доступною!

Відгуки

Lyuda Yarosh (Перехожий)
Сподобалось
Зверталася до них за рекламними послугами. Скажу, що задоволена їхньою роботою. Дизайнер розробила дуже гарний макет, а на рекламу надали 40% знижку.
Не розумыю хто чим не задоволений. На 1 грн ціну на ваше оголошення підняли і ви вже нездоволені... Так подавайте рекламу, будете мати знижку на великі відсотки. Доречі мені запропонували не один вид реклами (не тільки в газеті)...Анонс, як я зрозуміла, непогано розширився... Раджу звертатися...Як подасте оголошення чи рекламу, то хоть в курсі будете про акційні пропозиціїї.
Переглянути всі відповіді ()
Я інвалід,зазвичай у нашому світі,перед такими ,як я зачинені всі двері.Довго вагаючись,я все-таки зайшов в редакцію газети Анонс контракт,відразу мене зустріла привітна,симпатична дівчина з якою я забув про свої недоліки,про те,що я не такий як всі,чи не вперше за багато років,я відчув себе потрібним комусь,незважаючи на багато відвідувачів в офісі,вона для всіх знайшла добре слово,щиру усмішку,добру пораду.Я висловлюю щиру подяку керівництву газети за прекрасний підбір працівників,а тій дівчині велике ,щире спасибі,дякуючи таким людям,ми почуваємся щасливими...і не зайвими в цьому світі...
Переглянути всі відповіді ()
Тікищо подав оголошення,вражений негативно,ціни підняли,мало того,в Анонсі найдорожчі ціни в місті,так тепер моє оголошення подорожчало на 1 грн.Співпрацював з редакцією 3 роки,сумно,але припиняю співпрацю!!!Шкода,бо звик і до дівчат в офісі,і до газети!Але економічно невигідно!
Переглянути всі відповіді ()
Ціни на оголошення завкруглили(правда в дорожчу сторону),дівчину в офісі замінили.Приємно,що редакція газети прислуховується до клієнтів!!!
Переглянути всі відповіді ()
Хороша газета.Часто її купую в редакції.Але останній раз був прикро здивований. У день національної жалоби підняли ціну на газету і оголошення. Це виглядає зовсім непатріотично і не сприяє іміджу газети!
Переглянути всі відповіді ()
Не одноразово зверталась за послугами у цю газету. І ніколи проблем не мала. Оголошення друкують вчасно. Часто в оголошеннях натрапляла на агенства, а тут куди не дзвонила - приватні оголошення. Без посередників знайшла роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Не дуже друкують старі оголошення не слідкують за цим звониш по оголошенні а у відповідь-пів року тому продали
Переглянути всі відповіді ()
Газета справді хороша, але подати оголошення в офісі проблемно. Дівчина, яка приймає оголошення, постійно щось робить в комп"ютері, напевно в соц. сітках зависає. Ціни на оголошення не цілими цифрами, а з копійками. Через це ніколи немає здачі. Якщо поставили такі розцінки, то й забезпечте касу розмінною монетою. І ще знайти офіс проблематично, навіть з другого разу попасти в той під"їзд не просто, вивіски не примітні.
Коли ці недоліки будуть усунені, то газета стане ідеальною.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороша газета. Багато корисної інформації, яка постійно оновлюється.Колектив привітний і доброзичливий.Хочеться заходити до них знову і знову.Найкраща рекламна газета в Івано-Франківську.
Переглянути всі відповіді ()