ГО "Платформа взаємодії "Простір"

Відгуків 1
Рівне
вулиця Соборна, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Коворкінг, облаштування та організація робочого місця, проведення круглих столів, презентацій та конференцій, тренінгів; фотозйомка заходів.

Події

Студентський психологічний дискусійний клуб. Самооцінка
У Всеукраїнський день психолога відбудеться друга зустріч Студентського психологічного дискусійного клубу. Запрошуються всі студенти та старшокласники, які бажають.
Студентський психологічний дискусійний клуб. Самооцінка
У Всеукраїнський день психолога відбудеться друга зустріч Студентського психологічного дискусійного клубу. Тема зустрічі: "Самооцінка". Місце та час зустрічі - Open Office.Запрошуються всі студенти та старшокласники, які бажають.
Скетчінг марафон. Рівне
«Скетчінг марафон» - місцевий арт-марафон скетчінгу - виконання короткотривалих начерків та замальовок людей з натури. До участі запрошуються молоді художники_ці, творча молодь міста, студенти_ки творчих спеціальностей, професійні художники_ці, фотохудожники_ці, ті кому цікаво мистецтво та рисунок з натури.Мета проекту: популяризація сучасного українського мистецтва, розвиток художніх здібностей молоді та об’єднання творчої спільноти міста, привернути уваги до академічних основ розвитку художньої підготовки, зачепити проблему мистецької байдужості громади, дати поштовх до активації її творчого потенціалу. Основним об’єктом дослідження в проекті є місце людини в мистецтві, як невичерпне джерело натхнення та пошуку сучасних художніх образів.Як? Скетчінг марафон пройде у вигляді коротких сесій з натурою - зміна поз моделей кожні 20 хв., аркуші форматом типу А (рекомендований А3), техніка виконання довільна - учасники працюють з власними художніми матеріалами (папір, графіт, вуголь, пастель, акварель, туш, тощо). Ми, звісно, забезпечимо моделями, світлом, музикою, безкоштовним частуванням під час перерв, а також надамо додаткові матеріали для роботи художників_ць та планшетки для малювання. Під час марафону ми створимо спільну виставку-перегляд та відберемо найвдаліші скетчі до каталогу, який буде опубліковано та презентовано вже у червні. Автори_ки найцікавіших замальовок, виконаних під час марафону, будуть також відзначені організаторами. Детальний таймінг марафону буде опублікований пізніше!Участь у марафоні є безкоштовною! РЕЄСТРАЦІЯ учасників_ць обов’язкова за посиланням:https://forms.gle/PAsi7PekGRjoB8SF8 Організатори: ГО «Колоарт» та ГО «Платформа взаємодій «Простір», м. Рівне.Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.Контактні особи:Павло Бенедюк - 093 905 8246, Олег Петрусь - 097 206 3660Наш хештег: #rivnesketch До зустрічі, друзі!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі