Вільний простір "ВДОМА"

ВДОМА - фото
Івано-Франківськ
вулиця Галицька, 29
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Відкритий простір ВДОМА – перший сімейний коворкінг в Івано-Франківську. Ми представляємо одну з найбільших платформ для розвитку, оскільки об’єднуємо  дитячу кімнату, тренінгову кімнату, простір для проведення майстер-класів та місце для роботи. Поки дорослі вчаться чи працюють, їхні дітлахи знаходяться поруч та весело проводять час, не відволікаючи при цьому батьків.

Пропонуємо вам співпрацю — проведення різних навчальних програм, тренінгів та зустрічей. Одна кімната вміщує до 20 осіб, інша — до 40 осіб. У нас є все необхідне для успішної події: розміщення в центрі міста, комфортний простір, дитяча кімната, зручні стільці і м’яка підлога, новенький проектор, фліпчарт та папір, кава/чай та печиво.

Завдяки залученим проектам ми надаємо можливість іншим молодим активістам впроваджувати власні ідеї у реальність.

З радістю допоможемо у проведенні подій!

Відгуки

В Дома   Ігрова Кімната   Оренда приміщень   Дитячі розваги   Конференц-зали   Хостели   Оренда офісів   Оренда торгових точок   Оренда торгових місць   Здавання в оренду приміщень   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Хостел   Проживання в хостелі   Вільний простір вдома   Вдома   Великий конференц зал   Де знайти хостел   Де знайти якісний хостел   Де провести конференцію   Дитяча кімна в центрі   Зал на 20 людей   Зал на 40 людей   Замовити зал для конференції   Замовити зал для конференцій   Комфортна робоча атмосфера   Конфеенц зал на 20 людей   Конференц   Конференц зал з фуршетом   Конференц зал на 20 людей   Конференц зал на 40 людей   Конференція   Надання в оренду конференц зала   Надання в оренду швейної майстерні для творчості   Послуги коворкінгу   Приміщення для проведення різноманітних тренінгів   Простір для проведення семінарів   Простір для роботи   Простір для роботи та проведення різноманітних тренінгів  
Показати більше