Відокремлений підрозділ "Стоматологічна поліклініка станції Львів" Державного територіального об'єднання "Львівська залізниця"

Стоматологічна поліклініка станції Львів" Державного територіального об'єднання "Львівська залізниця - фото
Львів
вулиця Повітряна, 99
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

               ВП «Дорожня стоматологічна поліклініка ст. Львів» Ваш надійний партнер в галузі стоматології у Львові. Якщо Ви шукаєте якісні стоматологічні послуги, то ми впевнені, що зможемо їх надати і Ви залишитесь задоволеними.

               Дорожня стоматологічна поліклініка , як відокремлений структурний підрозділ ЛЗ функціонує з 2001 р. з госпрозрахунковою формою діяльності відповідно до наказу Міністерства транспорту України за № 542 від 2.10.2000р. .

              Ми ретельно стежимо за виконанням санітарно-гігієнічних норм. Стоматологічна поліклініка пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам стоматології та якості лікування. Поліклініка має ліцензію на кожен вид послуг. На усі види лікування надається гарантія.

                У стоматологічній поліклініці постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу, а також пошук, аналіз і добір нових матеріалів і технологій. Весь інструментарій проходить етап стерилізації.

Ми працюємо з 8.00 до 20.00 в будні дні, з 9.00-14.00 в суботу, вихідний – неділя.  Попередню     інформацію    Ви     можете    отримати    по    тел. 267-74-86,

267-74-67, 226-02-43.

            Ми розуміємо бажання і потреби пацієнта. Створення комфортної та родинної атмосфери під час перебування в лікаря стоматолога є одним з найважливіших завдань для персоналу. Усміхнені, уважні та ввічливі працівники нададуть Вам всю необхідну допомогу та інформацію щодо Вашого стоматологічного лікування.

            Стоматологічне лікування здійснюється на новітньому обладнанні з використанням передових технологій.

   В   поліклініці     діє    кабінет    імплантації    в   якому   працює   лікар-

імплантолог. Він проводить операції імплантації, встановлення титанових «коренів», які в подальшому і використовуються  для протезування беззубої патології, а також тут проводяться корекції дефектів альвеолярного паростку з допомогою кісткових замінників.

                   Післяопераційна кімната для хірургічного відділення має все необхідне для надання невідкладної стоматологічної допомоги при різних загрозливих станах для життя людини. Працює лікар-анестезіолог, який є присутній на операціях.

                  Наша практика пропонує  спектр стоматологічних послуг, які можуть допомогти Вам і Вашій родині вести здоровий і комфортний спосіб життя.

                   Важливим принципом роботи ми вважаємо відносини між лікарем та пацієнтом. Враховуючи особливості індивідуального підходу при складанні плану лікування, з пацієнтом обговорюються всі моменти стоматологічних втручань та обирається оптимальний варіант. Кожний, хто приходить до нас отримує не тільки висококваліфіковану допомогу, але й чуйне ставлення до себе.

Відгуки