Ветеринарна клініка "Univet"

Univet - фото
Відгуків 5
Львів
вулиця Персенківка, 6
+38 (095) 001-54-00 (Попередній запис)

Інформація

 

Клініка UNIVET - це сучасна ветеринарна клініка заснована у Львові в 2012 році групою фахівців, які мають великий досвід роботи в галузі ветеринарної медицини, набутий як в Україні так і за кордоном. Діяльність клініки спрямована на надання висококваліфікованої терапевтичної, хірургічної та профілактичної допомоги для ваших тварин. Ми гордимося нашою клінікою і завжди дбатимемо про дотримання високого рівня обслуговування і турботи про наших клієнтів.

 

ХІРУРГІЯ

Хірургічний відділ ветеринарної клініки UNIVET обладнаний найсучашнішою технікою, що дає змогу провести хірургічні процедури будь-якої складності з мінімальним ризиком для пацієнта, використовуючи найбільш легку, безпечну анестезію та чіткий моніторинг стану тварин.

 

АНЕСТЕЗІЯ

Нашою особливістю порівняно з іншими ветеринарними клініками Львова є використання інгаляційної анестезії. Це-найбільш сучасна, контрольована та безпеча форма наркозу, що дає можливість проводити операції на важкохворих та геріатричних тваринах які належать до групи високого ризику, та мають протипоказання для інших видів анестезії.

 

ПРОФІЛАКТИКА

На ринку України, у Львові є багато вакцин дла собак і котів, проте не кожна тварина потребує всі щеплення. Деякі вакцини є обовязковими для всіх, інші можуть бути рекомендовані для тварин в залежності від ряду факторів. Рекомендації по вакцинаціях змінюються на протязі життя тварини, в залежності від віку, стану здоровя, стилю життя, регіону, чи подорожі в інші кліматичні зони. Спеціалісти клініки львівської UNIVET на основі цих факторів підберуть індивідуальний графік вакцинації для максимального захисту ваших улюбленців. Ми також рекомендуємо щорічне загальне обстеження не залежно від віку тварини. Це допоможе ідентифікувати потенційні проблеми на ранніх стадіях, та зменшити ризики і негативні наслідки розвитку хвороби.

 

Відгуки