Веломагазин "MTB Bike"

MTB Bike - фото
Відгуків 9
Івано-Франківськ
вулиця Мельника, 11а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Спеціалізований магазин з обслуговування та продажу велосипедів МТБ Байк пропонує для своїх клієнтів широкий асортимент велосипедів провідних фірм та за найбільш вигідними цінами. Гарантійне та після гарантійне обслуговування, ремонт велосипедів будь-якої складності. Широкий асортимент деталей та аксесуарів. Вигідний прокат велосипедів для відпочинку!

 

Будьте активними та здоровими з МТБ Байк!

Відгуки

Тарас Зощак (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Минулого року купував тут велосипед. Мав певний ліміт по грошах, тож продавці вибрали декілька варіантів, які б відповідали моїм вимогам. І коли я зупинився на акційному варіанті, який був трохи дорожчий від мого ліміту, надали додаткову знижку.
Стосовно сервісу - його виконує професійний майстер, який також дасть пораду і відповість на питання.
Сьогодні також звернувся в магазин за аксесуаром до велосипеду, якісно проконсультували, що краще вибрати, щоб не переплатити і в той же час купити максимально функціональну річ.

Переглянути всі відповіді ()
Ксенія Смігоровська (Ревізор)
Сподобалось
Купляла у них шолом, і чоловік купляв купу запчастин та аксесуарів. Ми задоволені)
Переглянути всі відповіді ()
Наташа Меркулова (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Тут обслуговуємо всі сімейні велосипеди ( 3шт) і тут купляється все необхідне для них. Компетентні продавці і лояльне відношення до клієнтів. Завжди можна знайти компроміс по ціні.

Переглянути всі відповіді ()
Святослав Найда (Перехожий)
Сподобалось
Купував дружині та собі велосипеди. Поради продавців слушні та професійні.
Обслуговування та покупка вартує рекомендацій.
Переглянути всі відповіді ()
Убоженко Алексей (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:відношення до клієнтів, ціни на комплектуючі та вартість сервісу, асортимент запчастин, кваліфікованість персоналу(не всього щоправда).
Не сподобалось:з термінами сервісу товаришують не завжди.
Загальне враження:гарна майстерня, з адекватним підходом до своєї справи, компетентність фактично в будь-яких питаннях як з технічного боку, так в екіпіровці та аксесуарах, ціна/якість на 5*****.
Переглянути всі відповіді ()
Oleksandr Mysak (Перехожий)
Сподобалось
Толерантні та компетентні. Успішно придбано вже другий велосипед і, не зважаючи на візити в самому кінці дня, жодних косих поглядів - чітко і оперативно і тільки найкращі враження! Рекомендую до співпраці!
Переглянути всі відповіді ()
Юра супер байкер, :)
...правда в магазині на Мельника купив велоспідометр, який продавці порадили як хороший і надійний, але не змогли дати чітку відповідь чи він водозахичений чи ні... відіслали на форуми в інтернеті :)....
Переглянути всі відповіді ()
Купляв запчастини на Чорновола , в майстерні, ціни, нижчі, або такі самі, як в інтернет магазинах. Майстер свою справу знає. Поки що я дуже задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
велики якісні але дорогі
Переглянути всі відповіді ()