Ведучі на весілля "Awesome Memories"

Awesome Memories - фото
Відгуків 2

Інформація

Свято — це яскраві емоції та чудові враження, це зустрічі з близькими людьми та щирими друзями, це смачні наїдки та різноманітні напої, це запальні танці та можливість гарно, якісно відпочити!

А яке свято без класних ведучих? Адже саме вони створюють цю особливу, чарівну атмосферу, наповнюють простір веселими жартами й доречними розвагами, приємними емоціями та захватом!

Професійні ведучі на весілля «Awesome Memories» — чарівні дівчата Альона й Марія, які проведуть ваше свято стильно, красиво та весело.

Ми маємо театральну освіту, тому сцена й публіка — це наша рідна стихія! Ми вміємо привернути увагу гостей вашого свята, розважити їх, зацікавити й захопити.

Пропонуємо свої послуги та ведемо:

  • Весілля. Ми впевнені, що кожне весільне торжество особливе, кожні наречені — унікальні люди зі своєю історією, тому сценарій складаємо індивідуально. Намагаємося створити невимушену та приємну атмосферу для усіх гостей святкування. Проведемо для вас традиційне українське весілля, свято у європейському стилі, компілятивний варіант, стилізоване весілля.
  • Церемонії — зворушливі та емоційні частини святкування. Для виїзної церемонії ви обираєте бажане місце, декор, музику, а про решту подбаємо ми.
  • Корпоративи, де колектив має нагоду згуртуватися, подружитися, ближче познайомитися у неформальній обстановці. Ми запропонуємо креативні ідеї, втілимо ваші побажання стосовно формату святкування, особливостей його проведення.
  • Дні народження.
  • Випускні свята.
  • Концерти та інші заходи.

Детальна інформація про послуги, галерея, контакти чи інша інформація знаходиться на на нашоу сайті: awesomememories.com.ua

Довірте свій настрій «Awesome Memories» і ви обов’язково будете задоволені! 

Відгуки