ВКПП "АНОЯ"

АНОЯ - фото
Івано-Франківськ
вулиця Української Дивізії, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 18:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація


Кращі електрики Івано-Франківська працюють у нашій компанії. Ми виконуємо електромонтажні роботи в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Від якості  електромонтажних робіт залежить надійність,безпека та  комфортність вашого проживання у квартирі, будинку, котеджі чи на роботі в офісі, комерційних будовах, виробничих  і  складських спорудах.

Електромонтажні роботи  виконуються нашими майстрами чітко в задані терміни. Ми пропонуємо якісний монтаж світильників, розеток, вимикачів, розподільних щитків, світлодіодної стрічки, електричної мережі, а також мережі телебачення та інтернет.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та якісні консультації від наших спеціалістів допоможуть вам підібрати найкращі матеріали саме для вашої оселі.

На сьогоднішній день ринок перенасичений неякісними та дешевими матеріалами, тому варто з осторогою купувати привабливі за ціною розетки, вмикачі, люстри та світильники.

Компанія "Аноя" пропонує кабельно-провідникову  продукцію європейських і вітчизняних виробників високої якості. Працюємо напряму з заводами-виробниками електротоварів - тому Ви заощаджуєте час та гроші на пошук, закупку і доставку матеріалів!

При монтажі електромережі особлива увага приділяється майбутнім навантаженням на мережу. Наші майстри також допоможуть вам прорахувати та обрати оптимальний варіант потужності електричних проводів та пристроїв.

Звертайтесь до справжніх професіоналів своєї справи. Компанія  "Аноя" гарантує якість електромонтажних робіт.

 

Ми виконуємо роботи будь-якої складності

Електромонтажні роботи "під ключ" за доступними цінами!


Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
  Електромонтажні роботи   Електромонтаж   Електрик   Монтаж електропроводки   Монтаж електрики   Електромонтажні роботи під ключ   Зробити проводку   Монтаж кабельного каналу   Монтаж прихованої електропроводки   Підбір якісних електромонтажних матеріалів   Підключення силової лінії в електрощиті   Повна заміна електромереж   Провести електрику в панельному дому   Прокладка кабелю   Ремонт електромереж у житлових будівлях   Ремонт електромереж у нежитлових будівлях   Ремонт електропроводки в квартирі   Ремонт електропроводки в котеджі   Ремонт електропроводки в офісі   Ремонт електропроводки на дачі   Укладання дротів в готовому каналі   Укладання мережевого кабелю для комп'ютера   Укладання силового кабелю   Укладання телефонного кабелю   Установка автоматики для управління освітленням   Установка автоматичних вимикачів   Установка вимикачів   Установка дзвінка   Установка електролічильників   Установка електропроводки в квартирі   Установка електропроводки в котеджі   Установка електропроводки в офісі   Установка електропроводки на дачі   Установка опалення   Установка пристроїв захисного відключення   Установка прохідних вимикачів   Установка розеток   Установка розподільних щитів   Установка світильників  
Показати більше