Бістро "Час поїсти"

Час поїсти - фото
Відгуків 151
Львів
вулиця Коперника, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 22:00Без перерви
Львів
вулиця Староєврейська, 12
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 22:00Без перерви

Інформація

«Час поїсти» - кафе швидкого харчування, що пропонує принципово відмінні послуги для Гостей та шанувальників смаку домашньої української кухні! До нас щоденно навідується понад 2 тисячі відвідувачів, тому що:

  • Ми особисто перевіряємо смакові якості кожної страви, тому що в професійності  не може буди компромісів!
  • Ми щоденно пропонуємо своїм відвідувачам понад 100 різноманітних страв, адже Ви маєте право обирати найкраще! Всі наші страви вирізняються простотою і невибагливістю. Різноманітне домашнє меню задовольнить смаки кожного Гостя.
  • Ми відкриті для Ваших побажань і не боїмося  критики – це допомагає нам ставати кращими!

 

Основними плюсами  нашого сервісу є висока якість блюд, великий асортимент, лояльна цінова політика. Ми розробили динамічне меню з блюд різних цінових діапазонів. Це дозволяє здійснити індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішити  завдання корпоративного харчування для широкого кола замовників. Основу компанії складають професіонали. Їх досвід і кваліфікація дозволяють вирішувати завдання будь-якої складності. Висока якість наших страв досягається завдяки строгому контролю і використанню виключно свіжих і екологічно чистих продуктів від перевірених постачальників. 

Упевнені, що страви, приготовані нами, припадуть до душі і Вам! 

 

 

Увага!! При замовлеені більше 200грн. доставка безкоштовна.

 

Чекаємо на Вас!!

Відгуки