Бюро перекладів "Sonata"

Sonata - фото
Калуш
вулиця Винниченка, 17а

Інформація

Усі деталі, ми будемо узгоджувати в телефонному режимі

Бюро перекладів «Соната» працює на ринку перекладацьких послуг з 2008 року та динамічно розвивається. Стандарти нашої компанії – це індивідуальний підхід до кожного замовника і кожного завдання, постійний контроль якості, а також обов’язкове ретельне вичитування перекладеного тексту досвідченим редактором.

До Ваших послуг:

  • письмовий переклад текстів будь-якої тематики більш ніж з 40 мов;
  • легалізація документів;
  • поставлення апостиля;
  • нотаріальне засвідчення перекладів;
  • польський присяжний переклад.
Реєструйтеся на наші онлайн курси і вивчайте іноземні мови у зручний для вас час, не виходячи з дому.

Для реєстрації на онлайн курс зателефонуйте нам.

Вільне володіння іноземною мовою відкриває перед будь-якою людиною двері в нове та повне різноманіття життя — це і можливість подорожувати без проблем, спілкуватись з людьми з будь-якого куточка світу та знайти свою роботу мрії в іншій країні. Такі нові знання привносять у ваше життя більше простору для вражень і пригод, а також дозволяє максимально розвивати бізнес, удосконалювати душу і тіло.

Кожен слухач наших курсів іноземної мови може бути впевнений у високій якості та результативності навчання, адже завдання нашої команди — навчити вас і ваших дітей думати та говорити іноземною мовою, як рідною! І для цього у нас є все — професійні викладачі, грамотно складена навчальна програма та велике бажання допомогти вам. І ми певні, що нам вдасться досягти того результату, на який ви очікуєте.

Саме наші курси допоможуть вам не тільки опанувати такі необхідні в житті навички спілкування та базові мовні знання іноземної мови. І саме по завершенню навчання вам вдасться легко подолати бар’єр і легко спілкуватись іноземною мовою письмово та усно.

У нас Ви можете вивчати онлайн:

1) англійська мова (від А1 до С2);

2) німецька мова (від А1 до В2);

3) польська мова (від А1 до С2);

4) італійська мова (від А1 до В2);

5) іспанська мова (від А1 до С2);

6) французька мова (від А1 до В2);

7) чеська мова (від А1 до В2).

Відгуки